Porovnání kurzů

Na SAZENIFORMAT se při srovnání kurzů uplatňuje princip "Nomen est Omen". Takže dostanete přesně to, co téhle výraz slibuje. Bez ohledu na to, na jaký zápas, hru či sport chcete vsadit, porovnání kurzů na SAZENIFORMAT je nástroj, který máte k dispozici, a který vám usnadňuje vaše rozhodování. Ušetříte čas a vyhnete se dlouhým prohledáváním nejlepších kurzů nebo hledáním těch správných kombinací pro vaše sázky. Nezávisle na tom, zda chcete vložit na váš sázkový tiket jeden či dva "jisté" tipy nebo chcete optimalizací vašeho zisku riskovat, je naše porovnaní kurzů správnou volbou pro všechny tyto strategie. Níže vám podrobněji vysvětlíme, které ligy a sporty si můžete vybrat v našem nástroji – porovnání kurzů, čemu byste měli věnovat pozornost, pokud jde o kurzy, které sázkové kanceláře mají, pro které sporty nejlepší kurzy apod.

Lesedauer: 2 min
1. Deutsche Bundesliga Logo Tipy německé Bundesligy Všechny tipy německé Bundesligy. Sázkové tipy na zápasy FC Bayern Mnichov, BVB apod. Zobrazit tipy England Premier League Logo Tipy anglické Premier Ligy I vy chcete vsadit na anglickou Premier ligu? Máme ty správné tipy na zápasy Manchester United, FC Chelsea apod. Zobrazit tipy Uefa Champions League Logo Tipy Ligy mistrů (Champions League) Sázíte na královskou třídu? Zde najdete naše tipy na zápasy Ligy mistrů od kvalifikace až po finále. Zobrazit tipy

Jak funguje porovnaní kurzů na SAZENIFORMAT?

Na otázku, jak funguje porovnaní kurzů na SAZENIFORMAT lze rychle a jednoduše odpovědět. Nezáleží na tom, kterou ligu, který zápas nebo jaký druh sázky chcete zvolit. S námi vždy najdete všechny kurzy od nejdůležitějších sázkových kanceláří. Pokud jste vybrali setkání, které chcete přidat na váš tiket, SAZENIFORMAT v podstatě vygeneruje porovnaní kurzů mezi různými typy sázek, které najdete v šedých polích. Diferencované jsou sázky na poločas, sázky over/under (nad/pod), sázky na góly nebo sázky s dvojitou šancí.

Více o sázkových strategiích naleznete v naší Škole sázení. Samozřejmě jsme také na SAZENIFORMAT zahrnuli klasické sázky na vítěze a 1-X-2 sázky. Jaký typ sázky jste si na porovnaní kurzů vybrali, můžete vidět, podle zeleného políčka. Jediným kliknutím můžete přepínat mezi jednotlivými sázkovými možnostmi. Pokud jste si v porovnání sázek vybrali typ sázky, objeví se vám nejlepší sázková kancelář, přičemž níže najdete nejlepší kurzy pro tento zápas. Podíváte-li se o řádek níže, systém vám vypočítá průměrný kurz, který se počítá z hodnot kurzů všech sázkových kanceláří, které jsou k dispozici v našem srovnání kurzů.

Které ligy a sporty obsahuje porovnaní kurzů na SAZENIFORMAT?

V našem SAZENIFORMAT – porovnávání kurzů – si samozřejmě můžete vybrat mezi různými sporty. V současnosti nabízíme kurzy na fotbal, tenis, basketbal, americký fotbal, lední hokej a virtuální e-sporty. Snažíme se neustále rozšiřovat a přizpůsobovat naši nabídku. Je zřejmé, že se soustředíme primárně na krále – fotbal, protože tenhle sport patří mezi nejpopulárnější na trhu sázení. Na mezinárodní fotbalové akce najdete u nás minimálně 37 různých lig a soutěží. Ve 4 velkých evropských fotbalových zemích – v Německu, Španělsku, Itálii a Anglii, také pokrýváme dvě nejvyšší ligy – a tendence roste.

Nabídku doplňují soutěže "menších" zemí jako jsou Turecko, Nizozemsko, Francie či Řecko. Samozřejmě nesmíme zapomenout v porovnání kurzů na SAZENIFORMAT mezinárodní klubové turnaje, jako je UEFA Liga mistrů či UEFA Evropská liga. Navíc všechny zápasy Mistrovství světa ve fotbale a Mistrovství Evropy, jakož i mezinárodní přátelské zápasy jsou zahrnuty v naší nabídce. Ve zkratce: Porovnání fotbalových kurzů na SAZENIFORMAT zahrnuje všechny "chutě" a kurzy porovnává automaticky, rychle a jasně.

Kde najdete porovnaní kurzů na SAZENIFORMAT?

Ve střední části záhlaví naší domovské stránky najdete srovnání kurzů SAZENIFORMAT-u. V případě mobilní verze naleznete v rozbalovací nabídce možnost "Nabídka" a na konci sekce porovnaní kurzů. Jakmile na ni kliknete, zobrazí se sporty, pro které jsou aktuálně dostupné hodnoty kurzů. Kliknutím na příslušný sport můžete buď zobrazit všechny kurzy aktuálně dostupné pro tenhle sport nebo je můžete rozdělit dle ligy, příp. soutěže. Pokud se dostanete do určité ligy, zobrazí se vám všechny následující zápasy příslušné ligy. Kliknutím na "Porovnání kurzů" se dostanete do již zmiňované rubriky, ve které můžete vidět rychlé a jasné kurzy pro váš oblíbený typ sázky.

Funkce navíc - naše porovnaní kurzů jistých sázek (sure bets) na SAZENIFORMAT

V porovnání kurzů na SAZENIFORMAT najdete navíc i porovnaní kurzů pro jisté sázky. Jistou sázkou, tzv. sázkou bez rizika (sure bet) lze dosáhnout profit šikovným, zkušeným nastavením sázkových parametrů v každé z možností (výhra/prohra/remíza). Žádná sázková kancelář nenastaví své kurzy tak, aby bylo možné dosáhnout jistou sázku jen u jedné ze společností. Takže v jisté sázce musí být zahrnuty kurzy různých sázkových kanceláří, protože různé kanceláře se mohou ve stejném případě lišit v kurzech. Více podrobností naleznete na stránce "Jisté sázky", která má k dispozici také porovnaní kurzů. Opět, tahle bezpečná forma sázek v našem srovnání je opět strukturována podle dostupných sportů. Jisté sázky jsou také strukturovány na základě sportů.

Čemu byste navíc měly věnovat pozornost ve srovnání kurzů na SAZENIFORMAT?

Porovnání kurzů na SAZENIFORMAT vám usnadňuje prohledávat kurzy, příp. najít nejlepší kurzy pro vaše sázkové tikety. Čím více víte, tím více můžete získat. Proto je důležité najít sázkovou kancelář, která poskytuje nejlepší kurzy obecně, případně nejlepší kurzy pro vás. Do jaké míry je jednotlivá sázková kancelář rozsáhlá, zjistíte v našem rozšířeném srovnání sázkových kanceláří. Společnosti, které nabízejí sázky na fotbal mimo jiné jsou Bet3000, Tipico nebo Bwin. V případě tenisu, například Ironbet, 10Bet nebo Betvictor, jejichž kurzy jsme samozřejmě zahrnuli do našeho srovnání kurzů.

nach oben