více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus Netbet - 10€ vložíte a 30€ sázíte

Netbet má nyní velmi dobrou nabídku a sice ke klasickému 100% uvítacímu bonusu přidává ještě sázku zdarma v hodnotě 10€. Nabídka platí pro všechny nové zákazníky, kteří se u Netbet přihlásí přes Wettformat a předtím ještě žádné sázkové konto nevlastnili. Jedná se přitom o 200% bonus až do hodnoty 30€, neboť při vkladu 10€ získáte ještě navíc celkem 20€ (aktuálně není k dispozici).

KROK 1

Nyní se přihlašte u Netbet přes tento link! Vložte 10€ a nárokujte bonus Netbet!

KROK 2

KROK 3

Získejte dodatečně ještě sázku zdarma v hodnotě 10€!

Přihlašte se u Netbet, vložte 10€ a využijte 100% bonus

Abyste obdrželi bonus, musíte se přihlásit přes link na Wettformat u Netbet. Nejlépe za tímto účelem využijte link v kroku 1 "Nyní se zaregistrujte" a my vás pak zavedeme rovnou na Netbet. Když si necháváte zaregistrovat nové sázkové konto, musíte si nárokovat 100% bonus s bonusovým kódem, který byl již automaticky uložen. Takže stačí jednoduše vložit 10€ a bonus využít.

Vyplnit formulář

Abychom mohli váš požadavek dále předat na Netbet, musíte vyplnit formulář. Zadejte přitom jednoduše svou e-mailovou adresu a vaše uživatelské jméno u Netbet.

Získejte extra sázku zdarma v hodnotě 10€

Když Netbet potvrdil vaše přihlášení a první vklad 10€, obdržíte dodatečně zarezervovanou sázku zdarma v hodnotě 10€. Budeme vás informovat, jakmile bude 10€ zarezervováno na vašem sázkovém kontu.

Podmínky bonusu Netbet

Abyste si mohli nechat vyplatit případnou výhru, musíte během třiceti dní vsadit váš vklad a bonus 6x při minimální kvótě 1,80. Nabídka je platná jen v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Netbet si vyhrazuje právo zvláštní nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit a v jednotlivých případech neposkytovat.