více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Kupon Netbet

Doba čtení: 1 Min
NETBET 100 GRATIS

Těší nás, že vám můžeme nabídnout sázku zdarma od zprostředkovatele Netbet v hodnotě 100€. Pro každého nového zákazníka, který se přihlásí přes Wettformat u Netbet, je k dispozici kupon v hodnotě 100€, který dostane navíc k prvnímu vkladu!

KROK 1

Teď navštivte zprostředkovatele sázek Netbet přes tento link.

KROK 2

Přihlašte nové sázkové konto u Netbet a vložte alespoň 10€

KROK 3

Získejte kupon v hodnotě až 100€

Navštivte netbet přes link na Wettformat

Tato nabídka platí exkluzivně jen pro nové zákazníky zprostředkovatele sázek Netbet, kteří se přihlásí pomocí propagačního linku přes WETTFORMAT. Klikněte za tímto účelem jednoduše v rámci uvedených kroků nahoře na "Zaveďte mě k Netbet" - a my vás přivedeme přímo ke zprostředkovateli sázek, kde si můžete následně zaregistrovat nové sázkové konto.

Přihlašte nové sázkové konto Netbet

Teď jste se dostali ke zprostředkovateli sázek Netbet. Když vpravo nahoře kliknete na "ZAREGISTRUJTE SE", otevře se registrační formulář, do něhož musíte zadat vaše osobní data. Důležité přitom je, aby tato data byla správná, neboť se jinak může stát, že vám Netbet kupon neposkytne.

Získejte sázkový kupon v hodnotě 100€

Když je přihlášení uzavřeno, musíte uskutečnit ještě váš první vklad v hodnotě alespoň 10€ a využít přitom kód DE100, abyste navíc získali kupon v poloviční výši vašeho prvního vkladu.

Podmínky kuponu Netbet

Přirozeně existují také u Netbet podmínky, které musejí být splněny, než vám bude moci být zaslána eventuální výhra. Minimální kvóta přitom činí 1,80 a minimální navýšení 6x. V případě kuponu v hodnotě 100€ musíte umístit sázku v hodnotě 600€ při minimální kvótě 1,80, abyste mohli kupon při sázení použít. Jako obvykle platí nabídka na jednu osobu a domácnost jen jednou. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena a Netbet si vyhrazuje právo kupon v jednotlivých případech neposkytnout a nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit. Všechny kupony, které nebudou uplatněny a navýšeny během 60 dní, propadají. Kupon Netbet může být uplatněn u všech nabízených sportovních sázek.