více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus v hodnotě 30€ jako dárek od Nordicbet!

Doba čtení: 1 Min

Na serveru Wettformat je okamžitě k dispozici nejlepší bonus od Nordicbet vůbec. Když uskutečníte první vklad v hodnotě alespoň 10€ a umístíte navíc sázku o stejné hodnotě, získáte dodatečně celých 30€ a sázíte se 40€! To odpovídá 300% bonusu - takový ještě nikdy nebyl k dispozici! Nabídka je časově omezena, proto si nejlépe hned otevřete nové sázkové konto a využijte tento prvotřídní bonus!

KROK 1

Nyní se přihlašte přes tento link u Nordicbet a vložte 10€!

KROK 2

Umístěte při sázení 10€

KROK 3

Získejte kupon v hodnotě 30€ a sázejte se 40€!

Navšivte Nordicbet přes link na Wettformat

Nejlépe klikněte na nahoře uvedený link "Doveďte mě na Nordicbet". Tím se kvalifikujete pro získání kuponu v hodnotě 30€ a můžete tento bonus využít. Zavedeme vás pak také přímo na Nordicbet, kde můžete nahlásit nové sázkové konto.

Zaregistrujte si nové sázkové konto u Nordicbet

Teď jste se dostali na stránku Nordicbet a můžete si nahlásit nové sázkové konto tak, že vložíte všechna osobní data. Dbejte o to, aby všechna data byla správná, neboť se může stát, že Nordicbet nabídku neposkytne. Nakonec ještě klikněte na "VYTVOŘIT KONTO" a nové konto je založeno.

Vložte 10€

Nabídka platí jen pro vklad ve výši od 10€. Můžete přirozeně vložit i více, ale méně nežli 10€ není možné vložit. Kupon v hodnotě 30€ obdržíte, když vložíte 10€ a umístíte sázku za 10€.

Sázejte se 40€!

Abyste získali beze zbytku kupon v hodnotě 30€, musíte si ještě vyžádat sázku zdarma v hodnotě 30€. To učiníte, když kliknete na modré poličko na sázence, a to ještě předtím, než umístíte sázku.

Podmínky kuponu Nordicbet

Sázka zdarma může být umístěna bez omezení. Abyste ale získali výhru, musíte sázku navýšit alespoň 3x při minimálníkvótě 1,50. Nabídka platí jen pro Rakousko, Německo a Švýcarsko. Vklady pomocí Neteller nebo Skrill nejsou pro tuto nabídku platné. Na jednu osobu a domácnost bude nabídka poskytnuta jen jednou. Nordicbet si mimoto vyhrazuje právo nabídku kdykoli ukončit a v jednotlivých případech a dle vlastního uvážení ji vůbec neposkytnout. Sázkový bonus musí být navýšen během třiceti dní, sázka zdarma během sedmi dní.