Porovnání kurzů – Championship EFL (Anglické fotbalové ligy)

Derby County Derby County FC Logo - FC Fulham Logo FC Fulham
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
FC Brentford FC Brentford Logo - Blackburn Rovers
13:30 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Nottingham Forest Nottingham Forest Logo - Queens Park Rangers Logo Queens Park Rangers
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Charlton Athletic Football Club Charlton Athletic Football Club Logo - Luton Town
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Swansea City Swansea City Logo - Huddersfield Town Logo Huddersfield Town
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Preston North End Preston NE Logo - Hull City Logo Hull City
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Leeds United Leeds United Logo - FC Reading Logo FC Reading
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
FC Barnsley FC Barnsley Logo - Middlesbrough Logo FC Middlesbrough
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Wigan Athletic Wigan Athletic Logo - FC Millwall Logo FC Millwall
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Stoke City Stoke City Logo - Cardiff City Logo Cardiff City
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Bristol City Bristol City Logo - West Bromwich Albion Logo West Bromwich Albion
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Birmingham City Birmingham City Logo - Sheffield Wednesday Logo Sheffield Wednesday
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
28
Huddersfield Town Huddersfield Town Logo - Bristol City Logo Bristol City
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
22
Luton Town - FC Brentford Logo FC Brentford
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
22
Queens Park Rangers Queens Park Rangers Logo - Derby County FC Logo Derby County
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
22
Cardiff City Cardiff City Logo - Nottingham Forest Logo Nottingham Forest
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
23
West Bromwich Albion West Bromwich Albion Logo - Preston NE Logo Preston North End
21:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
22
FC Millwall FC Millwall Logo - Birmingham City Logo Birmingham City
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
22
Hull City Hull City Logo - FC Barnsley Logo FC Barnsley
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
22
FC Fulham FC Fulham Logo - Swansea City Logo Swansea City
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
23
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday Logo - Charlton Athletic Football Club Logo Charlton Athletic Football Club
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
22
Blackburn Rovers - Stoke City Logo Stoke City
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
23
FC Middlesbrough Middlesbrough Logo - Leeds United Logo Leeds United
20:45 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
22

Porovnání kurzů – Championship EFL (Anglické fotbalové ligy)

Doba čtení: 3 Min

Championship anglické fotbalové ligy – zkráceně: Championship (Mistrovství EFL) - jsou druhou nejvyšší ligou v anglickém fotbale. "Anglická dolní sněmovna" (druhá komora) je velmi vzrušující ligou, s mnoha tradičními týmy a významnými týmy, které soutěží v Premier lize. Samozřejmě, že taková liga je velmi zajímavou z hlediska sázení, a proto porovnaní kurzů Mistrovství EFL oprávněně zaujalo místo na naší stránce. Druhá anglická liga se koná od roku 1892. Od roku 2004 působí pod aktuálním jménem The English Football League Championship. Během čtyřiceti šesti zápasů se hraje o titul šampiona, přičemž se postupně vykrystalizují postupující a sestupující družstva. Čtyřiadvacet týmů soutěží o nejlepší pozice. Vzrušení je zaručeno až do konce. Konečné zápasy o 3. - 6. místo se hrají v postupových play-off na Wembley stadionu. Každoročně konající se představení sahá díky vášnivým sázkařům za hranice Britských ostrovů. To je důvod, proč na naší stránce najdete všechny zápasy EFL mistrovství v porovnání kurzů. V současnosti probíhá 552 zápasů v regulérní sezoně turnaje Championship. V našem srovnání kurzů můžete zjistit, které sázky se vyplatí. Zápas se objeví na této stránce, jakmile jsou stanoveny kurzy sázkovými kancelářemi.

Číst víc

Obsah této stránky

  • Tvorba srovnání kurzů
  • Zobrazování zápasů
  • Nejzajímavější čas pro porovnání kurzů
  • Zajímavé týmy pro porovnání kurzů
  • Důležitost srovnání kurzů
  • Přehled srovnání kurzů
  • Dlouhodobé sázky
  • Shrnutí

Jak je porovnání kurzů EFL Championshipu vytvořeno?

Anglický fotbal je také velmi populární v našich zeměpisných šířkách. To platí nejen pro první ligu, či druhou divizi. Championship je také sledován s velkým vzrušením. Nemělo by být překvapením, že téměř každá sázková kancelář má tento šampionát v programu. Na sazeniformat.cz najdete kurzy od více než 70 sázkových kanceláří – nejlukrativnější jsou uvedeny v porovnání kurzů EFL šampionátu. Představujeme vám tu nejvíce lukrativní sázkové trhy.

Jaké zápasy jsou v porovnání kurzů pro EFL Championship uvedené?

V porovnání kurzů Mistrovství EFL jsou zobrazeny všechny zápasy této ligy. Každý tým má odehrát 46 zápasů. Během každého hracího dne se odehraje 12 zápasů. Celkově to představuje 552 zápasů. Ty jsou v přehledu zobrazeny s kurzy. Jakmile mají sázkové kanceláře zápasy v programu, zápasy jsou k dispozici včetně nejzajímavějších kurzů sázkových trhů. Na konci mistrovství, se setkáváme s další zvláštností této ligy: Týmy umístěné na 3. až 6. místě hrají o postup do semifinále a finále, které se koná v anglickém národním stadionu ve Wembley. První dvě místa získají přímou vstupenku do Premier ligy. Najdete u nás nejen kurzy na zápasy mistrovství, ale můžete se těšit na mnohem více.

Kdy je nejlepší čas pro porovnání kurzů?

V podstatě se můžete podívat na porovnaní kurzů Mistrovství EFL, jakmile jsou kurzy dostupné. Toto je na základě našich zkušeností přímo po odehrání zápasového dne této ligy. Pak si sázkové kanceláře vypočítají kurzy na nadcházející zápasy. Jak je známo ze zkušeností, kurzy se mohou měnit – denně, dokonce téměř každou hodinu. Konec konců, každý hráč se může zranit v tréninku, což může mít velký vliv na nadcházející zápas. Někdy změna trenéra způsobí změnu kurzů, což se rychle odrazí i na srovnání kurzů. V turnaji může dojít k tomu, že kvůli mnoha zápasem v lize – navíc ještě k soutěží poháru – musí se odehrát hodně „anglických týdnů“. Často se v průběhu týdne konají 3 zápasy. Zde poskytujeme rychlý přehled srovnání kurzů.

Jaké týmy EFL Championshipu jsou obzvláště zajímavé pro porovnání kurzů?

Na tuto otázku nelze odpovědět přímo – složení ligy se v průběhu roku mění z důvodu postupu a sestupu týmů. Zkušenosti ukazují, že padlí týmy z Premier League patří obvykle mezi favority následující sezóny turnaje EFL. Takže pokud hledáte favorita na zisk titulu "the Championship" nebo potenciálně postupující mužstvo, podívejte se na tým, který do druhé ligy přišel z anglického "Domu lordů" (Premier ligy). Dejte si však pozor na to, zda se bývalému týmu první divize podařilo udržet mužstvo ve stejném složení od sezóny sestupu do druhé ligy. Také se podívejte na to, zda tým bude mít aktivní podporu pro sezónu ve druhé divizi. Zkušení hráči druhé ligy jsou cenní pro každý tým Mistrovství EFL, protože i v této lize jsou ligové zkušenosti velmi důležité.

Proč je porovnaní kurzů pro Championship EFL důležité?

Tato otázka je poměrně snadno zodpověditelná: Koneckonců, chcete dosáhnout maximální výhru z vaší sázky. Sázkové kanceláře kurzy vypočítávají rozdílné. Podle našich zkušeností existují určité výkyvy kurzů v jednotlivých sázkových kancelářích. V našem srovnání kurzů pro Mistrovství EFL v Anglii se můžete podívat, která sázková kancelář má nejvíce výnosné kurzy pro různé sázkové možnosti. Pokud již máte vytvořen sázkový účet – pak můžete vaši sázku vytvořit okamžitě. V opačném případě můžete zvážit registraci v uvedené sázkové kanceláři. Máme také dostupné stránky, kde můžete vidět, jaká atraktivní je pro vás celkově sázková kancelář.

Kdy je nejlepší čas na to, abyste se podívali na porovnaní kurzů pro Championship Anglické fotbalové ligy (EFL)?

Nejlepší je podívat se na porovnaní kurzů těsně před vytvořením sázky. Máte tak vždy atraktivní kurzy pro každou sázkovou možnost v přehledu. Kdy je ideální čas na sázky, je v podstatě na vás. Existují dvě cesty: můžete vytvořit sázku hned po zveřejnění kurzů nebo vytvoříte vaši sázku bezprostředně před utkáním. V obou případech lze vystihnout ideální čas v závislosti na tom, zda kurzy klesají nebo stoupají.

Jak vypadají kurzy pro dlouhodobé sázky na EFL Championship?

Na Mistrovství EFL můžete obvykle vsadit na mistra dlouhodobou sázkou. Pro mnohé je to určitě nejzajímavější na začátku sezóny – znát dalšího držitele ligového titulu ještě před začátkem mistrovství. Ale i v průběhu mistrovství může být výhled na celkovou sázku např. na celkového vítěze, lukrativní. Koneckonců, až později budeme vědět, kdo má nejlepší naběhlé stát se držitelem titulu nebo kdo už ze souboje o titul vypadl.

Závěr – srovnání kurzů Championship EFL (English football league)

S naším porovnáním kurzů Mistrovství EFL nemůžete nic pokazit – naopak: Při pravidelném sledování našeho přehledu můžete hodně vytěžit z vašich sázek. Porovnáváme pro vás více než 70 sázkových kanceláří – a nejen sázkové kurzy, ale testujeme i samotné sázkové kanceláře čili nenatrefíte na žádnou černou ovci.

Menu Menu Tiket (sázenka) (0)

Tiket (sázenka)x

Najděte stávkovou kancelář s nejvyšším kurzem vhodným pro vaše tipy. Kliknutím na tlačítko ho přidáte na svůj tiket.

Kliknutím přidejte kurz na váš tiket (sázenku).


x
Možných je maximálně 5 tipů

Top bonus na sportovní sázení

100 % do výše 50 000 Kč + 150 Kč zdarma 100 % do výše 3000 Kč 100 % do výše 2000 Kč + 200 Kč zdarma 100 % do výše 10 000 Kč 200 % do výše 100 000 Kč + 100 % do výše 1000 Kč
a Zodpovědné sázení!