Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon JoJoBET

Doba čtení: 1 Min

Pro všechny, kdo se okamžitě přihlásí přes Wettformat u zprostředkovatele sázek JoJoBET, je k dispozici na startu bonus 7€ bez vkladu. To znamená, že dostanete jednoduše 7€ na vaše sázkové konto a můžete pak vyzkoušet bez rizika JoJoBET ještě předtím, než provedete vklad. Nabídka platí jen pro nové zákazníky, kteří se u JoJoBET přihlásí přes Wettformat.

KROK 1

Nyní se přihlašte pomocí tohoto linku u JoJoBET!

KROK 2

Vyžádejte si kupon na 7€ v JoJoBET Livechat

KROK 3

7€ přistane automaticky na vašem sázkovém kontu

NEBO vložte 10€ a sázejte se 40€!

Alternativně můžete požadovat také exkluzivní 300% bonus. S vkladem pouhých 10€ získáte tedy na sázkové konto celých 40€!

K nabídce

Přihlašte se pomocí linku na Wettformat u JoJoBET

Abyste mohli využít nabídky, je velmi důležité, abyste se přihlásili pomocí linku na Wettformat. Jinak nemůžete bohužel exkluzivní bonus obdržet. Nejlépe klikněte na nahoře uvedený link v kroku 1 "Nyní se zaregistrujte". Zavedeme vás pak přímo k JoJoBET.

Přihlašte nové sázkové konto JoJoBET

Když jste správně klikli na link, dostanete se přímo na webovou stránku JoJoBET. Klikněte jednoduše nahoře vpravo na link "Nejste členem? Nyní se zaregistrujte." Poté se otevře registrační formulář, kde musíte zadat svá osobní data. Dbejte o to, aby data byla správná, jinak neobdržíte žádný bonus 7€.

Vyplňte formulář

Vaše nové sázkové konto JoJoBET je nyní kompletně nahlášeno. Abychom vám mohli zarezervovat bonus 7€, musíte vyplnit formulář, uvedený v kroku 2. Dbejte o to, aby byla e-mailová adresa správná, jinak nemůžete kupon získat.

Podmínky kuponu JoJoBET

7€ od JoJoBET není možné po obdržení jen tak jednoduše vyplatit, musíte totiž splnit určité podmínky pro navyšování vkladu, aby to bylo možné. U kuponu JoJoBET činí minimální kvóta 2,00 a minimální navýšení vkladu je 10x. Mimoto musíte kupon využít během 14 dní, a tedy splnit kritéria pro navýšení vkladu, jinak propadne. Tipovat lze všechny jednotlivé i kombinované sázky s minimální kvótou 2,00. Výhra není směrem vzhůru omezena. Nabídka platí jen pro nové zákazníky, kteří se správně zaregistrovali přes link na Wettformat u zprostředkovatele sázkek JoJoBET. Na osobu a domácnost je vydán pouze jeden kupon. Vícečetná přihlášení nejsou povolena. JoJoBET si vyhrazuje právo nabídku kdykoli a bez udání důvodu ukončit. JoJoBET si mimoto vyhrazuje právo nabídku v jednotlivých případech neposkytnout. Po registraci vás JoJoBET vyzve k dodání důkazu o identifikaci. Teprve potom bude vaše sázka zdarma zarezervována. Když nebude důkaz o identifikaci dodán během 5 dnů po registraci, nebude sázka zdarma poskytnuta.


Alle Wettanbieter

Sázkové kanceláře - Německo

Sázkové kanceláře - Rakousko

Sázkové kanceláře - Švýcarsko

Nejlepší sázkový bonus bez vkladu
Sázková kancelář   Detaily kuponu