více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Nordicbet

Doba čtení: 1 Min

Těší nás, že vám můžeme na serveru Wettformat opět předložit nabídku nové sázky zdarma. Od nynějška je od zprostředkovatele sázek Nordicbet okamžitě k dispozici špičkový bonus. Za sázku v hodnotě 10€ dostanete navíc 30€. To odpovídá 300% bonusu. Jednoduše vložte 10€, umistěte sázku o stejné hodnotě a dostanete navíc 30€!

KROK 1

Teď navštivte Nordicbet přes tento link!

KROK 2

Vložte 10€ a umistěte sázku v hodnotě 10€!

KROK 3

Nordicbet vám na vašem sázkovém kontě zarezervuje sázková aktiva v hodnotě 30€!

Navštivte Nordicbet přes link na Wettformat

Abyste mohli získat kupon od Nordicbet, musíte se bezpodmínečně dostat přes link na Wettformat k Nordicbet. Nejlépe klikněte jednoduše na výše uvedený link ve třech krocích, kde stojí "Zaveďte mě k Nordicbet". Tím vás zavedeme přímo k webové stránce zprostředkovatele sázek. Klikněte jen na tlačítko "NYNÍ SE PŘIHLAŠTE". Tak se dostanete přímo na přihlašovací formulář Nordicbet.

Přihlašte nové sázkové konto Nordicbet

Teď jste se dostali na přihlašovací formulář Nordicbet. Zaneste všechna vaše osobní data. Dbejte ale o to, aby tato data byla správná. V případě nesprávných údajů se může stát, že kupon neobdržíte. Když budete mít správně vyplněna všechna políčka, musíte ještě kliknout na "VYTVOŘTE KONTO", abyste proces přihlášení ukončili.

Vložte 10€ a umistěte sázku za 10€

Vaše sázkové konto je hotovo a připraveno na první sázku. Když učiníte první vklad v hodnotě 10€ a umístíte první sázku ve stejné hodnotě, zarezervuje vám Nordicbet navíc sázková aktiva v hodnotě 30€.

Podmínky kuponu Nordicbet

Kupon Nordicbet je chápán jako vkladový bonus a sázkový bonus, což znamená tolik, že od Nordicbet dostanete připsáno 30€ sázkových aktiv, když vložíte 10€ a umístíte sázku o stejné hodnotě. Následně získáte sázku zdarma v hodnotě 20€ plus sázku zdarma v hodnotě 10€ pro mobily. Jako sázku zdarma tedy sumu 30€. Předpokladem pro to, abyste dostali vyplacenu případnou výhru, je to, že získanou výhru musíte 3x umístit při minimální kvótě 1,50. Když obdržíte kupon Nordicbet, máte následně 14 dní čas, abyste podmínky splnili. Jinak kupon propadá. Tato sázka platí jen pro sportovní sázení. Na osobu a domácnost je poskytnut pouze jeden kupon. Vícenásobné přihlášení sázkového konta není povoleno. Nordicbet si mimoto vyhražuje právo zvláštní nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit a v jednotlivých případech vůbec neudělovat. Kupon je pouze platný pro osoby z Německa, Rakouska a Švýcarska.


Alle Wettanbieter

Sázkové kanceláře - Německo

Sázkové kanceláře - Rakousko

Sázkové kanceláře - Švýcarsko

Nejlepší sázkový bonus bez vkladu
Sázková kancelář   Detaily kuponu  
1 150 Kč zdarma
za registraci
Podmínky
Tipsport Recenze kupónu Recenze
  • bez nutnosti vkladu
  • připsán na konto sázkaře v Netech, platí podmínky Tipkonta
  • 1 Kč = 1 Net
  • bonusem je možné disponovat v trvalém Uživatelském kontu, nelze jej tedy využít v Dočasném uživatelském kontu
Zobrazit kupón
2 200 Kč zdarma
za registraci
Podmínky
  • bez nutnosti vkladu
  • připsán na konto sázkaře v Goldenech
  • 1 Kč = 1 Golden
  • tento bonus je určen pouze pro úhradu vsazených tiketů nebo dalších služeb, které je možné nakoupit za Goldeny v souladu s podmínkami Golden Clubu – není možné jej vybrat v korunách z Herního účtu
Zobrazit kupón