Kupon Tipbet

TIPBET 5€ BEZ VKLADU

Těší nás, že můžeme na serveru Sazeniformat přivítat stále ještě relativně nového zprostředkovatele sázení Tipbet. Jako obvykle je zapotřebí se přihlásit přes link na Sazeniformat u Tippbet a obdržíte bez nutnosti vkladu 5€ na vaše sázkové konto. Důležité je, abyste na tomto vašem novém sázkovém kontu zadali kód kuponu ALLSTAR. Pak přistane na vašem sázkovém kontu automaticky 5€! Přejeme vám hodně úspěchů při sázení.

KROK 1

Nyní se přihlašte pomocí tohoto linku u Tipbet!

KROK 2

Zadejte kód kuponu ALLSTAR

KROK 3

Na vašem sázkovém kontu přistane automaticky 5€!

Přihlašte se přes link na Sazeniformat u Tipbet

Abyste získali nabídku sázky zdarma, musíte se přihlásit přes link na Wettformat u zprostředkovatele sázek. Jen tak máte možnost získat 5€ sázkových aktiv. Za tímto účelem klikněte jednoduše nahoře v rámci tří kroků na link v kroku 3. Ten vás také zavede přímo ke zprostředkovateli sázek.

Tipbet Gutschein 5 Basketball

Zadejte kód kuponu ALLSTAR

Sázku zdarma od Tipbet získáte pomocí kódu kuponu. Tento zní ALLSTAR a ten musíte zadat na vašem sázkovém kontu. Pak přistane na vašem sázkovém kontu automaticky 5€.

Získejte 5€ sázkových aktiv

Dál nemusíte dělat nic. 5€ máte už na vašem sázkovém kontu a můžete umístit svou první sázku u Tipbet. Přirozeně můžete dodatečně ke kuponu od Tipbet v hodnotě 5€ ještě využít jeden ze tří vkladových bonusů, mimochodem teprve tehdy, když sázku 5€ navýšíte.

Podmínky kuponu Tipbet

Nabídka platí pouze pro ty, kdo se nově přihlásí přes Wettformat. Na osobu a domácnost bude poskytnut jen jeden kupon. Vícenásobná přihlášení nejsou dovolena. Tipbet si vyhrazuje právo od zvláštní nabídky kuponu kdykoli a bez udání důvodů ustoupit. Minimální navýšení je 12x a minimální kvóta 2,00. Tyto předpoklady musí být splněny, aby vám mohla být vyplacena výhra.