více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon RealDealBet

Doba čtení: 1 Min

29.06.2015 - Jako zcela nový zprostředkovatel sázení nabízí RealDealBet všem novým zákazníkům za první vklad sázku zdarma v hodnotě 100€. Tím máte šanci otestovat si důkladně nováčka v branži a to přímo s dvojnásobnými sázkovými aktivy. Také kritéria pro navýšení jsou absolutně ok, neboť minimální kvóta 1,60 je rychle dosažena. Přejeme vám mnoho úspěchů!

KROK 1

Teď se přihlašte přes tento link u RealDealBet

KROK 2

Vložte alespoň 20€

KROK 3

Na vašem sázkovém kontu přistane automaticky 100€

1. Navštivte RealDealBet přes link na Wettformat

Jelikož se jedná o exkluzivní spolupráci, je důležité, abyste se dostali přes link na Wettformat ke zprostředkovateli sázek RealDealBet. Tím budete zařazeni do zvláštní nabídky a můžete si nárokovat kupon v hodnotě 100€. Jednoduše klikněte na link a my vás zavedeme dále přímo k RealDealBet.

2. Přihlašte nové sázkové konto u RealDealBet

Poté, co jste se dostali na stránku RealDealBet, musíte kliknout na červené tlačítko "NYNÍ SE PŘIHLAŠTE". Pak se otevře registrační formulář, do něhož musíte zadat svá osobní data, abyste přihlášení správně zakončili.

3. Vložte alespoň 20€

Kupon nedostanete automaticky vepsán hned po prvním vkladu, nemusíte jej proto ručně vyžádat. Doporučujeme vám, abyste kupon využili kompletně a vložili 100€ měli k dispozici pro sázení celých 200€.

Podmínky kuponu RealDealBet

Také u RealDealBet platí pro kupon jistá minimální kritéria, která musí být splněna, než je možná výplata dosažené výhry. Musí být sázeno s minimální kvótou 1,60 a minimálním navýšením 8x. To je pro kupon již poměrně hodně ve srovnání s jinými nabídkami, nelze ale zapomenout na to, že není standardní 100% bonus až do výše 100€. Pokud jste splnili podmínky a dosáhli výhry, můžete si nechat proplatit své pozitivní sázkové aktivum. Kód bonusu od RealDealBet zní RDB100. Minimální výše vkladu je 10€. Nabídka platí pouze pro nové zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska. Kupon platí na osobu a domácnost pouze jednou. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. RealDealBet si vyhrazuje právo nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit nebo ji v jednotlivých případech vůbec neposkytovat.