více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Kupon Ironbet

Doba čtení: 1 Min

Těší nás, že u Ironbet máme rovněž sázku zdarma. "Následník" zprostředkovatelel sázek Titanbet vám v případě nového přihlášení nabízí sázkový kupon v hodnotě 100€ zdarma! To dobré přitom je nízká minimální kvóta 1,50. To znamená, že se jednoduše přihlásíte, vložíte 100€ a sázíte pomocí 200€. To je skvělá nabídka, ne? Takže se na ni hned vrhněte a sázejte!

KROK 1

Přihlašte nové sázkové konto u Ironbet přes tento link na Ironbet!

KROK 2

Vložte alespoň 10€!

KROK 3

Získejte až 100€ extra jako sázkový kupon

Navštivte Ironbet přes link na Wettformat

Abyste mohli získat kupon Ironbet v hodnotě 100€, je důležité, abyste se přihlásili přes link na Wettformat. Za tímto účelem použijte výše uvedený link v KROKU 1. Pak vás zavedeme přímo na webovou stránku, kde si můžete nahlásit nové sázkové konto.

Nahlašte nové sázkové konto Ironbet

Teď jste se dostali na webovou stránku zprostředkovatele sázek Ironbet a vidíte všechny nabídky přehledně. Klikněte proto na link "Nyní se zúčastnit". Tento link vás zavede přímo k registračnímu formuláři Ironbet, kde nyní musíte zadat svá osobní data. Důležité je, aby vaše data byla správná, neboť vám Ironbet jinak kupon neposkytne.

1. Proveďte vklad a získejte až 100€ sázkových aktiv

Proveďte tedy váš první vklad na vaše nové sázecí konto u Ironbet, abyste získali sázková aktiva extra. Ironbet zdvojnásobí váš první vklad až do výše 100€. Abyste mohli kupon maximálně využít, musíte vložit 100€ a pak budete moci umístit celých 200€.

Podmínky kuponu Ironbet

Přirozeně je i u zprostředkovatele sázek Ironbet nutno splnit několik podmínek, než vám bude moci být vyplacena výhra, které jste dosáhli pomocí kuponu. Minimální kvóta činí 1,50, což je velmi málo, minimální navýšení (9x) je zato o něco vyšší. Hranice maximální výhry neexistuje, což znamená, že můžete dosáhnout neomezené výhry. Vícenásobná přihlášení konta nejsou povolena. Kupon platí na jednu osobu a domácnost pouze jednou. Ironbet si vyhrazuje právo nabídku bez udání důvodů kdykoli ukončit nebo v jednotlivých případech dle vlastního uvážení neposkytovat. Všechny druhy sportovních sázek jsou platné, můžete tedy umisťovat i kombi sázky. Kupon musí být prosázen 90 dní od obdržení, jinak propadá.