více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Guts

Doba čtení: 1 Min

Sázka zdarma bez vkladu je znovu k dispozici od sázkové zprostřetkovatelny Guts. Ještě jste o ní nikdy neslyšeli? Pak se tedy okamžitě přihlašte a otestujte si sázení bez rizika. Od Guts dostanete jednu z nejvyšších sázek zdarma, které jsou nyní k dispozici, totiž sázku za celých 10€. Kupon Guts může být také kombinován s normálním bonusem. Takže se hned přihlašte a otestujte Guts!

KROK 1

Teď se přihlašte u Guts pomocí tohoto linku!

KROK 2

KROK 3

Na tvém sázkovém kontu přistane 10€!

Pomocí akčního linku se přihlašte na sázkový formát u Guts

Abyste mohli využít nabídku od Guts, musíte jako obvykle využít link na sázkový formát, který vás dále zavede k zprostředkovateli nabízejícímu sázky. Jen tak můžete získat kupon Guts v hodnotě a sázet zdarma! Dodržujte proto tento postup. Dodatečně nemohou být bohužel vydány žádné kupony. Klikněte tedy na "Teď se zaregistrujte" a automaticky se vám otevře přihlašovací formulář.

Přihlašte u Guts nové sázkové konto

Teď je přihlašovací formulář otevřen a vy musíte zadat svá osobní data a zaregistrovat nové sázkové konto u Guts. Dbejte o to, aby data byla správná, neboť v případě nesprávných či neúplných dat vám nemusí být kupon poskytnut. Následujte jednoduše jednotlivé kroky, které vám navrhuje Guts, abyste uzavřeli přihlašovací proces.

Získejte aktiva v hodnotě 10€ a sázejte zdarma

Teď máte celých 10€ na vašem kontě zcela zdarma a můžete umístit první sázky. Kdo chce, může potom ještě využít stoprocentní platební bonus až do hodnoty 100€. To znamená, že Guts vaši první platbu jednoduše zdvojnásobí. Když kupříkladu vložíte 20€, dostanete navrch ještě dalších 20€!

Podmínky kuponu Guts

Abyste mohli obdržet kupon Guts, musíte se přihlásit pomocí linku na sázkový formát u Guts. Jinak nejste oprávněni obdržet kupon. Kupon platí pro jednu osobu, domácnost nebo IP (internetovou adresu) pouze jednou. Guts si vyhrazuje právo v individuálních případech kupony odmítnout a neposkytovat. To, zda bude kupon vydán je zcela v kompetenci Guts. Abyste si mohli nechat vyplatit případnou výhru, musíte navýšit vklad zdarma od Guts 8x při minimální kvótě 1,80. Nabídka platí v Německu, Rakousku a Švýcarsku.

Top bonus na sportovní sázení

100 % do výše 50 000 Kč 100 % do výše 2000 Kč 100 % do výše 10 000 Kč
a Zodpovědné sázení!