Strategie live sázek

Stále více fanoušků sportovních sázek se spoléhá na strategie live sázení. Nabídka sázek v tomhle odvětví, jakož i počet poskytnutých tipů v reálném čase se již několik let rychle zvyšuje. Mezitím některé sázkové kanceláře už umístili polovinu jejich sázek živě (live). Z tohoto důvodu chceme také prezentovat naše zkušenosti se strategiemi sázek v reálném čase a ukázat, které tipy na live sázky opravdu stojí za to, jakou strategii doporučujeme a co je třeba vždy brát v úvahu při sázkách živě!

Lesedauer: 5 min

Jaké jsou nejoblíbenější tipy na live sázky ve fotbale?

Samozřejmě, největším boomem v live sázení jsou strategie live sázek na fotbal. V této oblasti byly vytvořeny nějaké tipy live sázek v sázkové komunitě, které jsou charakterizovány dobrými kurzy a realistickou šancí na výhru. V této sekci bychom chtěli uvést strategické doporučení a naše zkušenosti s nimi.

Live sázky na výsledek zbývajícího hracího času

Velmi populární fotbalovou live sázkovou strategií je vsadit na výsledek zbývajícího hracího času kromě běžné sázky. Je to běžná 3-way sázka s možností 1X2. V této variantě se bez ohledu na skutečný průběžný výsledek vždy předpokládá fiktivní skóre 0:0. Často se používá tento tip na live sázky, například pokud je remíza nebo favorit přehrává a lze očekávat, že ve zbývajícím hrací době vstřelí více gólů, než soupeř. Podobně se těsně před koncem může vytvořit tip na remízu, pokud se neočekávají žádné další góly. Kurzy jsou v tomto případě obvykle velmi nízké, mnozí se však stále opírají o tuto strategii. Varujeme před vysokými sázkám a doporučujeme tento tip, pouze pokud jsou oba týmy s výsledkem viditelně spokojeny nebo gól se velmi nemůže "udát". Přímo K-O.-duely (zápasy vyřazovací fáze) nebo poslední zápasy ve skupině jsou slibné pro tuto sázkovou taktiku.

Sázky na góly jako lukrativní tipy na live sázky

Sázky na góly jsou také velmi populární v sázkách v reálním čase. Jsou zde dvě hlavní strategie, které je třeba zmínit: Zaprvé, počet vstřelených gólů ve zbývajícím hracím čase jako sázka over/under (nad/pod 0,5, 1,5, 2,5 branek atd.), jakož i sázení za/proti "pozdním gólem" (mnoho sázkových kanceláří bere gól po 75. minutě jako "pozdní gól"). Live sázka na pozdní góly je zvláště užitečná, pokud již došlo k postupu nebo, samozřejmě, pokud oba týmy potřebují gól krátce před koncem. Jako příklad uvádíme: sázka na rozdíl více než jednoho gólu proti pozdnímu gólu a sázka na pozdní gól během remízy v zápasech s jasným favoritem. Pokud chcete experimentovat a vsadit na další (žlutou) kartu, neměli byste to dělat příliš často. Přestože sledujete zápas živě, takový tip se obvykle považuje za příliš riskantní.

Mimořádně populární mezi sportovními sázkaři: Sázky na góly jako strategie live sázek. Obrázek ukazuje část velkého výběru live sázek v sázkové kanceláři Bethard.

Live jisté sázky (live surebets): Sázky na ztrátu favority

Sen všech fanoušků sportovních sázek: sázka s jistou výhrou - tzv. surebet (jistá sázka). Obzvláště se je snažíme získat v live sázkách. Teorie spočívá v tom, že nejprve vsadíte na outsidera, který obvykle má kurz vyšší než 2.00, nebo dokonce vyšší než 3.00. Pokud je zápas dlouho remízou nebo outsider vyhrává, kurzy na favorita stoupnou na 2.00. Přichází váš moment: Uzavřete live sázku na favorita. Doporučujeme však tuto strategii spíše pro sporty, jako je například: Basketbal, protože je pravděpodobnější, že taková situace nastane.

Jakou strategii live sázek doporučujeme pro tenis?

Tenis je také jedním z nejlukrativnějších sportů, pokud mluvíme o ztrátě favorita. Často, stačí na to rychlý break na začátku hry – například deficit 0:3 v prvním setu - aby byl nabídnut slušný kurz. Ještě lépe, logicky riskantnější, je, kdyby favorit dokonce prohrál první set. Doporučujeme především tip na live sázku, pokud zápas sestává ze tří výherních setů. Zejména v turnajích Grand Slam špičkoví hráči často špatně odstartují zápas a přehrají první set. Zvláště důležité v této strategii live sázek na tenis je: Měli byste nutně sledovat přímý přenos živě, ať už "streamováním" nebo přímo v televizi. Konec konců je důležité, například, před umístěním sázky, abyste si ujasnili, zda je hráč, na kterého chcete vsadit, možný zápas zvrátit.

Jakou strategii live sázek doporučujeme pro hokej?

Pokud jde o lední hokej, můžete očekávat při vašich sázkách těsné skóre až do poslední třetiny krátce před koncem. Přehrávající tým začíná poslední útok a snaží se vehementně srovnat skóre. Často je brankář obětován za účelem vysunutí šestého hráče. Vyrovnání skóre nebo gól do prázdné brány jsou často výsledkem takové situace. V zápase s těsným skóre nabízejí sázkové kanceláře většinou live sázky na gól vstřelený v poslední minutě. Nad/pod sázky na počet gólů ve zbývajícím čase, doporučujeme méně, protože rozsah možných gólů (ve srovnání s fotbalem) je prostě těžké v hokeji jistě odhadnout. Náš alternativní tip na strategii live sázky pro ty, kteří nechtějí sázet na góly na poslední chvíli a považují tuto sázku za příliš hektickou: sázka na výsledek první třetí třetiny – na remízu. Koneckonců, v hokeji 50 % všech zápasů po první třetině končí remízou. Avšak tato sázka může být vytvořena před začátkem zápasu a nemusí se hrát živě (live sázením).

Jakou strategii live sázek doporučujeme pro basketbal?

Mnozí fanoušci sportovních sázek stavějí v tomto sportu na již uvedenou strategii live jistých sázek (live surebet)! To souvisí se skutečností, že v basketbalu jednak se dosáhne mnoho bodů (košů) a na druhé straně favorité často pomalu rozbíhají setkání. To lze vysvětlit snadno: Vzhledem k hustému hernímu programu, hvězdy týmu jsou proti slabším soupeřům často chráněné na začátku zápasu a vstupují na parkety až někdy na začátku druhé čtvrtiny, zatímco slabší tým záměrně vede. Špičkoví hráči jsou často stále schopni změnit skóre a zvrátit zápas. Chcete-li tuto strategii live sázení, musíte nejprve udělat sázku na outsidera. Podle zkušeností jsou kurzy fixně vyšší než 2.50. Pokud se favorit vrátí zpět po první čtvrtině, kurzy na něj také stoupnou rychle nad 2.00. Pokud umístíte sázku na favorita, vaše live jistá sázka (surebet) je perfektní!

Zaměřit se na jednu hru nebo sledovat několik v strategii live sázek?

Toto je velkou otázkou a rozděluje názorově i sázkovou komunitu. Někteří sázkaři doporučují, aby se tipéř nepodílely jen na jedné hře, protože určitá událost nebo výsledek jsou ovlivněny touhou a emocemi, a objektivita a rychlost reakce potom v strategii live sázky chybí. Myslí si, že je lepší sledovat několik zápasů prostřednictvím live tickeru (live skóre) - nejlépe na stránkách sázkových kanceláří – přičemž je sázkař vždy schopen okamžitě reagovat. Jako protiargument uvádíme, že sportovní akce, na které se sází živě, musí být nutně sledovány živě, aby byly v dlouhodobém horizontu úspěšné. S tímto druhým názorem jednoznačně souhlasíme. Samotná manipulace s čísly obvykle nestačí na to, abyste z dlouhodobého hlediska profitovali. Kromě určitého množství zkušeností se sázením je živý obraz vždy oporou při rozhodování. Kromě sledování nejlepších kurzů byste neměli zapomenout na zábavu! Nicméně, která strategie je vhodnější, se musíte rozhodnout sami: Jaký typ sázky preferujete nebo jaký tip sázkaře jste?

Jsou kombinovány live sázky strategicky výhodné?

Obecně platí, že kurzy na live sázky jsou velmi atraktivní! Není důvodem použít kombinované sázky, pokud nechcete zbytečně riskovat! Navíc, sestavení spolu několika live sázkových tipů by trvalo příliš mnoho času – a nejlepší kurzy budou pryč. Naše doporučení: Lepší je vsadit s jednoduchými sázkami s dobrými kurzy, jste tak v bezpečí! Strategie multisázek jsou extrémně vzácné v oblasti live sázek živě.

Jaké další tipy na live sázky jsou na zvážení?

Za prvé, měli byste se, samozřejmě, rozhodnout pro správnou sázkovou kancelář! Kromě atraktivního sázkového programu live sázek a dobrých kurzů jsou pro live sázky mimořádně důležité i další kritéria: sázková kancelář by měla mít atraktivní live ticker (live skóre) nebo ideálně nabídku přímého přenosu. Podobně by měly být časy načítání aktualizací kurzů krátké, takže nemusíte čekat a můžete vytvořit sázku kdykoliv. Kvalita různých live tickerů se může značně lišit. V některých případech jsou vhazovány jenom čistý čísla, zatímco jiné live tickers jsou vybaveny dostatečně informačně nasyceným textem a podrobnými zákulisními informacemi. Například zmínka o tom, zda je tenisový hráč ve formě, může v konečném důsledku pomoci při zvolení konkrétní sázkové strategie. Naším nejdůležitějším tipem: Ve většině případů stačí malé sázky! Je také lépe rozdělit sázkový rozpočet a umístit několik sázek namísto toho, abyste vše vsadili jen na jednu kartu!

nach oben