cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

B-bets Recenze – Naše zkušenosti

Doba čtení: 7 Min

100 % bonus do výše 100 €

Zdvojnásobte svůj první vklad!

Naše recenze b-bets analyzuje sázkovou kancelář, která je na evropském trhu sportovních sázek méně známá a působí zde pouze krátce. Podle našeho názoru, je společnost známější v oblasti online kasin. Právě proto máme další důvod k tomu, abychom se blíže podívali na sportovní sázky. Úvodní informace je na b-bets těžké najít. Náš test b-bets ukázal, že sázková kancelář – podobně jako mnozí další konkurenti – má licenci od Malta Gaming Authority. Kromě toho si zajistila licenci od Curacao E-Gaming Authority. Specifické informace o sídle společnosti nebo řídících osobách však nebylo možné na stránce určit. Jde o fakt, o kterém budeme podrobněji diskutovat v naší sekci "Serióznost". V recenzi b-bets se zaměřujeme i na ostatní kategorie, jako je nabídka sázek, kurzů, platebních možností či live sázek.

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Jednoduchost použití
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Naše recenze a naše zkušenosti s
b-bets,
vypracoval: SAZENIFORMAT, recenze
77 / 100 Procenta

Informace o bonusu b-bets

Informace o bonusu b-bets"
Detaily bonusu
100 % do výše 100 €
na první vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 20 €
 • Protočení (obrat): 8x (= částka vkladu a bonusu)
 • Minimální kurz: 1.80
 • Časové omezení: 30 dní
 • Sázkové omezení: Každá sázka musí být umístěna na události s třemi nebo více potenciálními výsledky. Pokud je bonusová částka umístěna na více než jednu sázku, každá sázka musí být umístěna na různých trzích.
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 17 / 20
Sázkové kurzy 15 / 20
Live sázky 6 / 10
Bonus 7 / 10
Snadnost použití 6 / 10
Možnosti plateb 9 / 10
Zákaznický servis 8 / 10
Serióznost 9 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – Výsledky testů b-bets ukazují potřebu větší hloubky sázkové nabídky

Test b-bets ukázal, že licencovaná společnost na Maltě, pokud jde o sázkovou nabídku nemůže držet krok s lídry v průmyslu a možná by se měla zaměřit na své hlavní činnosti, protože nabízí sotva 15 sportů. Vidíme však zřetelný vývoj, který je samozřejmě kladně ohodnocen v našem b-bets testu. Zatímco jsme zpočátku zjistili pouze 15 různých sportů v repertoáru b-bets, číslo se později zvýšilo na 20 – a postupně stoupalo. Kromě klasických disciplín, jako jsou fotbal, tenis nebo lední hokej, jsou v současnosti v nabídce i exotiky, jako například pozemní hokej, cyklistika nebo dokonce i vodní pólo. Počet nabízených událostí lze vidět v našem přehledu b-bets, zejména v případě krále fotbalu. S téměř 53 000 zápasy, které b-bets nabídl, zastínil b-bets kteroukoli velkou sázkovou kancelář. Avšak i přesto nemůže držet krok s nejlepšími v průmyslu, což se odráží i v našem hodnocení. Faktem je, že b-bets má mezery v jiných sportech. Téměř 1400 sázkových možností v basketbalu nás pozitivně překvapilo, stejně jako v ledním hokeji, kde jsme našli na b-bets téměř 3200 zápasů. Samozřejmě, také jsme prozkoumali i hloubku nabídky sázek v našem testu sázkových kanceláři. Výchozím bodem je opět počet lig dostupných na b-bets. Vezmeme jako příklad fotbal. V zemích, jako je Německo a Anglie, se dá vsadit až na čtvrtou ligu, ve Španělsku to platí pro první tři ligy, v Itálii však "pouze" po Serii B. Velká část evropských zemí je zastoupena dvěma nejvyššími ligami, proto právě tato oblast v b-bets je na tom dobře. Pokud jde o sázkové trhy, je to trochu lepší, i když je zřejmé, že mladá sázková kancelář zaostává za giganty průmyslu. Například v naší b-bets recenzi jsme zjistili, že v německé Bundeslize je nabízených méně než 100 sázkových trhů na jednu akci, zatímco někteří konkurenti mají na kontě hodnotu více než 150. Ještě viditelnější jsou tyto rozdíly v jiných ligách, jako je například anglická Premier League. Z tohoto důvodu jsme v kontextu sázkové nabídky v naší recenzi b-bets odečetli pár bodů a v této kategorii jsme udělili 17 z 20 bodů.

SÁZKOVÉ KURZY – Dobré výsledky v testu kurzů pro fotbal, jasně snížené hodnoty pro ostatní sporty

S cílem podělit se s vámi s našimi zkušenostmi se sázkovými kurzy na b-bets, klademe důraz na to, abychom se soustředili na jednotlivé kurzy během zápasových dnů a procento výplaty v případě výhry. Pod drobnohled jsme si vzali zmíněné hodnoty v čase našeho b-bets testování – během aktuálního kola německé Bundesligy. Hodnocena sázková kancelář v procentech prokázala následující kurzovou hladinu – od 92 do 94 %. V případě vyšší uvedené hodnoty (94 %) lze hovořit o velmi dobré kurzové hladině, ale v případě druhé musíme udělat mírné srážky v naší recenzi b-bets v této kategorii. Je však také jasné, že poměr kurzové hladiny se zvyšuje úměrně s atraktivitou sportovních akcí. Podle naší zkušenosti s b-bets byla kurzová hladina pro nejlepší zápas v Premier League více než 94 %. Na ostatní zápasy téhož kola ve stejné lize byly opět zaznamenány nižší hodnoty. V našem testu kurzů b-bets jsme zahrnuli další sporty, abychom určili jakékoli zaměření na jednotlivé disciplíny a doporučili nebo nedoporučili sázení na nich. V basketbalu byly kurzy o něco vyšší než 90 %, což je procento, které zákazníka nemůže uspokojit, a což samozřejmě v naší b-bets recenzi vede k odpočtu bodů. Naše výsledky v tenise poukazují na to, že se b-bets jasně zaměřuje na fotbal. Zde je možné pozitivně vyzvednout pouze určité jednotlivé zápasy, kurzové hladiny v tomto sportu se však pohybují něco jenom přes 90 %, a to není hodnota, která láká zákazníky. V kategorii sázkových kurzů udělujeme tedy jen 15/20 bodů.

b-bets-quoten V testu b-bets jsme se podrobněji podívali na webovou stránku

LIVE SÁZKY – Výsledky testů poukazují na mezery

Nabídka live sázek může jistě přesvědčit v naší b-bets recenzi. V době našeho testování jsme našli více než 40 akcí, které byly nabízeny v live centru. Z maximálního skóre však musíme odečíst pár bodů. Protože: Struktura jednotlivých sportů na b-bets v kontextu Live centra není příliš uspořádána tak jako u jiných sázkových kanceláří a chybí také Live kalendář. Situace se mění v rubrice Live sázek pro nadcházející live setkání, které se pěkně dělí na disciplíny. Jasnou potřebu odpočtu bodů kvůli záporným zkušenostem s b-bets jsme zaznamenali v kontextu sázkových trhů nabízených na live sázky živě. V průběhu našeho testovacího období bylo k dispozici pouze 10 sázkových trhů pro mnohé zápasy. Repertoár sázek byl proto jenom zvládnutelný. Samozřejmě, že toto číslo se zvyšuje přímo úměrně s intenzivními víkendy s mnoha událostmi, ale b-bets nemůže získat hodnocení, jaké udělujeme nejlepším sázkovým kancelářím v této kategorií. Jejich hodnoty týkající se live sázek a sázkových trhů jsou vyšší než 50, v některých případech jsou dokonce i trojmístným číslem. Bylo zajímavé zaznamenat, že počet nabízených sázkových trhů v b-bets se sotva lišil vzhledem od sportu. Ať už to byl fotbal, tenis nebo basketbal, vždy se čísla pohybovali na výše uvedené hodnotě okolo 10+ sázkových trhů. Takže vidíme, že b-bets v tomto směru stále výrazně zaostává. Z tohoto důvodu jsme v této kategorii přidělili pouze 6 z 10 možných bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – Stoprocentní nabídka s přijatelnými podmínkami a extra funkcemi

Možno říct, že b-bets bonus se v některých ohledech liší od obvyklých uvítacích nabídek na trhu. Relativně mladá sázková kancelář přesvědčí svou nabídku nově registrovaných uživatelů. Společnost chce přilákat potenciální zákazníky. Bonus od b-Bets klasickým vkladovým bonusem na první vklad. Bonus je ve výše 100 % vaši první transakce. Maximální bonusová částka je 100 €. Minimální částka vkladu při ucházení se o b-Bets bonus je 20 €. Minimální vklad ve výši 20 € je teda více méně obvyklý na trhu. Důležité ale je splnit bonusové podmínky. Minimální kurzy jsou 1.80, co je poměrně vysoký číslo, avšak akceptovatelní. Jde o hodnotu, která se pohybuje v horním poli. Časové omezení 30 dní však může vyvolat u zákazníka tlak. Za kladní považujeme funkci „buy-off“ a specalní funkce BidBet. Pro více informací doporučujeme navštívit naši bonusovou rubriku. V této kategorii přidělujeme 7 z 10 bodů.

Informace o bonusu b-bets

Informace o bonusu b-bets"
Detaily bonusu
100 % do výše 100 €
na první vklad
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 20 €
 • Protočení (obrat): 8x (= částka vkladu a bonusu)
 • Minimální kurz: 1.80
 • Časové omezení: 30 dní
 • Sázkové omezení: Každá sázka musí být umístěna na události s třemi nebo více potenciálními výsledky. Pokud je bonusová částka umístěna na více než jednu sázku, každá sázka musí být umístěna na různých trzích.
Zobrazit bonus

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – Test b-bets ukazuje soustředění na nabídku kasina

Pokud jde o snadnost použití, měli jsme v našem b-bets testu protichůdné zkušenosti. Jak bylo zmíněno v titulku, zaměření této sázkové kanceláře je na nabídku kasina. Do sekce sportovních sázek se můžete dostat přes úvodní stránku – vpravo nahoře jedním kliknutím. Dostupné sporty jsou jasně uvedeny na levém okraji a jsou snadno a rychle rozděleny na pod-menu. Bod plus: Nejoblíbenější soutěže/akce/zápasy si můžete prohlížet i prostřednictvím disciplín. Pokud jde o barvu a kontrast, testování b-bets ukázalo prostor pro zlepšení. Hlavička je navržena v bílé barvě na tyrkysovém pozadí. Jednotlivé sporty, země a ligy jsou také v této barvě. Nabídka her je jiná, má tmavě červenou barvu. Navigace v menu se ukázala v naší recenzi b-bets být intuitivní, ale design by potřeboval vylepšení. Existují však i další problémy, které je třeba mít na paměti z hlediska uživatelské optimálnosti. Přestože je možné vybrat si z různých jazykových verzí, není přeložen veškerý obsah na webové stránce. Je tomu tak i v případě bonusových podmínek b-bets, což znemožňuje uživatelům, aby si o nich zjistili bližší informace. Dokonce ani názvy jednotlivých her/zápasů/událostí nejsou zobrazeny přeloženy. Mobilní verze je také méně dobře strukturovaná jako verze pro počítače. Ani v tomto směru nás v b-bets testu nevyvolal b-bets příliš dobrý dojem. Sporty jsou přístupné pouze prostřednictví příslušného symbolu. Jednotlivé kategorie, jako jsou kategorie "populárních lig" zcela chybí. Podobně to je s označení aktuálního bonusu, které se nemění ani při kliknutí na "aktuální akce". Tento problém byl paralelní s verzí pro počítače v naší recenzi b-bets. I v tomto případě, kliknutím na promo "Welcome Bonus" (uvítací bonus) se neotevřelo žádné nové okno, proto jsme nemohli najít na webové stránce podmínky a museli jsme je vyhledat pomocí vyhledávání Google. Z těchto důvodů jsme přidělili pouze 6 z 10 v kategorii snadnost použití.

b-bets-seite Aplikace b-bets prokázala v testu podobné slabiny jako verze pro počítače

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – Mnoho možností v našem b-bets testu

V každém případě, b-bets v tomto směru podává dobrý výkon. Důvodem je skutečnost, že jsme našli všechny možnosti platby, které sázková kancelář nabízí na samostatné stránce. Údaje jsou k dispozici v patě domovské stránky sportovních sázek. Novinka ve srovnání s jinými sázkovými společnostmi na trhu: b-bets není skoupý ohledně jednotlivých platebních možností na informace. Mohli jsme získat základní fakta o každé jednotlivé platební možnosti. Od klasické metody Sofortüberweisung přes různé kreditní karty, jako je VISA nebo MasterCard, až po známé elektronické peněženky – to vše je dostupné jako platební metoda pro zákazníka. Naše b-bets testy prokázaly velmi dobré zkušenosti v této oblasti. B-bets nám umožňuje jednoduše si vybrat i takové platební možnosti, které nejsou vždy k dispozici v ostatních sázkových kancelářích, například Skrill a Neteller. Také se v úvodu uvádí, čemu je třeba věnovat pozornost, jak rozpoznat a vybrat bezpečnou platbu. To se děje na základě domény "https". V našem testu b-bets jsme zaznamenali minimální vklad pro všechny způsoby platby 10 €, což je tržní normou. Dokonce i některé "exotické" možnosti platby jako E-PRO nebo Entercash jsou zahrnuty v repertoáru b-bets. Doba výplaty je 1-2 pracovní dny, což je mírně nad průměrem ve srovnání s konkurencí. Musíme odečíst bod v hodnocení b-bets v této rubrice z toho důvodu, že na stránce nejsou uvedeny žádné informace o příslušných poplatcích. B-bets však obstál velmi dobře v této části naší recenze. Přidělujeme 9 z 10 bodů.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – Kdo mluví anglicky má zjevnou výhodou

I zde musíme v naší recenzi pochlubit b-bets. Proč? Možnosti kontaktování jsou poměrně rozmanité. Mladá sázková kancelář pečuje o své klienty a jejich zkušenosti. Už v "hlavičce" v pravém samostatném sloupci nabízí kontakt přes který se okamžitě dostanete na e-mailový formulář, který je připojen na adresu support@b-Bets.com. Tento formulář vyžaduje jméno, e-mailovou adresu a uživatelské jméno zákazníka, což znamená malé omezení pro neregistrované uživatele. Podle našeho testu b-bets se však mohou zákazníci obrátit na sázkovou kancelář prostřednictví živého rozhovoru – live chat-u. Okno live chat-u se dá dosáhnout rychle a snadno přes domovskou stránku sportovních sázek, jakož i přes sekci "kontakt", a proto získává pozitivní hodnocení. Kromě toho existuje jasně strukturovaná sekce často kladených otázek – FAQ. Nedostatek – jak jsme již uvedli dříve – tkví v oblasti překladů. FAQ jsou uvedeny pouze v angličtině, jakož i live chat. Pro udělení absolutně nejvyššího skóre v naší recenzi b-bets brání absence možnosti telefonického kontaktu. Proto jsme v této hodnocené kategorii přidělili 8 z 10 bodů.

b-bets sign up Registrace na b-bets probíhá podle našich zkušeností rychle a nekomplikovaně

SERIÓZNOST – Dobré přístupy, ale stále rozšiřitelné

Jak již bylo zmíněno dříve, v tomto testu b-bets máme dočinění se sázkovou společností, která má licenci z Malty a rovněž z Curacaa. Podobně jako mnoho jiných sázkových kanceláří, b-bets je odhodlána bojovat proti hazardním hrám, a v tomto případě nabízí i podporu svým klientům. Podle našich recenzí jsou takové spolupráce dobrým znamením a přinášejí pozitivní hodnocení. Skutečností však je, že konkurence je z hlediska certifikace o krok vpřed. Také jsme nebyli schopni nabýt informace o žádných sponzorských aktivitách b-bets, což by bylo dalším znamením seriózní spolupráce. V recenzi chceme opět zdůraznit fakt, že b-bets klade důraz na bezpečné platby, což je jasným znakem seriózní společnosti. Přesto ani v této kategorii nezískává b-bets plný počet bodů. Udělujeme 9 z 10 bodů.

SHRNUTÍ – Nedostatky v hlavních kategoriích

Chceme začít s pozitivními prvky v našem závěrečném hodnocení b-bets. Pozitivem je zejména oblast platebních možností. I z hlediska serióznosti je, dle našeho názoru, málo na co si stěžovat. Nicméně, čím je testována kategorie důležitější, tím větší prostor pro zlepšení vidíme v případě této mladé sázkové kanceláře. Naše zkušenosti s b-bets, pokud jde o vhodnost a jednoduchost použití, byly "jen" dobré, a dokonce ani program live sázek nebyl nutně přesvědčivý. Nacházíme nedostatek hloubky, zejména na dostupných sázkových trzích. Situace je však lepší díky obecné sázkové nabídce, kde se v posledních letech b-bets chytila, o čem mluví i ambiciózní způsob práce a touha neustále se zlepšovat.

Ke srovnání sázkových kanceláří
Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies