více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus Mybet - 10€ vložit a se 40€ sázet

Od Mybet je k dispozici okamžitě exkluzivní vkladová nabídka. Vložíte 10€ a sázíte se 40€! To je 300% bonus a tím i nejlepší nabídka vkladu, kterou Mybet kdy předložil. Jednoduše se přihlásíte, vložíte 10€ a získáte dodatečně celých 30€ jako sázkové aktivum!

KROK 1

Nyní se přihlašte přes tento link u Mybet, vložte 10€ a nárokujte si 100% bonus!

KROK 2

KROK 3

Na vašem sázkovém kontu přistane extra kupon na 20€!

Přihlašte se přes link na Wettformat u Mybet

Abyste mohli využít nabídku, je důležité, abyste se přihlásili přes link na Wettformat. Tak jste uvolněni pro nabídku. Nejlépe je využít nahoře v kroku 1 link "Nyní se zaregistrujte".

Vložte 10€ a využijte 100% bonus

První díl sázkového aktiva v hodnotě 30€ je klasická nabídka od Mybet s bonusem až do 100€, na základě které bude váš první vklad ještě zdvojnásoben. Pak budete mít na svém novém sázkovém kontě Mybet už 20€.

Vyplňte formulář a získejte extra sázkový kupon na 20€

Vyplňte zkrátka formulář v kroku 2, abychom obdrželi žádost. Po krátké ověřovací době vám bude na vaše sázkové konto připsán dodatečný sázkový kupon od Mybet a na základě vkladu pouhých 10€ získáte sázkové aktivum v hodnotě celých 40.

Podmínky bonusu od Mybet při vkladu 10€ a vsazených 40€

Abyste si mohli nechat vyplatit případnou výhru, musíte navýšit kupon o hodnotě 8€ při minimální kvótě 2,0 3x. Na osobu a domácnost je povolen pouze jeden kupon. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. Mybet si vyhrazuje právo nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit a v jednotlivých případech neposkytovat. Nabídka platí jen pro nové zákazníky, kteří ještě nemají žádné sázkové konto u Mybet. Nabídka platí jen pro zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska.