Anglická Premier League - porovnaní kurzů

West Ham United West Ham United Logo - Tottenham Logo Tottenham Hotspur
x

Porovnání kombinovaných sázek? Všechny podrobnosti? Jednoduše vložte kurzy na tiket a klikněte na „Porovnat“.

4.35
Tip 1
4.31
Tip X
1.81
Tip 2
Tip 2
13:30 (SEČ)
Zobrazit analýzu
30
Crystal Palace FC Crystal Palace Logo - Liverpool Logo FC Liverpool
7.80
Tip 1
4.74
Tip X
1.47
Tip 2
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit analýzu
30
FC Watford Watford Crest Logo - FC Burnley logo Burnley FC
2.36
Tip 1
3.42
Tip X
3.30
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
29
Brighton & Hove Albion - Leicester City Logo Leicester City
3.82
Tip 1
3.64
Tip X
2.07
Tip 2
Sázka bez remizy tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit analýzu
29
AFC Bournemouth FC Bournmouth Logo - Wolverhampton Logo Wolverhampton Wanderers FC
2.86
Tip 1
3.40
Tip X
2.66
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
29
FC Everton FC Everton Logo - Norwich City Logo Norwich City
1.42
Tip 1
5.25
Tip X
8.00
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
30
FC Arsenal Arsenal Logo - FC Southampton Logo FC Southampton
1.53
Tip 1
4.74
Tip X
6.54
Tip 2
Tip 1
16:00 (SEČ)
Zobrazit analýzu
30
Manchester City Manchester City Logo - Chelsea Logo FC Chelsea
1.47
Tip 1
5.18
Tip X
7.00
Tip 2
Nad 2,5 gólu
18:30 (SEČ)
Zobrazit analýzu
29
Sheffield United Sheffield United Logo - Manchester United Logo Manchester United
3.66
Tip 1
3.38
Tip X
2.22
Tip 2
Pod 2,5 gólu
17:30 (SEČ)
Zobrazit analýzu
29
Aston Villa Aston Villa Logo - Newcastle United Logo Newcastle United
2.16
Tip 1
3.58
Tip X
3.60
Tip 2
oba dva týmy skórujú - ano
21:00 (SEČ)
Zobrazit analýzu
29
Newcastle United Newcastle United Logo - Manchester City Logo Manchester City
17.18
Tip 1
8.00
Tip X
1.20
Tip 2
13:30 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
26
Tottenham Hotspur Tottenham Logo - FC Bournmouth Logo AFC Bournemouth
1.49
Tip 1
5.00
Tip X
6.90
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
25
FC Chelsea Chelsea Logo - West Ham United Logo West Ham United
1.39
Tip 1
5.66
Tip X
9.36
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
26
Burnley FC FC Burnley logo - Crystal Palace Logo Crystal Palace FC
2.31
Tip 1
3.32
Tip X
3.50
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
26
FC Liverpool Liverpool Logo - Brighton & Hove Albion
1.23
Tip 1
7.06
Tip X
17.37
Tip 2
16:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
25
FC Southampton FC Southampton Logo - Watford Crest Logo FC Watford
2.23
Tip 1
3.62
Tip X
3.38
Tip 2
18:30 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
26
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Logo - Sheffield United Logo Sheffield United
2.06
Tip 1
3.48
Tip X
4.06
Tip 2
15:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
26
Norwich City Norwich City Logo - Arsenal Logo FC Arsenal
4.75
Tip 1
4.54
Tip X
1.72
Tip 2
15:00 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
26
Leicester City Leicester City Logo - FC Everton Logo FC Everton
1.92
Tip 1
3.84
Tip X
4.59
Tip 2
17:30 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
26
Manchester United Manchester United Logo - Aston Villa Logo Aston Villa
1.50
Tip 1
4.74
Tip X
8.33
Tip 2
17:30 (SEČ)
Zobrazit porovnaní kurzů
26

Anglická Premier League - porovnaní kurzů

Doba čtení: 3 Min
England Premier League Logo

Anglická Premier League je nejvyšší divizí anglického fotbalu. V současnosti se jí účastní 20 týmů. Kola se odehrávají mezi srpnem a květnem. Kluby navzájem hrají spolu dvakrát – což je celkem 38 hracích dnů a 380 utkání. Týmy, které obsadí první čtyři místa, se automaticky kvalifikují do UEFA Ligy mistrů. Týmy, které jsou v konečném hodnocení na 5.-7. místě, jsou automaticky kvalifikované na Europa League. Premier League je pravděpodobně jednou z nejlepších lig na světě a pravděpodobně i tou, v níž se točí nejvíce peněz. V tomto článku bychom chtěli popsat, jak je porovnání kurzů na sazeniformat.cz tvořeno. Na této stránce srovnání kurzů získáte přehled o kurzech dostupných pro všechny zápasy Premier League. Naše analýzy vám poskytnou důležité informace o srovnání kurzů.

Číst víc

Obsah této stránky

  • Vytvoření srovnání kurzů
  • Dostupné utkání
  • Kdy je zajímavé porovnaní kurzů pro Premier League?
  • Zajímavé týmy pro porovnání kurzů
  • Důležitost srovnání kurzů
  • Správný čas pro porovnání kurzů
  • Dlouhodobé sázky
  • Závěr

Jak je porovnání kurzů na Premier League vytvořeno?

Dostali jste se na naši stránku srovnání kurzů – týden po týdnu, zápasový den po dni, nabízíme nejlepší kurzy s nejlepšími šancemi na výhru. Snažíme se nevynechat zápas a jmenovat nejslibnější kurzy. Můžete být tak neustále informováni o výhodných kurzech. Na ssazeniformat.cz věnujeme pozornost tomu, aby kurzy byly dostupné včas. Pokud by se vyskytly nějaké změny v kurzech, okamžitě změny se objeví i na stránce porovnání kurzů. Můžete se tak spolehnout na spolehlivé porovnaní kurzů. Prostřednictvím našeho porovnávání kurzů budete neustále v obraze a získáte přehled o nejvíce výnosných kurzech. Na naší stránce najdete kurzy více než 70 sázkových trhů – zajistíme, abychom pro vás uvedli ty nejvíce profitující.

Které zápasy Premier League se zobrazují v našem porovnání kurzů?

V Premier League je celkem 38 hracích dní v jedné sezóně, s tím, že kluby hrají proti sobě dvakrát. Jakmile sázková kancelář zveřejní kurzy, okamžitě je najdete na naší stránce porovnání kurzů. Můžete si být jisti, že kurzy jsou vždy zveřejněny včas před utkáním. Neděláme žádné výjimky, budeme prezentovat všechny zápasy a vy si můžete vybrat z nabízených kurzů. Každý týden se můžete potěšit čtením sázkových tipů na nejatraktivnější zápasy Premier League. Popíšeme současnou formu obou týmů a na závěr každého článku vám doporučíme sázkový tip. Týdně dostanete od nás minimálně 6 sázkových tipů – tak, že minimálně zápasy "Top 6" týmů jsou na sazeniformat.cz pokryty. V sázkových tipech vám garantujeme vyjádření odborníků ohledně současné formy obou týmů.

Kdy je zajímavé porovnaní kurzů pro Premier League?

Kurzy pro Premier League se pohybují vždy ve velmi zajímavém rozmezí. Samozřejmě, kurzy narůstají, když je Premier Leauge v závěrečné finální fázi. Kurzy vám jsou vždy k dispozici nejdříve jak to je možné. Pro sázkové kanceláře je Premier League nesmírně důležitá, protože málo jiných lig má k dispozici tolik sázkových kurzů a možností. Jak jsme uvedli výše, zajišťujeme aktuálnost všech kurzů. Jelikož Premier League je velmi populární, sázkové kanceláře rychle překonávají výherní kurzy.

Existují týmy, u nichž je porovnání kurzů mimořádně důležité?

Samozřejmě, nikdy není špatné tipovat na "Top 6". Sázkový tip na Manchester City, Manchester United, Tottenham, Chelsea, Arsenal a Liverpool nikdy není špatnou volbou, protože uvedené týmy Premier League dominují sezónu, co sezónu. V průběhu 38 kol bude určen vítěz Premier League. Takzvaná horká fáze je obvykle v poslední třetině Premier Ligy, a to za předpokladu, že jeden z nejlepších anglických klubů do ní napochoduje bez ztráty bodu. Manchester United je momentálně nejúspěšnější tým s 13 tituly. Potom následuje Chelsea (5), Arsenal (3), Manchester City (3), Blackburn Rovers (1) a Leicester City (1). Na vítězství outsiderů můžete dostat dost dobré kurzy. Nicméně díky tomu, že zmíněných top týmů obvykle válcují soupeře, vytvoření takové sázky na outsidera končí obvykle bez zisku. Jestliže se jeden z nejlepších týmů setká s outsiderem, kurzy na vítězství favorita nejsou obvykle velmi lukrativní. Proto doporučujeme, abyste raději v kombinované sázce naakumulovali několik sázek na favority. Když se podíváte na běžný zápasový den v anglické Premier League, zaznamenáte určitě 2 až 3 zápasy, ve kterých je favorit díky dobré formě jasným vítězem. Z takového důvodu dává smysl v kombinované sázce vsadit na vítězství favorita.

Proč je porovnaní kurzů v Premier League tak důležité?

Na sazeniformat.cz vám vždy poskytneme optimální servis zprostředkováním všech dostupných kurzů pro zápasové dny Premier Leauge. Služba slouží jako pomůcka, která vám pomůže shrnout všechny kurzy. Nemusíte ztrácet čas s každou stránkou sázkové kanceláře zvlášť. Pro každý zápas Premier League budou pro vás zobrazeny dostupné kurzy. Dbáme na aktuálnost a úplnost. Porovnání kurzů je aktualizováno týmem sazeniformat.cz. Můžete se těšit na to, jak vám porovnaní kurzů usnadní najít nejlukrativnější kurzy. Díky nám vám už neutečou žádné atraktivní kurzy. Během každého zápasového dne porovnáváme více než 70 sázkových trhů.

Kdy je ten správný čas podívat se na porovnaní kurzů Premier League?

Nejideálnější by bylo prohlédnout si kurzy těsně před začátkem zápasu, protože až do poslední chvíle může sázková kancelář provést změny příp. úpravy. Často se v Premier League kurzy mohou výrazně měnit. Proto je mottem: Mít stále oči na stopkách. Naše zkušenosti ukazují, že kurzy na výhru domácích jsou krátce před začátkem zápasu podhodnoceny. Ujistěte se tedy, že umístíte vaše tipy co nejdříve, abyste mohli vytěžit z vašich sázek na favority maximum.

Jaké jsou kurzy pro dlouhodobé sázky?

Při uzavírání sázek máte samozřejmě možnost vytvořit i dlouhodobé sázky. Můžete například tipovat na vítěze ligy, příp. na to kdo, vypadne z 2. anglické ligy, Championship-u. Sázková varianta dlouhodobých sázek je stále více populární, přičemž máte také možnost vsadit na nejlepších střelců Premier League. Rádi bychom vás upozornili na skutečnost, že tuto sázkovou možnost v našem porovnávání kurzů a sázkových tipech neuvádíme.

Závěr – srovnání kurzů pro Premier League

Na sazeniformat.cz uvádíme každý týden seznam kurzů, které vám mohou přinést výhry. Nejenže pokrýváme porovnaní kurzů, ale poskytujeme vám alespoň 6 sázkových tipů, ve kterých popisujeme aktuální formu každého týmu. Pokud přijde v Premier League řeč na vítězství outsiderů, mohli byste počítat s obzvlášť dobrými kurzy a profitem. Dokonce i v nejlepší evropské lize občas dojde k vítězství outsiderů. Premier League se těší velké oblibě na celém světě, protože nejlepší týmy dělají sezónu, co sezónu v nejpopulárnější soutěži – v Lize mistrů – průvan.

Menu Menu Tiket (sázenka) (0)

Tiket (sázenka)x

Najděte stávkovou kancelář s nejvyšším kurzem vhodným pro vaše tipy. Kliknutím na tlačítko ho přidáte na svůj tiket.

Kliknutím přidejte kurz na váš tiket (sázenku).


x
Možných je maximálně 5 tipů

Top bonus na sportovní sázení

100% až do €130 100% do výše 150 € 100 % do výše 100 € + 20 € exkluzivní sázka zdarma 100 % do výše 100 € 122 % do výše 100 € 25 % do 50 € 100 % do výše 100 € 100 % bonus do výše 100 € 100 % do výše 100 € 100 % do výše 50 € 100 % do výše 150 €
a Zodpovědné sázení!