cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

bet at home Bonus

2500 Kč

100% Bonus Ač 2500 Kč

Bookmaker bet at home se řídí mottem "život je hrou". Tento poskytovatel sázek se neustále pokouší za stálých inovací dále rozvíjet produkt a bonus bet at home, aby vám mohl být zaručen nejlepší požitek ze sázení. Wettformat se snaží pro vás neustále dostávat nejlepší bonusové nabídky od bet at home. Ne náhodou u nás existuje 50% bonus bet at home, který jinde určitě nenajdete. V Evropě bet at home patří k vedoucím poskytovatelům v oblasti sportovních sázek. Založen byl tento podnik v roce 1999 dvojicí Jochen Dickinger a Franz Ömer, přičemž posledně jmenovaný firmu vede ještě dnes. Zpočátku nabídka bet-at-home.com zahrnovala čistě sportovní sázení. Díky masivní expanzívní politice byla nabídka produktů rychle rozšířena a následovala integrace služby live skóre a roku 2005 bylo zahájeno online casino. O čtyři roky později následovaly hry. Dnes je bet at home jedním z nejlepších poskytovalů sázek na trhu a také bonus bet at home patří k nejlepší desítce nabídek. Především v Německu a v Rakousku ke bet at home na cestě k tomu stát se číslem 1.

Hodnocení pro bet-at-home v detailech:

Nabídka sázek
 
Sázkové kurzy
 
Bonus za první vklad
 
Reload Bonus
 
Nabídka live sázek
 
Zákaznický servis
 
Možnosti vkladu
 
Možnosti výběru
 
Mobilní verze/aplikace
 
Pravidla sázení/Všeobecné obchodní podmínky
 

Informace o bonusu bet-at-home

Informace o bonusu bet-at-home"
Detaily bonusu


Zobrazit bonus

Daň ze sázení bet-at-home

Daň ze sázení bet-at-home
Daň ze sázení Vypočítáno z/podle
5% Vklad na sázku

Fakta a zajímavosti

bet-at-home Fakta a zajímavosti
Skupina BetClick Everest Group
Licence Malta
Pravidla a podmínky https://www.bet-at-home.com/en/terms
Webová stránka www.bet-at-home.com
E-Mail service.de@bet-at-home.com
Telefon +356-21314833
Livechat k dispozici
Jazyky EN, IT, EL, SL, CZ, RU, RO, SE, GER, ES, PL, TK, HU, HR, SR, BG, PT
Měny EUR, CHF, GPB, USD, DKK, PLN, CZK, BNG, RUB, RON, SEK
Výběry Visa, Mastercard, Skrill, NETELLER, WebMoney, Western Union, bankovní převod
Vklady EPS, Visa, Mastercard, Eurocard, Diners Club, OKAMŽITÝ převod, paybox, Skrill, Skripp 1-Tap, paysafecard, bankovní převod, NETELLER, Ukash, WebMoney, Moneta.ru, Western Union, poukaz
Kurz EU
Druhy sportů Fotbal, Tenis, Lední hokej, Házená, Vollejbal, Basketbal, Baseball, American Football, Aussie Rules, Rugby Union, Formule 1, Motorový sport

Highlighty a speciální funkce

 • Mnoho druhů sportu
 • Mnoho lig
 • Mnoho detailních sázek
 • E-sporty
 • Virtuální sázky
 • Průměrná výška fotbalového kurzu
 • Kurzy dostupné v Porovnání kurzů na SAZENIFORMAT
 • Vysoký bonus při prvním vkladu
 • Nízký minimální kurz u bonusu na první vklad
 • Nízký minimální obrat u bonusu na první vklad
 • Reload Bonus
 • Vysoké kurzy u live sázek
 • Mnoho podrobných sázek na live sázení
 • Live Ticker pro mnoho lig
 • VIP program v zákaznickém servisu
 • Zákaznický servis k zastižení na live chatu
 • Telefonická podpora
 • Zákaznický servis zastižitelný e-mailem
 • Vklad prostřednictvím PayPal
 • Vklad prostřednictvím Skrill
 • Vklad prostřednictvím Netteller
 • Vklad prostřednictvím paysafecard
 • Vklad prostřednictvím kreditní karty
 • Vklad bankovním převodem je možný
 • Podporuje vklad okamžitým převodem
 • Výběr přes PayPal konto
 • Výběr přes Skrill konto
 • Výběr přes Netteller
 • Výběr přes kreditní karty
 • Výběr přes bankovní účet
 • Všechny kurzy jsou k dispozici v aplikaci
 • Vklad je možný také v mobilní aplikaci
 • Výběry

Aktuální kurzová hladina pro bet-at-home z 02.07.2020

Kurzová hladina bet-at-home
Fotbal Tenis Basketbal
93,29 % není k dispozici není k dispozici

uvítací bonus bet at home 50% až 2500 Kč

Co se týče nabídky sázkového bonusu, bet at home nedávno přidal. Mezitím je bonus skutečně slušný a se svými 50% až po maximální obnos 2500 Kč se tento bookmaker nachází v absolutní horní třetině. Ovšem nejen kvůli oné základní nabídce, neboď výhoda spočívá v detailu, protože podmínky obratu jsou krajně moderátní a mohou takto hrát i nováčci v sázení. Celkový bonusový obnos bett at home musí být po vkladu 4krát prosázen a využit ve hře při minimálním kursu 1.7.

Značka Bet-at-home.com

V čem se liší? Bet-at-home.com je jedna z nejznámějších značek v Evropě a je synonymem pro důvěru a stálost. Díky sponzorování různých fotbalových klubů jako např. FC Schalke 04, FC St. Pauli, FK Austria Wien nebo SV Ried se značka stává čím dál více známější. V lednim hokeji například sponzoruje Black Wings a v tenise bet-at-home.com pořádá každoročně tenisový turnaj v Kitzbühelu nebo Hamburg Open. Pro nás je naprosto jednoznačně jedním z nejlepších bookmakerů na trhu. Co se týče kursů, nachází se bet-at-home.com na úrovni průměru. Opakovaně se ale dá profitovat z nadprůměrných kursů právě u fotbalu. Nabídka sázek je obrovská. Náš závěr zní: "bezpodmínečně zařadit bet-at-home.com do vašeho repertoáru bookmakerů"

14000 sázek na více než 50 druhů sportu

U bet at home je denně až 14000 sázek na více než 50 druhů sportu. Jak tomu často bývá, v nabídce jsou také live sázky. Nahoře popsaný bonus bet at home můžete vyčerpat na všechny produkty sportovních sázek. Bohužel před nedávnem tento bookmaker zrušil svůj servis s live přenosy, ale live sázky jsou prezentovány rozsáhlými live reporty, takže tedy přesto nic nezameškáte. Více než 3 miliony zákazníků denně tipují u bet at home. V roce 2004 šla tato firma na burzu a stala se tak akciovou společností. Pracuje se s licencí na Maltě a od května 2005 má tento podnik licenci na sportovním sázení v Šlesvicku-Holštýnsku.

bet at home Bonusový kód Srpen 2016

Ke každé nabídce je u bet at home bonusový kód, který musíte zadat, abyste získali bonus. U bonusu bet at home od 50% až po 2500 Kč bonusový kód "FIRST". Každý měsíc na této stránce aktualizujeme pro vás bonusový kód bet at home.

Jak získat bonus bet at home

1. Zaregistrivat sázkové konto
2. Zaregistrovat nové sázkové konto
3. Provést první vklad
4. Ve správě konta kliknout na "vyčerpat bonus"
5. Zadat bonusový kód "FIRST"
6. Zadat sázky

Website bet at home

Díky inovativní firemní strategii září internetové stránky a tedy i kompletní corporate design v naprosto nové podobě. Původní spíše tmavý a poněkud zastarale působící design ustoupil novému čerstvému layoutu s dominující modro-šedou barvou, který prezentuje website značně sympatičtěji a přehledněji. Hlavní stránka je jasně strukturována, všechny nabídky lze najít na první pohled a jenom malým počtem kliknutí se dá otevřít sázkové konto. Live sázení bylo u bet-at-home.com vždycky v kursu a tak je toto na homepage také stavěno do popředí. Díky skutečnosti, že bet-at-home.com teprve krátkou dobu hraje roli na světovém mobilním trhu sázek, je nová mobilní website silně propagována, a sice dle motta "pryč od PC k mobile device". To je přesně ta správná cesta, protože mobilní sázky získávají stále více na oblíbenosti. Také bonus bet at home lze využít na všechny mobilní sázky. Testovali jsme pro vás podávání sázek a nenarazili jsme na žádnou chybu. Všechno funguje bez výhrad. Zdá se, že tvůrci si dali na nové verzi hodně záležet, aby se vytěsnily dřívější chyby. My jen můžem potvrdit - podařilo se to.

bet at home website en

aplikace bet at home

Chcete být při sportovních událostech vždy přímo u toho a nechcete své tipy odevzdávat pouze z domu - chcete sedět na stadioně, držet vámi oblíbenému klubu palce a umísťovat vaše sázky na vítězství. S okamžitou platností je to vše možné, protože bet-at-home.com přichází s trumfem v podobě silné mobilní verze website. Nepřehlédni také bonus bet at home pro tvůj mobile device. Často jsou speciální nabídky, jež se dají využít pouze mobilně, jako právě dodatečný bonus nebo sázka zdarma.

bet-at-home app en

Jaké má bet at home výhody?

Profitujete ze stejných sázkových nabídek jako na verzi pro desktop. Také nabídka live sázek je na mobilu k dispozici. Díky technické inovaci lze sázky umístit během několika málo sekund. S novou mobilní verzí nejsou žádné výpadky. Můžete využívat všechny funkce vašeho sázkového konta (stejně tak vklad nebo vyplácení). Jelikož se jedná o mobilní verzi website, není třeba stahovat. Výhodou, kterou vám můžeme nabídnou speciálně na Wettformat, je, že maáme ten nejlepší bonus bet at home, který existuje na trhu.

aplikace bet at home - bet-at-home.com/mobile

Nyní se podívejme přímo na mobilní verzi a učiňme si obrázek o realizaci. Bet-at-home.com skutečně dobře zvládl zrealizovat nový design a layout také ve své mobilní verzi. Setkáváme se se stejným optickým zevnějškem ve velmi strukturované a přehledné menší verzi. Po výběru druhu sportu a ligy máte k dispozici také vy všechny možnosti sázek. Neexistují žádná omezení ve srovnání s normální nabídkou sázek - vše je k dispozici - včetně bonusu. Podat tip je možné jen krátkým klikáním. Na cesty je to oprvadu geniální "aplikace", která není vlastně žádnou aplikací, ale přesto o to lépe funguje. Z technické i optické stránky je super. Také doba načítání je ve srovnání s konkurencí poznatelně rychlejší. Sázení s aplikací bet at home můžeme bez výhrad doporučit.

bet-at-home virtální sporty - virtuální fotbal

Aktuálně můžete u bet-athome také sázek na virtuální sport. Jako první produkt byl do sortimentu přibrán fotbal. Díky tomu můžete nyní u bet-at-home nonstop odevzdávat vaše sázky na fotbal, i když na programu není žádný skutečný zápas. Přitom hraje roli značný faktor zábavy, protože psokytovatel sázek zde může napodobit klasická reální utkání stejně jako sestavit naprosto absurdní párování her, aby se tím zevstupnil faktor zábavy. U bet-at-home aktuálně najdete spíše klasické sázky jako sázka na rezultát, over/under nebo sázka na to, které mužstvo budu o poločasu vést. Kompletně vzato přinesl bet-at-home na trh velmi použitelný produkt. Videosimulace enormně podporuje faktor zábavy. Navíc je k tomu live report ke hře. Dílčích sázek momentálně příliš moc není. Na jeden pár her jich připadne asi 8 až 9.

Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies