Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Flamantisu

Doba čtení: 1 Min
FLAMANTIS GUTSCHEIN 3 SK

Je libo zdarma novou sázku? Exkluzivně jsou k dispozici na sázkovém formátu Flamantisu sázkové kupony v hodnotě 3€ jen za přihlášení. Nemusíte provádět žádný vklad a dostanete přímo darem sázkové kupony v hodnotě 3€! Takto máte možnost zkusit si bez rizika Flamantis a vyhrát. Se sázkou od Flamantis zdarma můžete vyhrát až 50€. Minimální navýšení vkladu je velmi nízké (3x) a také minimální kvóta je snadno realizovatelná.

KROK 1

Nyní se přihlašte u Flamantis pomocí tohoto linku!

KROK 2

Nyní se přihlašte u Flamantis

KROK 3

Získejte k sázení 3€!

Klikněte akční link na sázkový formát

Abyste mohli využít nabídku Flamantis, musíte se dostat k Flamantis pomocí sázkového formátu. To znamená, že musíte kliknout na akční link a pak se registrovat u sázkové zprostředkovatelny Flamantis. Tak budete přiřazení k sázení zadarmo a oprávněni obdržet kupon Flamantis. Klikněte jednoduše na "Teď se přihlásit" a Přihlašovací formulář se automaticky otevře.

Nahlásit nové sázkové konto Flamantis

Teď si musíte zaregistrovat nové sázkové konto, abyste obdrželi sázku zdarma. Zadejte jednoduše vaše osobní data a dbejte o správnost, neboť pokud zadáte špatná data, může se stát, že neobdržíte sázku Flamantis zdarma. Platná musí být rovněž e-mailová adresa, neboť po přihlášení obdržíte potvrzení.

Podmínky kuponu Flamantis

Žádná sázka zadarmo bez podmínek pro navýšení vkladu. Proto existují také u Flamantis jistá pravidla, která musíte dodržovat, abyste si mohli nechat vyplatit možnou výhru. Všechny sázky, které uzavíráte, musí vykazovat minimální kvótu 1,75. Sázky s nízkými kvótami nebudou vyhodnocovány. Vyšší kvóta může být samozřejmě zvolena a patří rovněž mezi podmínky pro navýšení vkladu. Musíte tedy hodnotu kuponu Flamantis 3€ minimálně 3x navýšit, tedy podat sázku v hodnotě 9€ a to při minimální kvótě 1,75. To jsou velmi jednoduché podmínky, které dokáží splnit i sázkoví začátečníci. Všechny sázky jsou platné. Mějte na paměti, že sázka zdarma musí být navýšena během sedmi dní, jinak propadá. Obnos 3€ může být rozdělen i na více sázek. Maximální výhra, kterou můžete dosáhnout se sázkou zdarma Flamantis, činí 50€. Vklad je rovněž započítáván do výhry. Abyste obdrželi sázku zdarma Flamantis, musíte si ji vyžádat u Flamantis Support. Kontaktujte Flamantis Support jednoduše pomocí e-mailu nebo pomocí Live Chat. Pak vám bude kupon okamžika zarezervován na sázkovém kontu. Na jednu osobu, domácnost a IP (internetovou adresu) může být vydán jen jeden kupon. Přihlášení více sázkových kont není dovoleno. Flamantis si mimoto vyhrazuje právo, akci kdykoli ukončit a v jednotlivých případech neposkytovat. Rozhodnutí o tom, kdo obdrží sázku zdarma, je zcela v kompetenci nabízejícího sázek Flamantis.