více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Doporučení

100 % až do 130 €

1xbet Bonus

Minimální protočení jen 1x s kurzem 1.40! Bonusový kód: 1x_23859

Bonus do výše 130 €

22bet Bonus

122 %, minimální kurz: 1.40, časové omezení: 7 dní, bonusový kód: WF130

100 % do výše 150 € EXKLUZIVNĚ

Campobet Bonus

Na první vklad, bonusový kód: WF150

Alle Wettanbieter

Sázkové kanceláře - Německo

Sázkové kanceláře - Rakousko

Sázkové kanceláře - Švýcarsko

Test sázkových kanceláří
Test sázkových kanceláří   Detaily  
1   Různorodé vklady
Velmi vysoké kurzy
Atraktivní bonus
Na test
Sázet teď
2   Mnoho dlouhodobých sázek
Vysoká částka bonusu
Dobrý zákaznický servis
Na test
Sázet teď
3   Mnoho sázkových příležitostí na live akce
Velké portfolio sázkové nabídky
Slušný zákaznický servis
Na test
Sázet teď
4   Dobrý sázkový program
Uvítací nabídka pro začátečníky a profesionály
Široký záběr Live sázek
Na test
Sázet teď
5   Široká nabídka sázek
Live sázky pro e-sporty
Atraktivní bonus pro nové zákazníky
Na test
Sázet teď
6   Pestrý a široký sázkový program
Nestandardní bonusová nabídka
Vynikající webová stránka a aplikace
Na test
Sázet teď
7   Široký sázkový program
Dobrá kurzová hladina na fotbal
Dostupné mnohé live sázky
Na test
Sázet teď
8   Dlouholeté zkušenosti
V programu i exotické sporty
Dobré kurzy na live sázky
Na test
Sázet teď
9   Top kurzová hladina
Stanovený cíl boje proti závislosti na hazardních hrách
Jasně strukturovaná webová stránka
Na test
Sázet teď
10   Skvělé kurzy na fotbal
Nabízeno mnoho platebních možností
Přikládá velký význam na serióznost
Na test
Sázet teď
11   Výborná mobilní verze
Široký segment e-sportů
Mnoho platebních metod
Na test
Sázet teď
12   Velmi rozsáhlé statistické centrum
Skvělý zákaznický servis
Evropská licence na sportovní sázky
Na test
Sázet teď
13   Top nabídka Live sázek
Úctyhodná kurzová hladina
Možnosti sázení i na amatérské sporty
Na test
Sázet teď

Sázkové kanceláře - recenze

Doba čtení: 3 Min

Ať už je to mladá sázková kancelář nebo roky zavedená značka – podrobně ji otestujeme a porovnáme s konkurencí na sázkovém trhu. Sdílíme s vámi zkušenosti v našich recenzích sázkových kanceláří. Na této stránce vám popíšeme, jak postupujeme při testování, a jak vytváříme naše recenze a náš názor na příslušnou sázkovou kancelář. Naše zkušenosti by vám měly usnadnit vaše rozhodování o tom, kterou sázkovou kancelář si máte vybrat a kterou společnost stojí za to otestovat.

Které sázkové kanceláře jsou pro nás vhodné na testování?

Průmysl on-line sázkových kanceláří je na vzestupu a nadále roste. Téměř měsíčně přicházejí na trh nové sázkové kanceláře. Často jde o druhou nebo třetí značku dlouholetých lídrů na trhu. Sázející si tak může položit otázku: Vezmu spíše dobře známou značku nebo dám šanci mladému bookmakeři? Krátká odpověď: To závisí na vás. Hledáte širokou a hlubokou sázkovou nabídku? Zda byste se raději dali zlákat atraktivním sázkovým bonusem? Máte zájem o live sázky živě, atraktivní kurzy a přehledné live centrum? Každá sázková kancelář nastavuje své priority jinak. Rozdíly popisujeme v recenzích, abychom vám poskytli dobrý přehled o různých sázkových kancelářích. Díváme se na sázkové kanceláře, které se mohou pochlubit dlouhodobou tradicí před vznikem online sázení. V poslední době přichází na scénu stále více a více čistě on-line sázkových kanceláří a lákají nové zákazníky svými vlastními strategiemi, s nimiž chtějí dobýt trh. Například přicházejí s nabídkou sázek bez registrace, s velkolepým uvítacím bonusem, příp. rozbíhají sázení s krypto jmény. Všechny tyto sázkové kanceláře hodnotíme, čímž se stává náš test sázkových kanceláří rozsáhlejším.

Co hodnotíme v recenzi každé sázkové kanceláře?

Podívejme se na následující kategorie našeho testu sázkových kanceláří:

 • Nabídka sázek - sázková nabídka dané sázkové kanceláře
 • Kurzy - sázkové kurzy, sázková hladina
 • Live sázky - možnosti sázení živě
 • Bonus - sázkový bonus pro zákazníky (nové ale i stávající)
 • Jednoduchost použití - uživatelská optimálnost webové stránky, počítačové a mobilní verze, příp. aplikace
 • Možnosti plateb - možnosti vkladů a výběrů finančních prostředků
 • Zákaznický servis - podpora pro zákazníky
 • Serióznost - vážnost sázkové kanceláře, její přístup, licence na trhu

V rámci nabídky se podíváme na to, kolik sportů a akcí je nabízených společností, také kolik lig a jestli můžete umístit sázky na amatérské sporty. Otestujeme sázkové kurzy vypočtením průměrné kurzové hladiny pro vás. Čím vyšší je kurzová hladina, tím to je lepší pro vás. Z pohledu zákazníků se live sázky živě stávají stále důležitějšími, a proto se na stránkách sázkových kanceláří objevují stále častěji. Proto je při výběru správné sázkové kanceláře důležité dobré live centrum. To také vyžaduje optimální uživatelské rozhraní – jednoduchost použití – jak na PC, tak i v mobilním telefonu. Obzvlášť, live sázky se stále více mobilizují. Takže snadnost používání webové stránky sázkové kanceláře hraje velkou roli. Samozřejmě, abyste vložili prostředky na váš sázkový účet, musíte vědět, které metody vám společnost poskytuje, a které vám nejlépe vyhovují. Všechny tyto informace vám přinášíme. Taky co se týká platby, trvání převodu a možných poplatků. Pro zkušené sázkaře, ale i pro nováčky, je důležitý slušný zákaznický servis. Pokud se vyskytnou otázky nebo nesrovnalosti, musí být vyřešeny rychle a bezchybně. Rozhodujícím faktorem v našem testu sázkových kanceláří je serióznost společnosti. Na to se vztahuje licence na sportovní sázky a jakékoli sponzorství. V našich recenzích se o tom všem dozvíte více.

Jak hodnotíme jednotlivé kategorie v recenzi sázkových kanceláří?

Jednotlivé kategorie hodnotíme jinak. Udělujeme 20 bodů za sázkový program, jakož i za sázkové kurzy, protože jsme přesvědčeni, že jde o dvě nejdůležitější kritéria výběru společnosti na trhu sportovních sázek. Za všechny ostatní kategorie mohou sázkové kanceláře získat maximálně 10 bodů.

Bodování vypadá takhle:
Hodnocena kategorie | max. počet bodů

 • Nabídka sázek | max. 20 b
 • Kurzy | max. 20 b
 • Live sázky | max. 10 b
 • Bonus | max. 10 b
 • Jednoduchost použití | max. 10 b
 • Možnosti platby | max. 10 b
 • Zákaznický servis | max. 10 b
 • Serióznost | max. 10 b

Výsledkem je maximální možné skóre 100 bodů. V celkovém hodnocení na konci testu krátce diskutujeme o specifikách sázkové kanceláře. To by mělo usnadnit vaše rozhodnutí a zajistit transparentnost v testu sázkových kanceláří.

Testování sázek pro začátečníky

Velmi pozorně se podíváme na to, zda je nabídka bookmakera vhodná pro nováčky – nezkušené uživatele. Jako začátečník máte na sázkové kanceláře jiné požadavky než zkušený tipař. Budeme zkoumat, nakolik sázková kancelář pomáhá nováčkovi začít ve světě sázení. Naše zkušenosti ukazují, že některé sázkové kanceláře poskytují pro nové hráče velmi komplexní službu, například vysvětlují, jak se vytvářejí sázky nebo co znamená každý sázkový trh. V našich recenzích sázkových kanceláří s vámi sdílíme tuto zkušenost – často se stavíme do pozice nováčka, abychom se uměli podívat na problematiku čerstvým okem. Některé nabídky pro nové zákazníky jsou pro nováčky nevhodné. Například, pokud je minimální kurz na sázky nastaven příliš vysoko nebo je třeba příliš vysoké protočení.

Která sázková kancelář je pro vás nejvýhodnější?

Který bookmaker je pro vás nejvýhodnější, o tom samozřejmě musí rozhodnout každý sám. Doufáme, že vám s našimi recenzemi a doporučeními pomůžeme. Také byste se měli podívat na sázkovou kancelář v klidu a najít si prostor na rozhodnutí před vytvořením sázkového účtu. Zkušeným sázkařům se doporučuje mít několik účtů v různých sázkových kancelářích. Můžete si tak vybrat z několika sázkových nabídek, též z nejlepších kurzů – někdy dochází co se týče kurzů k výrazným rozdílům. A také můžete těžit z více bonusů pro nové zákazníky. Sázkové kanceláře také operují s promoakcemi, například jako jsou poukázky, co se možná také dozvědět v našich recenzích sázkových kanceláří. Se sazeniformat.cz budete vždy v obraze.