více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Kupon LSbet

Doba čtení: 1 Min

Pro všechny nové zákazníky LSbet, kteří se přihlásí přes Wettformat, je nyní exkluzivně k dispozici pro první vklad kupon v hodnotě 120€. Pomocí LSbet rozšiřujeme naši nabídku sázek zdarma o velmi dobrého, i když nového zprostředkovatele sázek. Právě kvůli minimálním kritériím v ohledu na navýšení vkladu LSbet jednoznačně doporučujeme.

KROK 1

Nyní navštivte LSbet přes tento link!

KROK 2

Přihlašte nové sázkové konto u LSbet a uskutečněte první vklad.

KROK 3

Využijte kupon v hodnotě až 120€.

Navštivte LSbet přes link na Werrformat

Abyste mohli získat kupon v hodnotě 120€, je nezbytné, abyste klikli na link na Wettformat. Když jste na výše uvedený link klikli, zavedeme vás přímo na LSbet. Pokud je vše v pořádku, otevře se vám po kliku následující okno.

Přihlašte nové sázkové konto LSbet

Přihlašte tedy nové sázkové konto u LSbet. Po kliku se otevře okamžitě registrační formulář, který musíte vyplnit. Dbejte o to, aby vaše data byla správná. Jen správná přihlášení dostanou připsána kupon LSbet v hodnotě 5€.

Uskutečněte první vklad

Tak je teď vaše nové sázkové konto u LSbet přihlášeno. To, co ještě musíte udělat, je uskutečnit první vklad. Když chcete získat kupon v hodnotě 120€, musíte vložit 120€ a můžete pak sázet s 240€!

Sázejte a vyhrajte

Teď, když vám byl připsán kupon v hodnotě 120€, nestojí první sázce nic v cestě. Zvolte si jednoduše druh sportu a ligu nebo utkání a sázejte na zápas dle vaší volby. LSbet vám poskytuje velkou nabídku detailních sázek, při nichž můžete uplatnit váš kupon. To nás přivádí také hned k podmínkám, které musíte splnit, než budete moci požadovat výplatu výhry.

Podmínky kuponu LSbet

Kupon LSbet platí jen pro nová přihlášení přes Wettformat. Důležité je, aby kupon obdržel každý nový zákazník, který se přihlásil přes link na Wettformat. Kupon vám pak bude po vkladu na vaše sázkové konto připsán. Abyste jej mohli prosázet, máte na to čas 90 dní od okamžiku, kdy jste jej obdrželi. Pokud jste do té doby kupon ještě nepoužili, bude z vašeho konto znovu stažen. Kupon může být použit pouze na sportovní sázky. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena a LSbet si vyhrazuje právo kupon v jednotlivých případech neposkytnout a nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit. Kupon LSbet platí na osobu a domácnost pouze jednou. Minimální navýšení je 4x a to při minimální kvótě 1,70 u jednotlivých sázek a 1,30 u kombi sázek.