Která online sázková společnost je nejlepší?

Jste fanouškem sázení a hledáte pro vás nejlepší sázkovou kancelář? Pak jste našli, co jste hledali. SAZENIFORMAT! Protože u nás jsme všechny sázkové společnosti pečlivě prozkoumali a vyfiltrovaly jsme to nejlepší. Výše uvedený seznam zobrazuje nejlepší sázkové kanceláře. Je důležité mít dobrý tip, ale je také důležité, v které sázkové kanceláři podáte váš tiket. A to byste měli udělat jen s těmi nejlepšími. Zaměřujeme se výhradně na nejserióznější sázkové společnosti v oblasti sportovních sázek.

Lesedauer: 8 min

Wettanbieter

100 % do výše 50 000 Kč
Sázková kancelář s českou licencí
Na trhu od roku 1991
100 % do výše 2000 Kč
Sázková kancelář s českou licencí
Na trhu od roku 1991
100 % do výše 3000 Kč
Sázková kancelář s českou licencí
Na trhu od roku 1990
100 % do výše 10 000 Kč
Sázková kancelář s českou licencí
Na trhu od roku 2014
200 % do výše 100 000 Kč, 100 % do výše 1000 Kč
Sázková kancelář s českou licencí
Na trhu od roku 1998

Která sázková kancelář je tou správnou pro vás?

Abyste mohli vsadit s těmi nejvhodnějšími sázkovými kancelářemi, na našich stránkách jsme se blíže podívali na všechny sázkové kanceláře. Různé sázkové kanceláře se totiž liší nejen v zřejmých základních bodech, jako jsou kurzy a kurzové hladiny, ale také parametry jako je snadnost použití, či možnostmi platby apod. Po podrobné analýze všech faktorů, které jsou důležité pro sázení, jsme nejdříve vytvořili podrobný rozbor a aplikovali jej na každou jednotlivou společnost. Použita kritéria jsou na naší stránce přehledně rozdělena a můžete si je kdykoliv prohlédnout. Tímto způsobem vás chceme ujistit, že všechny naše analýzy jsou koncipovány srozumitelně a každou sázkovou společnost jsme měřili stejným metrem. Transparentnost je pro nás velmi důležitá. Po pečlivém výzkumu jedné společnosti za druhou, doufáme, že naše snaha nevyšla nazmar. Výsledky našeho testování jsme sestavili v komplexních testovacích riportech, které jsou k dispozici na naší webové stránce s odkazem na příslušnou sázkovou kancelář. Jako speciální funkci vám poskytujeme srovnání 2 sázkových kanceláří dle vašeho vlastního výběru. Umíte si tak porovnat nejdůležitější fakta a charakteristiky vašich oblíbených sázkových kanceláří pěkně v přehledu. S tímto přehledným nástrojem získáte rychlé a konkrétní informace, které vás zajímají a jsou pro vás při výběru sázkové společnosti důležité. V našich analýzách se však nezaměřujeme pouze na nejdůležitější hodnoty, ale také zvažujeme i méně zjevné vlastnosti, kterých si možná nejste vědomy a mohou být pro vás překvapením. Proto doporučujeme, aby každý tipér si pečlivě promyslel, v níž společnost vsadí, protože pro nás je jedna věc jasná: Prvním krokem k úspěšným sázkovým tipem je výběr nejlepší sázkové společnosti.

Proto byste se měli poradit s našimi odborníky na sázkové kanceláře ještě před tím, než investujete vaši důvěru a peníze do sázkové kanceláře.

V čem se liší nejlepší sázkové kanceláře?

S rostoucím počtem sportovních akcí je na sázkové scéně stále více a více možností. To je důvodem, proč se na sázkovém trhu setkáváme s rostoucím počtem společností, které nabízejí sázky na tyto akce. Rozmanitost možností je obrovská, a to nejen v případě výběru sportů a akcí, ale také ve výběru poskytovaných typech sázek nemají sázkové společnosti meze. Není to však žádným překvapením. Ve snaze zaujmout a vybočit z davu se snaží sázkové společnosti přijít stále s něčím novým a zaujmout se stále speciálnějšími nabídkami a funkcemi. Navíc, mnoho sázkových kanceláří za poslední desetiletí "objevilo" internet jako silný nástroj, což je důvodem, proč online sázení tak prosperuje. V našem srovnání sázkových kanceláří dáváme přednost zejména on-line sázkovým kancelářím, neboť gro sázkového trhu se pohybuje stále více a více tímto směrem a musíme brát tento faktor v úvahu. S rychle expandujícím trhem a ohromujícím tokem informací můžete ztratit nit. Porovnání sázkových kanceláří vám může pomoci zvolit tu správnou společnost, která vám sedí nejvíce. Nezáleží na tom, zda jste profesionální sázkař, nebo jen jeden z mnoha, který bere sázení jen jako své hobby. Zvážením několika faktorů při výběru sázkové společnosti můžete vytěžit maximum ze svých sázek a zároveň i ušetřit čas, snahu, a nechtěné překvapení.

Různé online sázkové kanceláře se liší nejen z pohledu kategorií, jako jsou sázkové kurzy a sázková hladina, ale také z pohledu funkcí, jako jsou uživatelská přívětivost či možnosti platby. Zmíněné kategorie jsou součástí našich recenzí. Po důkladné analýze všech faktorů relevantních pro sázení jsme nejprve vytvořili podrobný koncept a aplikovali jej na každou sázkovou kancelář.

Sázkové kanceláře jsou testovány a hodnoceny podle následujících kritérií:

Nabídka sázek

Jednotlivé sázkové kanceláře pro vás hledáme na základě nabídky sázkových trhů nebo typů sázek. Chceme vědět, které sporty, ligy, sázkové trhy nebo speciální sázky má příslušná online sázková kancelář v portfoliu. Věnujeme pozornost kvantitě a kvalitě nabízených sázkových možností.

Live sázky

V oblasti online sázení se tipování živě (live) stává stále oblíbenějším. Proto jsme se v porovnání sázkových kanceláři podívali na oblast live sázek co nejpřesněji. Budeme live sázky hodnotit na základě množství možností, které jsou vám k dispozici.

Kurzy

Samozřejmě, jednou z nejdůležitějších kategorií při výběru nejlepší sázkové kanceláře je výška sázkových kurzů. Nejlepší sázka se vždy vyplatí jen do té míry, do jaké to umožňují kurzy. Primárně kvůli lukrativností ověřujeme kurzy sázkových kanceláří. Je také důležité, abychom prověřili, zda příslušná sázková společnost nabízí dobré kurzy pouze na určité události, aby tak přilákala zákazníky, nebo zda nejlepší kurzy nabízí stále.

Vždy si zajistěte nejlepší kurzy pro vaše sázky! Díky srovnání kurzů najdete pro vaše sportovní sázky vždy ty nejlepší kurzy.

Bonus

Kdo nemá rád něco zdarma? Sázkový bonus je proto dalším důležitým kritériem při výběru sázkové kanceláře. Téměř všechny sázkové kanceláře vám nabízejí určité bonusy za prvotní registraci nebo na první vklad. Některé také nabízejí bonusové nabídky pro již stávající zákazníky. Prozkoumali jsme pro vás bonusové nabídky sázkových kanceláří a jasně jsme je vyhodnotili a sumarizovali.

Zde najdete všechny důležité informace o bonusech pro sportovní sázky.

Jednoduchost použití

Na co jsou dobré nejlepší kurzy a nejlepší nabídka sázek, pokud se na stránce, resp. v aplikaci sázkové kanceláře nevyznáte? Ztrácíte se při uzavírání sázek? Právě proto testujeme webové stránky sázkových kanceláří i jejich aplikaci (pokud je k dispozici). V této části se zabýváme srozumitelností, strukturou, zpracováním příslušných kanceláří online sázek, jak se po webové stránce "pohybuje", zda je nabídka srozumitelná a jasná. Na tyto a mnohé další otázky najdete odpověď v této testované kategorii.

Možnosti platby

"Bez peněz, do hospody nelez" ... To samé platí i pro oblast sportovních sázek. Aby sázení mohlo fungovat, musíte mít vstupní depozit. Abyste věděli, jaké možnosti plateb máte k dispozici, testujeme nabídku sázkových kanceláří i v tomhle směru. Je však zarážející, že při vkladu peněz máte obvykle více dostupných možností jak při výběru. Abyste se vyhnuli nepříjemným překvapením, důkladně jsme pro vás prozkoumali a vyhodnotili různé platební možnosti. Od převodu přes PayPal, či jiných poskytovatelů plateb až po platbu kreditní kartou máte k dispozici celou řadu možností. Ukážeme vám, které sázkové kanceláře nabízejí, které platební varianty.

Zákaznický servis

Služby zákazníkům se stávají skutečně důležitými pouze tehdy, když něco nefunguje tak, jak byste chtěli. Mnoho otázek nebo problémů můžete vyřešit sami, případně odpovědi najdete v často kladených otázkách (FAQ). Na Sazeniformat se snažíme být stále v obraze. Někdy naše informace však nestačí a potřebujete pomoc od specialisty dané sázkové kanceláře. V tomto případě je nezbytný zákaznický servis příslušné společnosti. Charakteristiky, jako jsou dostupnost, časy služeb, kompetence, mnohojazyčnost a mnoho dalších faktorů, jsou pro naše hodnocení rozhodující. Kvalifikovaná služba orientovaná na zákazníka je základním předpokladem dobrého hodnocení v této kategorii. Většinou probíhá komunikace v live chatu bez čekacích dob, a pomoc je kvalifikovaná a rychlá. Obvykle pokud chcete získat odpovědi na otázky, musíte uvést vaše uživatelské jméno a osobní údaje. Tehdy se proces zrychlí a zefektivní.

Serióznost

V první řadě, všechny sázkové kanceláře na Sazeniformat lze považovat za seriózní. Bezpečnost a důvěryhodnost musí být zaručena, protože jinak by bylo všechno ostatní zbytečné. Vaše osobní údaje a sázkový rozpočet vždy svěřte do rukou pouze renomovaným společnostem. Právě z toho důvodu vám doporučujeme před uzavřením sázek podívat se na naše recenze. Najdete zde také informace o licenčních podmínkách příslušných sázkových kanceláří, zejména proto, abyste byli dobře informováni o právním a organizačním pozadí společnosti.

Shrnutí

Na hodnocení sázkových kanceláří používáme bodovací systém. Ten zajišťuje, aby všechny naše recenze byly srozumitelné, přehledné a aby byla každý sázková kancelář hodnocena stejně. Výsledky našeho hodnocení jsme shromáždili v komplexních recenzích, které si můžete prohlédnout na stránkách recenzí sázkových kanceláří.

Jak testujeme online sázkové společnosti?

Cílem celkového hodnocení je poskytnout vám co nejpřesnější obraz o jednotlivých sázkových kancelářích. Naše hodnocení se neustále aktualizuje. Přestože všech 13 kritérií je navzájem nezávislých, právě jedno z nich může být důležitější pro celkové hodnocení. Nejlepší sázková nabídka ztrácí svou hodnotu, pokud jsou kurzy podprůměrné. Totéž platí o tom, že pokud je zákaznický servis skvělý, ale nabídka sázení je tak špatná, že jen těžko si někdo u takové společnosti vsadí. Proto je pro nás rozhodující celkové hodnocení. Např. pro vás může být kritériem číslo jeden bonus a důvěra v společnost. Pomocí našeho přehledu si můžete prohlédnout všechny detaily samostatně a pak se rozhodnout, ve které sázkové kanceláři chcete vsadit. Doporučujeme vám vlastnit jeden sázkový účet. Někdy z důvodu velkých rozdílů v kurzech je pochopitelné, že jste si vytvořili sázkový účet u každé z nejlepších sázkových kanceláří. Tak máte vždy možnost využít nejlepší kurzy a vsadit podle svých kritérií.

Co jiného je ještě důležité při výběru sázkových kanceláří?

Cílem našeho celkového hodnocení je poskytnout vám co nejpřesnější obraz o jednotlivých sázkových kancelářích. Naše hodnocení je neustále aktualizováno. Ačkoliv všechna kritéria jsou hodnoceny nezávisle od sebe, celkový obraz vyplývá z kombinace různých kritérií. Nejlepší sázková nabídka ztrácí význam, pokud jsou nabízené kurzy podprůměrné. Podobně je to při skvělém zákaznickém servisu, avšak s omezenými možnostmi platby a výběru. Ať se rozhodnete jakkoli, poskytneme vám přehled hlavních kritérií pro výběr sázkové kanceláře, kterým můžete důvěřovat. Dobrá sázková kancelář by měla být správným mixem všeho, co pro nás znamená, že celkové hodnocení je rozhodující. V našem přehledu se můžete podívat na všechny podrobnosti jednotlivě, a pak se rozhodnout, se kterými sázkovými kancelářemi chcete vsadit. Výběr správné sázkové kanceláře je prvním krokem při uzavírání výhodných sázek. Porovnání nabízených kurzů je stejně důležité. Před vytvořením každé sázky vám doporučujeme podívat se na srovnání kurzů na Sazeniformat.

Které sázkové kanceláře mají nejlepší bonusové nabídky?

Ve většině sázkových kanceláří můžete jako nový zákazník počítat s bonusovými nabídkami, které můžete s přiměřenými schopnostmi rychle proměnit na nominální hodnotu. Na naší bonusové stránce najdete všechny nabídky, které jsme dosáhli na základě spolupráce s vybranými společnostmi. Můžete použít buď náš formulář nebo kód umístěný na uvedené stránce. V zásadě si můžete vybrat mezi 2 kategoriemi bonusových nabídek. Ty se liší v důsledku jejich vkladů. Bonus bez vkladu – pro bonusové nabídky bez depositu – jak to naznačuje název – není nutný žádný vklad a dostanete zdarma určitou částku jako úvodní kredit, který můžete vsadit. Druhá kategorie – vkladový bonus – k vašemu prvnímu vkladu příslušná sázková společnost přidává něco navíc. V obou kategoriích uvádíme nejvýhodnější nabídky dle pořadí, takže se tak můžete jednoduše dostat k sázkovým společnostem s nejlepšími bonusy. Ale pozor: Bonusové nabídky většiny sázkových kanceláří jsou často vázány na specifické podmínky, které někdy přesahují rámec jednoduché platby. Proto jsme připravili různé podmínky na stránce "Bonusy", abyste přesně věděli, co můžete očekávat před jejich použitím.

Které sázkové kanceláře mají nejlepší kurzovou hladinu?

Nabídka kurzů je jádrem všech nejlepších sázkových kanceláří, a proto není překvapivé, že společnosti se vždy usilují o nejlepší kurzy. V závislosti od sázkových kanceláří a sportu může být rozdíl mezi kurzy velmi důležitý a může v případě stejného výsledku zápasu vést k výrazné ztrátě na zisku. Rozdíly mohou být naoko nepatrné, ale proč byste se měli vzdát, i když malé výhry? Vyšší kurz znamená větší profit. S naší pomocí můžete ušetřit zabit čas zbytečným listováním různých stránek. Prostřednictvím našeho srovnání sázkových kanceláří si můžete jednoduše a pohodlně prohlédnout holá fakta o vaší oblíbené společnosti. Umíte si tak vyhodnotit, zda slibovaný nejlepší zisk ze sázek je opravdu reálný. Nejen nejznámější společnosti stojí za porovnání. I méně známé a rozvíjející se sázkové kanceláře mohou nabídnout překvapivě vysoké kurzy pro vybrané sporty, akce nebo sázkové trhy. Všechny tyhle faktory byly zohledněny v našem podrobném srovnání sázkových kanceláří a jsou zahrnuty v našem hodnocení. Máme pro vás tip: Vzhledem k tomu, že většina sázkových společností zavedla pro určité sportů ve svých kurzech určitou stabilitu, co se týče nabídky výšky kurzů, doporučujeme si pozorně a nejen jednou, prohlédnout kurzy na každou událost/zápas zvlášť. Proto je nejlepší se prostě proklikat našimi srovnáním a nenechat si ujít žádný zisk navíc. Díky SAZENIFORMAT jsou časy s nízkými kurzy dávno minulostí.

nach oben
Angebotsinformation für Česko
Flagge Česko

Dieser Buchmacher ist leider in deinem Land nicht mehr verfügbar.

Wechsel zu unseren top Angeboten für dein Land.