cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

1xbet Test - Recenze - Naše zkušenosti

Doba čtení: 8 Min

1xbet je na českém trhu nedostupný. Zkuste Tipsport!!!

100 % až do výše 50 000 Kč

V našem testu – 1xbet – bychom vám chtěli představit cenné informace a zkušenosti, které jsme získali. Tyto informace poskytují základ pro vytvoření našeho hodnocení sázkové kanceláře 1xbet. Celkově jsme se v našem testování 1xbet podrobně podívali na 8 různých kritérií hodnocení. Zaprvé, několik holých faktů o této sázkové společnosti: 1xbet má ruské kořeny a od roku 2007 je na trhu sportovních sázek. Společnost provozuje více než 1000 sázkových kanceláří – především ve východní Evropě. V průběhu posledních 10 let zaznamenala společnost 1xbet pozoruhodný rozkvět a momentálně je na vrcholu sázkového průmyslu. Na základě vlastních zkušeností s 1xbet, jde primárně o vynikající kurzy, které poskytují základ pro úspěch této sázkové hvězdy. Sázkové společnosti byly uděleny kvalitní sázkové licence Curacao a Kypru. Nyní patří více než 400 000 registrovaných uživatelů mezi jejich pravidelnou klientelu. V následující testovací zprávě (recenzi) vyzvedneme několik aspektů nabídky 1xbet, které dosahují velmi dobré výsledky.

Číst víc

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Jednoduchost použití
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Naše recenze a naše zkušenosti s
1xbet,
91 / 100 Procenta

Informace o bonusu 1xbet

Informace o bonusu 1xbet"
Detaily bonusu
100 % až do 130 €
na první vklad
Bonusový kód: SF130
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 130 €
 • Minimální vklad: 10 €
 • Protočení (obrat): 1x bonus
 • Minimální kurz: 1.40
 • Časové omezení: 30 dní
 • Geografická omezení: neplatí pro tipéři z Ruska a zemí SNS
 • Sázkové omezení: jenom kombinované sázky (min. 5 tipů)
 • Bonusový kód: SF130
 • 300 bonusových bodů bude automaticky připsaných
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 20 / 20
Sázkové kurzy 20 / 20
Live sázky 9 / 10
Bonus 8 / 10
Snadnost použití 8 / 10
Možnosti plateb 9 / 10
Zákaznický servis 8 / 10
Serióznost 9 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – V našem testu, společnost 1xbet prokázala neuvěřitelně široké portfolio sázek

Na základě našich zkušeností s 1xbet jsme zjistili, že tato sázková kancelář nabízí nesmírně široký výběr sázkových možností. Toto portfolio zastiňuje sázková portfolia mnoha dalších online sázkových kanceláří. Při sestavování našeho testovacího protokolu, recenze, jsme zaznamenali přibližně 50 různých sportů: i když fotbal je obvykle jasným číslem jedna, je samozřejmě možné vsadit i na velké množství jiných sportovních akcí. Kromě klasického tenisu, basketbalu, ledního hokeje či volejbalu, 1xbet nabízí i atraktivní výběr sportovních sázek, které nejsou nebo jsou jen zřídka nalezeny u jiných společností. Na 1xbet můžete také vsadit i na méně běžné sporty jako je např. CrossFit, krasobruslení, různé bojové sporty, veslování, sumo apod. Vrcholem sázkové nabídky jsou sociální sázky a rozsáhlý program elektronických sportů, které posouvají 1xbet přímo na čelo žebříčku. Kromě sportovních sázek nabízí 1xbet také sloty, virtuální sporty a živé live kasino.

Hloubku sázkového programu 1xbet jsme zaznamenali jako velmi přesvědčivou od začátku až po konec: Ve fotbale kromě špičkových nejvyšších lig pokrývá 1xbet taktéž i soutěže po celém světě. Kromě těch nejvýznamnějších soutěží, program této společnosti zahrnuje mládežnické ligy a amatérský fotbal v různých zemích (včetně Německa a Rakouska). Sázkové produkty 1xbet si nás získali nejen z hlediska množství, ale i kvality: Ve fotbale je často k dispozici více než 1000 sázkových trhů na zápas – neuvěřitelné číslo, které je prakticky nesrovnatelné. Pokud jde o ostatní sporty, je prakticky každé přání fanoušků sportovních sázek vyslyšeno – v konečném důsledku jde o zcela fenomenální sázkový program, který se odráží i v bodech, které jsme udělili 1xbet v této kategorii: 20/20.

SÁZKOVÉ KURZY – Naše zkušenosti s 1xbet potvrzují vedoucí pozici této sázkové kanceláře

Pokud jde o kurzy, nikdo nezastíní 1xbet! Shora dolů, skvělé kurzy, které tato společnost přináší, jsou opravdu úžasné a vyžadují respekt. Dosud se ostatní sázkové společnosti nedokázaly ani přiblížit k tomu, aby udržely krok s 1xbet v této oblasti. Porovnání kurzů potvrzuje, že tato sázková společnost jasně vede v této oblasti. Ve fotbale je procento návratnosti u 1xbet úžasně vysoké. V průměru je kurzová hladina 98 % v evropských ligách, a dokonce i více v top ligách. Dokonce i při sázkách mimo špičkového evropského fotbalu, 1xbet obecně nabízí svým zákazníkům daleko nejvyšší procento výplaty sázek (kurzové hladiny). Totéž platí i pro detailní sázky a sub-sázky. Pokud jde o kurzy, 1xbet stanoví laťku vysoko, což samozřejmě logicky vysvětluje, proč této společnosti dáváme nejvyšší možné hodnocení v této kategorii: 20/20.

LIVE SÁZKY – Uživatelé 1xbet jsou skutečně rozmazlení

Hodnotící kategorie "Live sázky" je bezproblémovým rozšířením vynikajících služeb, které jsme podrobně popsali v předchozí části. Test 1xbet ukázal, že tato sázková kancelář nabízí velmi rozmanitý, a především velkorysý program live sázek (na živo). Pokud jde o množství, jinými slovy bohatou nabídku možností sázení, žádná konkurence se ani nepřibližuje k této sázkové společnosti. Zahrnuje široký výběr různých živých akcí – z hlediska sportu, ligy, soutěže – jakož i četné možnosti pro detailní sázky. Naše zkušenosti také ukázaly, že když přišlo na live sázky, nebylo vzácné objevit více než 100 a v některých případech i 200 různých sázkových trhů na jednu sportovní událost. Zejména v rozmachu pole e-sportů se zdá, že tato společnost určuje tempo: zejména ty e-sporty, které zobrazují skutečné reálné sporty, včetně FIFA, ledního hokeje, rugby atd. je velká poptávka v 1xbet, a zrovna uvedené lze nalézt pouze prostřednictvím této konkrétní sázkové společnosti.

Naše zkušenosti s 1xbet také odhalily, že pokud jde o kurzy nabízené na live sázky, tato sázková kancelář se ocitla mezi elitou, ačkoli kurzy nemohou držet krok samozřejmě s těmi, které jsou nabízeny na sázky před utkáním. Nicméně v porovnání s ostatními společnostmi má tato sázková kancelář vedoucí pozici. Kromě atraktivního portfolia live sázek, nabízí 1xbet také množství statistických údajů, vizualizací a grafik, které doprovázejí živé akce a pomáhají fanouškům sázek při sázení. Kromě toho jsou pravidelně dostupné live streamy (živé přenosy), i když je často třeba používat vhodný software na obcházení regionálních omezení. Jeden bod kritiky v našem hodnocení 1xbet: Celkový design Live centra není, podobně jako zbytek domovské stránky, velmi vizuálně přitažlivý a jeví se přeplněný. Tato společnost v podstatě hází všechny živé utkání do jednoho pytle - což často ztěžuje uživatelům pochopit, jakou ligu nebo sport zahrnuje konkrétní událost. V tomto bodě vidíme prostor pro zlepšení. V recenzi tak 1xbet získává 9/10 bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – Bonus od 1xbet: vysoká bonusová částka – složité podmínky vyplácení

1xbet se neustále usiluje o získání nových zákazníků. Momentálně pomocí atraktivního uvítacího bonusu: Tato sázková kancelář nabízí novým zákazníkům bonus v hodnotě 100 % až do maximální výše 130 € - čili zdvojnásobení výšky prvního vkladu zákazníků! Tyto dvě čísla se určitě nemají za co stydět! Pro zisk maximální bonusové částky ve výši 130 € (dodatečných 30 € ve srovnání s klasickým bonusem 100 € můžete získat zadáním exkluzivního bonusového kódu 1x_539) přeměněných na skutečné peníze, musíte nejprve odemknout bonus splněním určitých sázkových podmínek. Do 30 dnů od registrace musí uživatelé přetočit bonusovou částku pětkrát na kvalifikované sportovní sázky. Jedinými sázkami, které lze považovat za kvalifikované, jsou kombinovány sázky, které sestávají ze tří nebo více událostí (sázek), přičemž minimálně 3 z těchto akumulátorů jsou v kurzové hodnotě 1.40 nebo vyšší. Kromě bonusových podmínek byste si měli být vědomi i několika bodů, pokud jde o výplatu bonusu od 1xbet. Jako obvykle, bonusové detaily vysvětlujeme v samostatném článku a odpovídáme na všechny vaše otázky. Uvítací bonus od 1xbet: sázkový bonus má několik výhod, ale i několik nevýhod. V naší recenzi 1xbet udělujeme 7 z 10 bodů v této kategorii.

Informace o bonusu 1xbet

Informace o bonusu 1xbet"
Detaily bonusu
100 % až do 130 €
na první vklad
Bonusový kód: SF130
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 130 €
 • Minimální vklad: 10 €
 • Protočení (obrat): 1x bonus
 • Minimální kurz: 1.40
 • Časové omezení: 30 dní
 • Geografická omezení: neplatí pro tipéři z Ruska a zemí SNS
 • Sázkové omezení: jenom kombinované sázky (min. 5 tipů)
 • Bonusový kód: SF130
 • 300 bonusových bodů bude automaticky připsaných
Zobrazit bonus

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – 1xbet test odhaluje potenciál pro zlepšení

Tak jako vynikající jsou sázkové produkty a kurzy – tak pokud jde o snadnost použití uživatelem podle našich zkušeností 1xbet má toho hodně co zlepšovat. Najít si cestu na webové stráně je možné, ale potřebujete vynaložit nějaké úsilí – a dokonce ani pak to není až tak úplně jasné. Struktura stránky, jakož i menu často nemají logiku. Například sporty, které 1xbet nabízí, nejsou přehledně uvedeny – jako v případě jiných sázkových kanceláří. Jsou uvedeny v řádcích a najdete je pouze po několika kliknutích. A nabídnuta funkce vyhledávání často odmítá spolupracovat. Obecně, stránka je příliš barevná, příliš přeplněná, příliš hektická. Většinou uživatel vyhledává přehlednou strukturu a snadnost. V momentě, kdy se uživatel skutečně dostane ke své sázce, sportovní tipér může mít za sebou docela slušnou cestu. Stejně i zobrazení trhů sázek v rámci jednotlivých sportovních akcí je strašné. Co 1xbet přináší z čistě optické perspektivy je dost hanbou. Těžké pochopit – protože právě webová stránka společnosti by měla být přehlednou platformou prezentaci vzrušujících nabídek a vynikajících kurzů.

Nyní se však dostáváme k pozitivním dojmem, které jsme získali během našeho testování 1xbet: 1xbet obsahuje vynikající funkci statistik a výsledků. To umožňuje sportovním tipérům rychle shromažďovat informace, které jsou cenné při tvoření jejich sázkových strategií. Navíc, sázková kancelář nabízí stránku s přehledy, která jasně uvádí a vysvětluje všechny možnosti plateb a výplat v závislosti od země. Jako uživatel se musíte ptát: Proč to není všechno takhle? Náš osobní tip: Funguje to nejlepší, pokud využijete aplikaci 1xbet! Design aplikace je o něco jasnější a uživatelsky přijatelnější než aktuální domovská stránka. To znamená, že můžeme jen doporučit optimalizovanou mobilní verzi v mezích. Díky této aplikaci je mobilní sázení prostřednictvím 1xbet zábava! Pokud byste chtěli pokračovat a zaregistrovat se v této sázkové společnosti, doporučujeme stáhnout aplikaci, což je poměrně jednoduché pomocí webové stránky. V našem testování 1xbet, kvůli uvedeným internetovým defektem, jsme schopni udělit jenom 6 z 10 bodů.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – 1xbet zapůsobí nízkou částkou vkladů a částkami výběrů

V naší recenzi 1xbet jsme také chtěli získat dojem a informace o možnostech vkladů finančních prostředků, a naopak i jejich výběrů na webové stránce této sázkové kanceláře. Celkově nabízí tato společnost po celém světě (neuvěřitelné, ale pravdivé) více než 200 různých možností plateb. Samozřejmě, věci se liší v závislosti na zemi, ale i v tomto směru má 1xbet něco, nad čím lze jásat. Například: zákazníci s bydlištěm v Německu mají k dispozici 37 různých možností transakcí – zatímco uživatelé v Rakousku dokonce až 40! Při testování 1xbet jsme zjistili, že tato sázková kancelář neúčtuje žádné poplatky za služby bez ohledu na způsob platby. Navíc v téměř všech případech je minimální částka vkladu jen jedno euro!

Jak jste již pravděpodobně správně uhodli ze širokého výběru možností transakce mají zákazníci na výběr: kreditní karty, elektronické peněženky, hotovost, platební systémy, internetové bankovnictví, předplacené karty, a dokonce i paletu krypto jmen. Podle našeho názoru chybí pouze jeden poskytovatel platebních služeb: PayPal, proto z této kategorie odpočítáváme jeden bod. Avšak pokud jde o možnosti výplaty, německy mluvící zákazníci mají k dispozici asi 30 různých metod, které opět nepodléhají žádným poplatkům, přičemž tato společnost nabízí výplaty za min. částky 2 €, něco, co nenajdete kdekoliv jinde! 9/10.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – Zkušenosti s týmem podpory v 1xbet

1xbet nabízí svým zákazníkům několik způsobů, jak jich kontaktovat. Pokud máte otázky nebo obavy, můžete telefonicky kontaktovat zákaznickou podporu na telefonním čísle +44 127 325 69 87. Mějte však na mysli, že jde o telefonní číslo v anglickém jazyce a potenciálně podléhá dalším poplatkům z jiné země. Používání jejich horké linky tedy není podle nás preferovanou volbou. Pokud máte dotazy nebo návrhy, můžete kliknout na "kontakty" v dolní části stránky a odeslat kontaktní formulář týmu podpory 1xbet. V tomto případě stačí pokud uvedete pouze jméno, e-mailovou adresu a zadáte zprávu.

Kromě toho, sázková kancelář poskytuje zákazníkům několik konkrétních e-mailových adres, které mohou využít v závislosti od problematiky. Zahrnuje samostatné kontaktní adresy pro obecné otázky, záležitosti bezpečnosti, možnou spolupráci atd. Skutečnost, že 1xbet nabízí i funkci živého rozhovoru – live chat, vidíme jako velmi pozitivní. Nezapomeňte však, že tato funkce je spuštěna v angličtině. Sázková společnost také poskytuje pomoc prostřednictvím služby Facebook Messenger. Obecně však budete muset počkat asi 1 den, dokud dostanete odpověď. Zákaznický servis této sázkové kanceláře vynakládá maximální úsilí na důkladné reagování na vaše zprávy, což může někdy trvat. Pro srovnání, mnoho jiných sázkových kanceláří nabízí pomoc rychleji. Opět však upozorňujeme na různé možnosti kontaktů, které tato společnost poskytuje. V naší recenzi dáváme 1xbet úctyhodné skóre, a to 8 z 10 bodů.

SERIÓZNOST – 1xbet je v průmyslu považována za důvěryhodnou sázkovou kancelář

Měli bychom poukázat na to, že 1xbet je velmi profesionální a seriózní sázková kancelář, která cítí povinnost splnit vysoké standardy, které požadují sázkové licence, které jí byly uděleny v Curacao a na Kypru. Může se však stát, že někteří internetoví poskytovatelé blokují tuto webovou stránku. Tato sázková společnost neodkazuje na žádné aliance zaměřené na nezodpovědný hazard.

Kromě sportovního sázení program 1xbet také umožňuje sázení na kohoutí zápasy jakož i obchodování s binárními možnostmi. Kohoutí zápasy, i když jsou morálně zpochybnitelné, nejsou všude nezákonné. To však nemá vliv na jejich profesionální zpracování údajů o zákaznících. Kvalitní kódování SSL a závazek k ochraně osobních údajů potvrzují důvěryhodnost této společnosti, která před 10 lety z dobrého důvodu vyrazila na sportovní trh. Na fórech se někteří uživatelé stěžují na problémy při ověřování jejich sázkového účtu. V rámci našeho testu jsme však v tomto směru měli jen pozitivní zkušenosti a žádné problémy. 9/10.

SHRNUTÍ – V recenzi udělujeme nejlepší skóre pro 1xbet v hlavních kategoriích

V našem testu sázkové kanceláře získala 1xbet vynikajících 88 ze 100 bodů. Sázková kancelář vyniká ve dvou hlavních kategoriích "sázkové produkty" a "sázkové kurzy". V tomto směru 1xbet zazářila a získala plný počet bodů, což ve srovnání s jinými velkými online sázkovými společnostmi odlišuje tuto sázkovou kancelář. Pokud jde o live sázky, také nemáme co vytknout 1xbet, vzhledem k možnosti sázení či kurzy. V kategorii "Možnosti platby" je na tom společnost také výtečně, neboť nabízí široké portfolio platebních a výplatních metod, a to bez poplatků. Navíc minimální vklad (1 €) a výběr (2 €) jsou bezkonkurenční.

1xbet přináší výhodný sázkový bonus novým zákazníkům, a má tak jistotu, že si získá jejich pozornost díky poměrně vysoké bonusové částce ve výši 130 €. I když požadavky na vyplacení bonusové částky nás zcela nepřesvědčily. Jediný skutečně negativní bod při 1xbet je spojen s jejich webovou stránkou a webem pro mobilní zařízení, které lze zcela spravedlivě jen těžko definovat jako jednoduché pro uživatele. V tomto případě má společnost určitě prostor pro zlepšení. Koneckonců nač jsou nejlepší sázkové produkty, nabídka sázek a nejlepších kurzů, když je samotná webová stránka velmi těžká na pochopení a použití? Celkově však mohou noví zákazníci počítat s mnoha výhodami, pokud se rozhodnou zaregistrovat se na 1xbet. Naše recenze o výsledcích testů a naše zkušenosti ukázaly, proč tato sázková kancelář vyrazila na sázkový trh a proč se drží na jeho vrcholu.

Ke srovnání sázkových kanceláří
Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies