více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus 35€ od READYtoBET jako dárek

U READYtoBET je nyní k dispozici exkluzivní uvítací bonus na portálu Wettformat. Se vkladem pouhých 10€ získáte sázková aktiva v hodnotě 45€. To přece nezní špatně, že ne? Takže se okamžitě přihlašte a na základě malého vkladu získejte opravdu hodně sázkových aktiv!

KROK 1

Nyní se pomocí tohoto linku přihlašte u READYtoBET. Na sázkové konto dostanete ihned 5€!

KROK 2

Vložte 10€ a nárokujte si 50% bonus!

KROK 3

Dodatečně si vyžádejte 25€ a automaticky je také dostanete!

Nyní se přihlašte pomocí tohoto linku u READYtoBET

Pokud chcete využít této nabídky, musíte bezpodmínečně použít link na Wettformat, abyste se dostali ke zprostředkovateli sázek READYtoBET. Tím jste zapojeni do nabídky. 5€ bonusu poputuje okamžitě na vaše sázkové konto, tak vypadá tato sázka zdarma bez vkladu.

Vložte 10€ a využijte 50% bonus

Teď je zapotřebí, abyste uskutečnili svůj první vklad za 10€ a nárokovali si 50% bonus od READYtoBET. Tím navýšíte svá sázková aktiva už na 20€. Abyste se dostali na 45€, chybí tedy ještě 25€.

Vyžádejte si sázkový kupon za 25€ a automaticky jej také získáte

Nyní si musíte ještě vyžádat sázkový kupon na 25€. Za tímto účelem vyplňte výše připravený formulář, kam zadáte svou e-mailovou adresu a vaše identifikační číslo u READYtoBET. Po krátké ověřovací době bude ve váš prospěch automaticky připsán kupon na 25€. Tím jste za vklad pouhých 10€ získali sázková aktiva za celých 45€. Tak jako na níže uvedeném obrázku to pak vše vypadá také na vašem účtu.

Podmínky při vkladu 10€ a sázce za 45€

Ačkoliv je tento bonus kombinací tří různých nabídek, mají všechny stejné podmínky navýšení vkladu. 5€ bez nutnosti vkladu, stejně jako 50% bonus až do hodnoty 100€ a také dodatečný sázkový kupon na 25€ musí být vždy 8x navýšeny při minimální kvótě 1,80, než bude možné požadovat výplatu. Při využití sázky zdarma v hodnotě 5€ a sázkového kuponu v hodnotě 25€ může být vsazeno maximálně 10€ na jednu sázku (dokud nejsou splněny podmínky pro navyšování vkladu). Když sázející překročí tato omezení sázek, budou výhry stornovány.