Nárůst kurzů - zvyšující se sázkové kurzy

Zvyšujeme pro vás kurzy! Získáváme pro vás nejlepší nabídky kurzů od sázkových kanceláří. Z tohoto důvodu jsme na této exkluzivní akční stránce zaznamenaly všechny aktuálně dostupné nabídky našich top sázkových společností. Často jde tedy také o bezrizikové sázky, což znamená, že i když sázku prohrajete, vklad se vám vrátí! Všechny nabídky jsou určeny pouze pro nové zákazníky, kteří se zaregistrují prostřednictvím SAZENIFORMAT s příslušnou sázkovou kanceláří!

Lesedauer: 1 min

Což znamená nárůst kurzů?

Kurzy rostou – říká název. Jde o zvyšování sázkových kurzů nad tržní hodnotu nebo nad standardní kurz, který má příslušná sázková kancelář ve svém programu. Kurzy mohou být zvýšeny faktorem 10. Zvyšují se kurzy na Tip 1, Tip 2, nebo na oba výsledky hry. Sázkové kurzy pro tip X – remízu – se obvykle nezmění. Takové zvyšování kurzů lze kombinovat s bezrizikovou sázkou, což znamená, že i když sázku prohrajete, vklad dostanete zpět.

Kurzy rostou - dávejte pozor!

Je důležité sledovat, zda zvýšení kurzu je nabídkou pro nové nebo pro stávající zákazníky. Často se takové nabídky poskytují pouze novým zákazníkům, kteří ještě nemají zaregistrovaný sázkový účet u příslušné sázkové kanceláře. Často proto z promoakce vycházíte už jako stávající zákazník. Někdy však existují taky navýšení kurzů pro stávající zákazníky, takže vždy věnujte velkou pozornost popisu nabídky. Kromě těchto omezení existuje i další omezení, což je velmi důležité, a to konkrétně hranice sázek.

Limitován vklad

Zpočátku si myslíte rychle – jak to je možné? Že sázková kancelář zvýší kurzy 10-násobne? Ale háček je vždy uveden v detailech. Obvykle jsou takové nabídky omezené sázkami 5, 10, 15 nebo ve vzácných případech dokonce i 20 €. Avšak navzdory těmto omezením mohou být takové nabídky velmi zajímavé. Vezměte si jako příklad EURO 2016 - zápas Německa proti Itálii ve čtvrtfinále. Sázková kancelář zvýšila kurzy na vítězství Německa na 9.00 a omezila sázku na 5 €. Kromě toho však stále musíte počítat se ztrátou. Víme, že zápas byl rozhodnut v pokutových kopech, výsledek po 90 minutách byl remíza 1:1. Pokud jste využili nabídku, 5 € se vám jednoduše vrátí zpět na sázkový účet. Takže nic neztratíte. Kromě toho byste měli možnost vyhrát celých 45 €. Takže i když omezení sázek se jeví často jako omezující, stojí to za vyzkoušení, protože nemáte co ztratit – jedině v případě, že jde o nabídku bez možnosti návratu vkladu. Takže vždy věnujte velkou pozornost podrobnostem, nebo se vždy podívejte na SAZENIFORMAT, protože sumarizujeme pro vás všechny relevantní informace v "nárůstu kurzů".

Které sázkové kanceláře nabízejí zvyšování kurzů?

Zdá se, že navyšování kurzů v současnosti představuje nový trend v nabídkách. Existovalo několik sázkových kanceláří, jako je například Ladbrokes nebo PaddyPower (zejména anglické společnosti), které s takovým navyšováním kurzů přišly na trh. Rychle se ukázalo, že takové nabídky často překonávají klasický vkladový bonus, a tak se zvyšující kurzy stávají více a více populárními. V současné době poskytují nárůst kurzů téměř všechny velké sázkové společnosti. Většinu nabídek a obvykle i nejlepší nabídky najdete na stránkách William Hill, Netbet, Ladbrokes a Betvictor.