cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

18bet Test - Recenze - Naše zkušenosti

Doba čtení: 9 Min

Bonus 100 €

100 % do výše 100 €, Bonusový kód: WSB100

V rámci recenze jsme podrobili 18bet, mladou online sázkovou kancelář, rozsáhlému testování a blíže jsme se podívali na různé kategorie, jako jsou sázkové produkty, kurzy či uživatelská přívětivost. 18bet byla založena v roce 2012 a má sídlo na Gibraltaru. Společnost má kromě toho sázkovou licenci z Curacaa, což znamená, že neexistují žádné obavy týkající se profesionality nebo důvěryhodnosti této sázkové společnosti. Díky specializované nabídce, atraktivní webové stránce a nadcházející live sázkové nabídce se tento nováček nyní pokouší usadit se na německy mluvícím trhu, protože 18bet v této zemi ještě není dobře znám. Prostřednictvím naší recenze 18bet se snažíme tuto situaci změnit a podrobně popsat naše zkušenosti, které jsme prostřednictvím našeho průzkumu nabyly.

Obsah této stránky

 • Nabídka sázek
 • Kurzy
 • Live sázky
 • Bonus
 • Uživatelská optimálnost
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznost
 • Shrnutí

Hodnocení bonusu pro
18bet,
vypracoval: SAZENIFORMAT, hodnocení bonusu
7 / 10 B

Informace o bonusu 18bet

Informace o bonusu 18bet"
Detaily bonusu
100 % až do 100 €
na první vklad
Bonusový kód: WET100
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 10 €
 • Protočení (obrat): 12x (= částka vkladu a bonusové částky)
 • Minimální kurz: 1.80
 • Časové omezení: 21 dní
 • Geografická omezení: Hráči z Burkiny Faso, Estonska, Litvy, Lotyšska, Moldavska, Rumunska nebo Ukrajiny jsou vyloučeni z nabídky
 • Sázkové omezení: Multi (vícenásobní) sázky na jednu událost nejsou povoleny při 18bet bonusu
 • Bonusový kód: WET100
Zobrazit bonus
Kritérium Hodnocení
Nabídka sázek 14 / 20
Sázkové kurzy 17 / 20
Live sázky 7 / 10
Bonus 7 / 10
Snadnost použití 8 / 10
Možnosti plateb 8 / 10
Zákaznický servis 7 / 10
Serióznost 10 / 10

SÁZKOVÉ PRODUKTY – Nabídka sázek – 18bet přináší na trh orientovaný sázkový produkt

Díky svým sázkovým produktům 18bet představuje stručnou nabídku, která umisťuje tuto mladou on-line sázkovou společnost v nižším středním pásmu. Stejně jako u většiny jiných sázkových společností jsme si také všimli jasné zaměření na fotbal, s velkým výběrem lig a soutěží. Kromě profesionálních lig uznávaných fotbalových zemí jako jsou Anglie, Španělsko, Německo a Francie, jsme v našem 18bet testování našli i ligy z méně známých zemí jako jsou Súdán, Zimbabwe a Gambie. Pro některé evropské asociace existují i příležitosti sázet na amatérské úrovni: Například, kromě amatérské anglické a německé ligy jsme se setkali s podobnými soutěžemi i v menších zemích, jako například Rakousko. V našem testu jsme našli i různé způsoby, jak sázet na ženský fotbal. Pokud jde o sázkové trhy, nenašli jsme nic skutečně vzrušujícího, ale rozhodně nic nechybělo, tedy nepociťovali jsme nedostatek možností. Ve velkých evropských ligách se průměrný počet sázkových možností pohyboval mezi 60 a 80, což opět klade 18bet do střední třídy našeho testu. Některé body jsme také odečetly z důvodu nedostatku méně známých disciplín a marginálních sportů. Faktory, kterými jsme procházeli i při jiných on-line sázkových kancelářích. 18bet nabízí na svých internetových stránkách jen 11 sportů, mezi které patří klasiky jako tenis, rugby či lední hokej. Nicméně tyto sporty jsou absolutní nezbytností pro jakoukoli sázkovou kancelář, a proto neudělujeme žádné další body navíc. Kriket, E-sporty a virtuální sporty zcela na stránce 18bet chybí, což snižuje počet bodů této mladé on-line sázkové kanceláři v našem testu. Vzhledem k omezené nabídce, která je v některých ohledech mírně pod průměrem, ti sázkaři, kteří nepotřebují rozmanitost a stačí jim poměrně málo sportů, mají pravděpodobně dobré zkušenosti s 18bet. To znamená, že 18bet je velmi atraktivní, pokud jde o fotbal, protože amatérský a ženský fotbal ještě nejsou zastoupeny na každé webové stránce online sázkových kanceláří. Pro fanoušky online kasina má tato mladá sázková společnost množství příležitostí v nabídce. S ohledem na všechny uvedená fakta dáváme 14/20 bodů v našem testování 18bet.

SÁZKOVÉ KURZY – Pro fotbal jsme na 18bet našli překvapivě silné kurzy

V našem 18bet testu jsme kromě průměrné kurzové hladiny (marži sázkové kanceláře) zjistily také různé kurzy nabízené pro různý typ sázky. Pokud jde o fotbal, 18bet nabízí kurzovou hladinu 94 %, což řadí mladou sázkovou kancelář do horní části našeho celkového hodnocení. V nejvýznamnějších evropských ligách může tento podíl dosáhnout až hodnoty 97 % - jde o dobrou zkušenost, která také přináší pozitivní rating v našem testu sázkových kanceláří.

Zjistili jsme, že sázky na vstřelené góly, jakož i sázky nad/pod jsou zvláště výhodné, protože jsme mohli získat během testování 18bet vynikající kurzy. V některých případech jsme však zaznamenali výkyvy kurzů, a tedy drasticky klesající kurzy v méně známých ligách a případě jiných sportů. Například kurzy, které nabízí tato sázková kancelář v Norwegian Tippeligaen, s kurzovou hladinou 92 %, jsou jen průměrné, stejně jako i pro házenou. I když při individuálních volejbalových zápasech se však výplata opět zvýšila na 96 %. Navíc v naší recenzi 18bet upozorňujeme, že kurzy jsou extrémně stabilní, zůstávají relativně konstantní od počátečního vyhlášení až po začátek zápasu. Stručně řečeno, 18bet soutěží s konkurenčními kurzy, které v některých případech představují nejlepší hodnoty. Jde o něco dost neobvyklé pro takovou mladou sázkovou kancelář. V průběhu našeho testu 18bet jsme však zjistili, že se kurz může lišit v závislosti na sportu, ligy a typu sázky, a proto doporučujeme pozorně sledovat kurzovou hladinu, zejména pro menší a méně známé události. Pro ty tipéři, kteří jsou výlučně doma v hlavních evropských fotbalových ligách, doporučujeme kurzy nabízené na 18bet, přičemž bychom věnovali zvláštní pozornost vysokému procentu výplaty při sázkách nad/pod. V naší recenzi 18bet nás tato on-line sázková společnost, která je v byznysu od roku 2012, v tomto směru přesvědčila, a proto udělujeme 17/20 bodů.

I přes tmavý design jsme v 18bet testu dokázali nabýt dobré zkušenosti s webovou stránkou

LIVE SÁZKY – Vzrušující nabídka se skvělým potenciálem

V posledních letech se live sázky stávají stále důležitějšími v segmentu online sázek, a proto se v této kategorii našeho testu 18bet ponoříme do detailů. Při pohledu na možnosti live sázek na 18bet byly naše zkušenosti velmi podobné těm, které se týkaly sázkových produktů: fotbal zde dominoval podle očekávání nejen zápasy nejlepších světových lig, ale i utkáními nižší úrovně, jako je např. Německá U19 Bundesliga a Španělska divize Tercera. V časovém horizontu našeho průzkumu jsme také zjistili, že výběr live sázek této sázkové společnosti 18bet zahrnuje také tenis, basketbal a volejbal. Když přišlo na sázkové trhy, zjistili jsme zajímavé informace: V našem testování 18bet několik živých akcí nabídlo výrazně více možností na sázení, jako u standardních sázkách. V některých případech je na 18bet k dispozici více než 100 sázkových trhů na jednu událost, což podle našich zkušeností představuje značné číslo. Nicméně průměrné číslo, pokud jde o live sázky, je pravděpodobně přibližně 30, což však stačí k udržení této sázkové kanceláře ve střední (průměrné) třídě. Na základě našeho pozorování je design webové stránky v sekci live sázení nežádoucí: Ačkoliv celková webová stránka 18bet je úspěšná kvůli jasnému rozložení a silným barevným kontrastem, oblast live sázek (živě) výrazně klesá na kvalitě. Zatímco obecné rozdělení mezi sporty a ligami je vynikající, trochu více odvahy při výběru barevného schématu by neuškodilo. Z hlediska přehlednosti není tmavě šedé písmo na světlo šedém pozadí vhodnou volbou. Daný fakt uvádíme v naší recenzi 18bet tedy jako nedostatek. Kliknutím na jednotlivé události živě se otevře live (živé) centrum, které je naštěstí vedené ve stejném stylu jako ostatní webové stránky 18bet, což usnadňuje orientaci a přehlednost. Dostupné živé animace aktuálního zápasu, stejně jako různé statistiky, pomáhají uživatelům při rozhodování v sázení. Rovněž jsou prezentované i kurzy pro různé sázkové trhy, které jsou v daný moment nabízeny. Kurzy se aktualizují v reálním čase, přičemž pohyb je indikován malou zelenou nebo červenou šipkou. Bohužel, v rámci našeho testu 18bet jsme nedokázali najít živý přenos pro žádnou z nabízených událostí, což mělo za následek mírný odpočet bodů. Kromě toho se omezení sázkových produktů obecně jasně odráží i v live sázení, a proto jsme v této kategorii našeho testu 18bet testu udělili průměrný rating: 7/10 bodů.

SÁZKOVÝ BONUS – Klasický 100 % bonus s náročnými požadavky na protočení

Zejména z pozice mladé sázkové kanceláře je důležité přilákat nové zákazníky. V našem testu 18bet jsme tak našli bonusovou nabídku, která zdvojnásobí první vklad nového zákazníka až do výše 100 €. Abyste mohli využít bonus, musíte se zaregistrovat jako nový zákazník na webové stránce 18bet. Musíte tak vložit minimální částku 10 € na váš sázkový účet, přičemž nesmíte zapomenout uvést bonusový kód WSB100. Pokud přehlédnete tento krok, váš nárok na bonus propadne. Proto vám doporučujeme, abyste si našli čas před provedením prvního převodu, aby se vám náhodou nestalo, že přijdete o bonus z nedbalosti. Po provedení prvního vkladu vám bude připsána na váš účet částka, která se rovná 100 % vašeho vkladu. Než můžete proměnit bonus nebo s ním spojené výhry na peníze, musíte splnit určité požadavky protočení související s bonusem od 18bet. Abyste splnili bonusové podmínky, musíte vsadit celkovou částku svého vkladu plus bonusovou částku 12krát. Nicméně je zde také několik omezení, kterých byste si měli být vědomi. Například, abyste splnili bonusové podmínky 18bet, můžete využít pouze sázky s minimálními kurzy 1.80, přičemž hodnota vašich individuálních sázek nesmí přesáhnout hodnotu 50 % bonusové částky. Navíc multi sázky na jeden a tentýž výsledek, jakož i sázky na opačné výsledky téže události jsou vyloučeny z bonusu od 18bet. Sázková kancelář vám dává 21 dní na splnění všech bonusových podmínek, což je podle našich zkušeností dost náročné. V průběhu našeho testu 18bet jsme také zjistili, že zákazníci z Burkiny Faso, Estonska, Litvy, Lotyšska, Moldavska, Rumunska a Ukrajiny jsou z bonusového programu vyloučeni. Pokud jde o možnosti plateb, neobjevily jsme žádné omezení. Celkově bonus od 18bet získal v našem testu průměrné hodnocení, primárně kvůli krátkému časovému období na splnění bonusových podmínek, jakož i kvůli relativně vysokým minimálním kurzem. Uvedené faktory nás nutí odečíst body. Z tohoto důvodu v našem hodnocení získává bonus od 18bet 7/10 bodů.

Informace o bonusu 18bet

Informace o bonusu 18bet"
Detaily bonusu
100 % až do 100 €
na první vklad
Bonusový kód: WET100
Všechny detaily
 • Sázkový bonus: 100 %
 • Maximální výše bonusu: 100 €
 • Minimální vklad: 10 €
 • Protočení (obrat): 12x (= částka vkladu a bonusové částky)
 • Minimální kurz: 1.80
 • Časové omezení: 21 dní
 • Geografická omezení: Hráči z Burkiny Faso, Estonska, Litvy, Lotyšska, Moldavska, Rumunska nebo Ukrajiny jsou vyloučeni z nabídky
 • Sázkové omezení: Multi (vícenásobní) sázky na jednu událost nejsou povoleny při 18bet bonusu
 • Bonusový kód: WET100
Zobrazit bonus

JEDNODUCHOST POUŽITÍ (uživatelská optimálnost) – V našem testu 18bet bylo toho málo, na co si stěžovat

V naší recenzi 18bet jsme samozřejmě podrobili testům i webovou stránku této sázkové kanceláře. Design webové stránky této mladé sázkové společnosti je tmavý, i když jasná struktura a intuitivní orientace v menu získali od nás vysoké známky. Zatímco by kontrasty mohly být o něco ostřejší, celková barevná schéma je stále v přijatelném rozmezí. V oblasti záhlaví stránky se nachází hlavní navigační panel, ve kterém si lze zvolit největší kategorie produktů. Při návštěvě stránky se automaticky dostanete na domovskou stránku, kde jsou přehledně umístěny produkty 18bet. Boční panel vlevo představuje všechny sporty, které jsou v portfoliu 18bet k dispozici. Při kliknutí na jednu z disciplín, se vám rozbalí nabídka s odkazy na jednotlivé ligy a soutěže. Kromě toho, kliknutím na příslušný sport se také změní střední část webové stránky, která zobrazuje pouze události týkající se vybraného sportu. Na základě našich zkušeností standardně střední část sestává z výběru aktuálních live sázek, přičemž sázková společnost dále rozlišuje mezi ostatními kategoriemi, jako jsou top sázky a sázky na poslední chvíli. Na pravé straně se zobrazuje sázkový tiket a různá témata, jako například "Rychlé sázky" nebo "Kombo dne". Pata stránky obsahuje obecné informace o společnosti, jako jsou smluvní podmínky, platební možnosti a možnosti kontaktu. Podle našich zkušeností by mohl být čas načítání webových stránek 18bet trochu rychlejší, i když je stále v přijatelném rozmezí. Mobilní verze webové stránky 18bet je dostatečná pro potřeby narůstajícího počtu uživatelů smartphonů a tabletů, ale bohužel na rozdíl od jiných sázkových kanceláří 18bet zatím neposkytuje samostatnou aplikaci pro instalaci na různá mobilní zařízení. To znamená, že mobilní verze stránky získává body v našem testu 18bet díky dobře promyšlenému designu a přijatelné době načítání. Jinými slovy, tato mladá sázková kancelář je dobře vybavena k tomu, aby mohla čelit výzvám sázkového trhu v budoucnu, i když se ještě nemůže pochlubit vlastní aplikací. Pro relativně úspěšnou webovou stránku s příležitostnými slabostmi, náš test uděluje 18bet 8/10 bodů.

18bet App Aplikace 18bet skóruje v testu s uživatelskou přívětivostí

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výběru) – Solidní výběr, avšak bez PayPalu

Při testování platebních možností je 18bet absolutně transparentní a profesionální. Odkaz v zápětí webové stránky vám poskytuje přehledný seznam všech metod plateb, které můžete použít v souvislosti se svým sázkovým účtem na 18bet. Najdete zde jasnou tabulku všech platebních společností s podrobnými dodatečnými informacemi o poplatcích a limitech. Pomocí rozbalovacího pole v oblasti záhlaví stránky si můžete vybrat různé země, protože počet možností plateb může podle toho lišit. Na základě našich vlastních zkušeností s 18bet budete mít na výběr tyto služby: Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, Webmoney, Boleto, Qiwi, Yandex Money, Sofort, Trustly, Bankovní převod, Rapid Transfer, paysafecard, EntroPay, různé kreditní karty, jakož i bankovní převod. Vzhledem k tomu, že v tomto seznamu chybí PayPal a výběr dalších platebních poskytovatelů je stále ještě trochu omezený, bohužel musíme odečíst body z našeho 18bet testu. Přesto stále postačují na solidní výsledek: 8/10 bodů.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS A PODPORA – Naše zkušenosti s 18bet zdůrazňují potřebu zlepšit zahraniční zákaznickou podporu

Pokud máte jakékoli dotazy nebo problémy s vašimi sázkami, je dobré vědět, že vaše sázková kancelář je vždy pro vaše problémy otevřená. V průběhu našeho testu 18bet jsme se setkali s 3 různými způsoby, jak se dostat do kontaktu s uvedenou sázkovou společností: V případě 18bet můžete posílat své otázky e-mailem, můžete použít live chat (živý rozhovor) nebo Facebook 24 hodin denně/7 dní v týdnu. Zatímco 18bet na své stránce tvrdí, že se dá zastihnout i telefonicky, žádné telefonické údaje pro zákazníka neposkytují, což vede k odpočtu bodů v této kategorii našeho testování sázkových kanceláří. Zákaznický servis je v současnosti orientován na angličtinu a pro zákazníky bez potřebných znalostí angličtiny je těžší informovat se. Celkově však 18bet splňuje základní požadavky zákaznického servisu, a proto dosahuje v tomto hodnocení 7/10 bodů.

SERIÓZNOST - Renomované licence mluví samy za sebe

18bet nemá žádné pochybnosti o svých vážných záměrech. V naší recenzi 18bet jsme již uvedli, že tato sázková kancelář má licenci od karibského ostrova Curacao, což nijako nezpochybňuje profesionální přístup této mladé sázkové kanceláře. Kromě toho, společnost 18bet podporuje iniciativy zaměřené na boj proti závislosti na hazardních hrách, za které udělujeme další body. V důsledku toho, 18bet získává v uvedené kategorii testování nejvyšší možný rating: 10/10 bodů.

SHRNUTÍ – Mladá sázková společnost se zaměřením na sázkový produkt

18bet je nováček, který je aktivní na sázkovém trhu jen od roku 2012. Tato nezkušenost je viditelná jen zřídka. Naše recenze 18bet ukazuje, že v některých kategoriích je tato sázková kancelář jistě schopna soutěžit s ostatními online společnostmi, které jsou v sázkovém byznysu mnohem déle. Zatímco nabídka sázkových produktů od 18bet je relativně úzká, hloubka těchto produktů není vůbec špatná: V některých zemích a fotbalových asociacích je ve skutečnosti možné vsadit si až na amatérskou úroveň. Přesto, nedostatek některých exotických sportů, jakož i stále populárnější E-sporty vedou k srážkám bodů. Na druhé straně náš test 18bet zjistil překvapivě dobré kurzy, přičemž procento kurzové hladiny často dosáhlo nejvyšší hodnoty pro velké evropské ligy. Další silné stránky 18bet spočívají v designu webové stránky a mobilní verzi, a proto vidíme, že tato mladá sázková společnost má růžovou budoucnost. V současnosti je však 18bet schopna dosáhnout pouze umístění ve spodním středním pásmu našeho testu sázkových kanceláří: 75/100 bodů.

Ke srovnání sázkových kanceláří
Nastavení souborů cookies
x
Co jsou to cookies?
Cookies jsou malé textové soubory uložené v prohlížeči počítače obsahující informaci. Na základě těchto informací naše webová stránka zaznamenává, že jste ji již dříve navštívili. Používáme je na přípravu informací. Vaše osobní údaje nejsou uloženy. Další informace: Zásady používání souborů cookies |Impresum |Zásady ochrany osobních údajů |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Soubory cookies kontrolují funkce, bez kterých nemůžete plně využívat naši webovou stránku. Cookies používáme pouze my (vlastní cookies). V důsledku toho, tyto informace používá a zpracovává pouze naše webová stránka. Například, když se zaregistrujete, nemusíte se pokaždé přihlašovat.
Performance cookies
Naše soubory performance cookies shromažďují informace o tom, jak se naše webová stránka používa. Tyto soubory cookies nám pomáhají například určit, zda a které podstránky naší webové stránky jsou navštěvovány a o jaký obsah mají uživatelé zájem. V první řadě zaznamenáváme počet návštěv a jejich trvání.
Marketingové cookies
Reklamní cookies pocházejí od reklamních společností (třetí strany) a používají se na shromažďování informací o webových stránkách navštívených uživatelem s cílem vytvořit cílenou reklamu pro návštěvníka. V této souvislosti nezpracováváme žádné osobní údaje bez vašeho souhlasu v souladu s článkem 6, odst. 1, písm. a) GDPR.
Souhlasím s použitím cookies