Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Intragame

Doba čtení: 1 Min

Intragame je relativně neznámý zprostředkovatel sázek a nebude mnoha z vám příliš znám. Nabídka je přesto velmi dobrá, a proto jsme od Intragame mohli pro vás dostat také sázku zdarma bez vkladu. To znamená, že se přihlásíte jednoduše přes link na Wettformat u Intragame a obdržíte zdarma 7€ sázkových aktiv na vaše sázkové konto. (Aktuálně není k dispozici.)

KROK 1

Nyní se přihlašte přes tento link u Intragame!

KROK 2

Kupon si vyžádejte v Intragame Live Chat

KROK 3

Na tvém sázkovém kontě přistane 7€

NEBO vložte 10€ a sázejte s 40€

Alternativně můžete ke kuponu na 7€ bez vkladu jen na základě vkladu 10€ obdržet celých 40€ sázkových aktiv. Jak to funguje, vidíte na nabídkové stránce.

K nabídce

Navštivte Intragame přes link na Wettformat

Abyste mohli využít nabídku, je důležité, abyste přišli z portálu Wettformat. To znamená, že musíte kliknout na akční link pro Wettformat, abyste se dostali na Intragame. Využijte za tím účelem nejlépe nahoře uvedený link v kroku 1. Zavedeme vás dále přímo na Intragame. Klikněte následně vpravo nahoře na "Nyní se zaregistrujte". Potom se otevře automaticky přihlašovací formulář.

Nové sázkové konto Intragame

Zadejte vaše osobní data a dbejte o to, aby tato data byla také skutečně správná. V případě nesprávných údajů se může stát, že vám nebude poskytnout kupon 7€. Když jsou všechna data zadána, musíte ještě dole kliknout na "Stát se členem", abyste přihlášení dokončili.

Vyplňte formulář

Abychom vám mohli zarezervovat váš exkluzivní bonus bez vkladu, musíte vyplnit formulář. Potřebujeme pro to platnou e-mailovou adresu, stejně jako vaše uživatelské jméno pro Intragame. Dbejte, prosím, o to, aby byla e-mailová adresa správná, neboť vám pošleme e-mailem potvrzení.

Podmínky kuponu Intragame

Samozřejmě existují také u Intragame jisté podmínky, které musí být splněny, aby mohla být požadována výplata. Minimální kvóta činí 2.00 a minimální navýšení vkladu je 10x. Kupon je na osobu a domácnost platný jen jednou. Vícenásobná nahlášení nejsou povolena. Kupon Intragame musí být použit během 14 dní, jinak propadne. Intragame si vyhrazuje právo kdykoli a bez udání důvodu nabídku ukončit. Intragame si vyhrazuje právo nabídku v jednotlivých případech neposkytnout. Než bude zarezervována sázka zdarma, vyzve vás Intragame, abyste dodali důkaz o identifikaci. Teprve když budou dodány tyto dokumenty, bude sázka zdarma zarezervována. Pokud nedodáte během 5 dní po registraci žádné dokumenty, nebude sázka zdarma poskytnuta.


Alle Wettanbieter

Sázkové kanceláře - Německo

Sázkové kanceláře - Rakousko

Sázkové kanceláře - Švýcarsko

Nejlepší sázkový bonus bez vkladu
Sázková kancelář   Detaily kuponu