více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Kupon Titanbet

Okamžitě je nyní k dispozici kupon od zprostředkovatele sázek Titanbet pro všechny nové zákazníky. Každký, kdo se přihlásí přes link na serveru Wettformat u zprostředkovatele Titanbett a uskuteční první vklad, získá jako dárek stejný obnos až do výše 100€ v podobě kuponu. Důležité u toho přitom je, abyste se u Titanbet přihlásili přes dole uvedený link. Nabídka je platná pro všechny nové zákazníky Titanbet, kteří ještě nemají žádné sázkové konto a zaregistrují se řádně přes link na Wettformat.

KROK 1

Teď se přihlašte přes tento link u Titanbet!

KROK 2

Vložte alespoň 10€

KROK 3

Získejte kupon v hodnotě až 100€!

1. Navštivte Titanbet přes Wettformat

Klikněte na link na naší webové stránce a navštivte webovou stránku Titanbet.

2. Zaregistrujte si nové sázkové konto u Titanbet

Vyplňte všechna políčka, jak je požadováno, a klikněte následně na tlačítko "ZAREGISTRUJTE SE", abyste přihlášení uzavřeli. Předtím musíte ještě akceptovat Všeobecné obchodní podmínky zprostředkovatele Titanbet.

3. Vložte alespoň 10 eur a vyzvedněte si kupon v hodnotě až 100€

Teď musíte uskutečnit váš první vklad v hodnotě alespoň 10€, abyste získali kupon od Titanbet. Titanbet s jeho pomocí zdvojnásobí váš vklad až do hodnoty 100€. Když kupříkladu vložíte 100€, získáte zdarma kupon v hodnotě 100€ k tomu. Tím máte pro potřeby sázení 200€ sázkových aktiv.

Podmínky bonusu pro kupon Titanbet na 100€

Než si budete moci nechat vyplatit výhry ze sázek uskutečněných pomocí kuponu Titanbet v hodnotě 100€, musíte obnos kuponu včetně obnosu vkladu navýšit 9x při minimální kvótě 1,50. Když kupříkladu vložíte 50€, musíte umístit sázky v hodnotě 900€, abyste si mohli nechat vyplatit případné výhry. Je třeba přitom mít na paměti, že nejdříve se sázejí skutečné peníze, a pak teprve následně obnos kuponu. U zprostředkovatele sázek Titanbet máte dvě různá konta, jednak konto s reálnými penězi a jednak kuponové konto. Tak můžete kdykoli uskutečnit výplatu v reálných penězích, i když kupon ještě není kompletně použit. Důležité je, že je kupon možné vsadit výlučně jen na sportovní sázky. Vícenásobná přihlášení nejsou dovolena. Titanbet si vyhrazuje právo dle vlastního uvážení poskytnutí kuponu odmítnout. Na jednu osobu a domácnost je udělen jen jeden kupon.

Top bonus na sportovní sázení

100 % do výše 50 000 Kč 100 % do výše 2000 Kč 100 % do výše 10 000 Kč
a Zodpovědné sázení!