Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon MRRINGO

MRRINGO GUTSCHEIN SK

Těší nás, že vám můžeme nabídnout novou sázku zdarma od Mrringo. Pro všechny, kteří se nově přihlásí přes Wettformat, je okamžitě k dispozici sázka zdarma v hodnotě 5,55€ bez nutnosti vkladu. Důležité je, abyste se přihlásili přes link na Wettformat u Mrringo, neboť jen tak můžete využít tuto nabídku! Získáte tak jednoduše 5,55€!

KROK 1

Nyní se přihlašte přes tento link u Mrringo!

KROK 2

Pošlete e-mail s předmětem "Wettformat" na adresu bonus@com.

KROK 3

Na vašem sázkovém kontu přistane automaticky 5,55€ !

Přihlaste se přes link na Wettformat u Mrringo

Důležité je, abyste se přihlásili přes propagační link na Wettformat u Mrringo, neboť jen tak máte nárok na kupon.

Pošlete e-mail Mrringo

Kupon vám nebude na sázkovém kontu zarezervován automaticky, musíte jej získat pomocí e-mailu s předmětem "Wettformat", zaslaném na adresu bonus@mrringo. Support Mrringo vám pak na vašem sázkovém kontu zarezervuje sázku zdarma v hodnotě 5,55€.

Získejte bonus 5,55€

Bonus se většinou objeví po krátké zpracovací době na vašem sázkovém kontu. Pak můžete umístit vaši první sázku u Mrringo zcela zdarma a vyhrát.

Podmínky kuponu Mr Ringo

Abyste získali nárok na tento kupon, musíte během 48 hodin po otevření konta poslat e-mail s požadavkem na adresu bonus@mrringo. Během maximálně 24 hodin bude kupon zarezervován. Nabídku nelze kombinovat s jinými nabídkami. Vkladový bonus můžete ale přesto ještě dále využít. Poté, co získáte kupon od Mrringo, máte 7 dní na to, abyste kupon vsadili. Pokud tyto podmínky nebudou splněny, sázková aktiva propadají. Maximální vklad na jednu hru činí 0,50€. Kupon je možné vsadit dodatečně zdarma jen společně s kombi sázkami. Minimální kvóta přitom činí 1,75. Maximální výhra je omezena na částku 300€. Na osobu a domácnost je udělen pouze jeden kupon. Vícenásobná přihlášení nejsou dovolena a Mrringo si vyhrazuje právo nabídku kdykoli ukončit.