Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon ComeOn

Doba čtení: 1 Min

Také od relativně nového zprostředkovatele sázek je tu k dispozici skvělá nabídka sázek, při které nemusíte uskutečňovat žádný vklad. Jednoduše se přihlašte a získejte zdarma kupon v hodnotě 7€. Ty přistanou okamžitě na vašem sázkovém kontu a tak můžete zcela bez rizika vyzkoušet nového zprostředkovatele sázek. A pokud se vám nabídka bude zamlouvat, můžete následně uskutečnit vklad a získat ještě jednou bonus až do výše 100€.

KROK 1

Přes tento link se přihlašte u ComeOn

KROK 2

Nechte ověřit číslo mobilu a e-mailu

KROK 3

Získejte zdarma 7€ k sázení

NEBO vložte 10€ a sázejte pomocí 57€

Se vkladem ve výši pouhých 10€ získáš celých 57€ sázkových aktiv!

Teď se registrujte!

Přes náš link navštivte ComeOn

Klikněte jednoduše na výše uvedený link a my vás přivedeme přímo k nabídce od ComeOn

2. Zaregistrujte nové sázkové konto u ComeOn

Důležité - abyste mohli získat nabídku, musíte se přihlásit přes výše uvedený link u ComeOn. Jinak vám nebude moci být kupon v hodnotě 7€ poskytnut.

3. Nechte ověřit váš e-mail a číslo mobilu

Poté, co jste přihlásili své nové sázkové konto, musíte ještě nechat ověřit váš e-mail a vaše číslo mobilu. Následujte přitom jednoduše pokynů, které jste dostali od ComeOn. Trvá jen několik minut, než se dostanete na váš kupon v hodnotě 7€.

4. Začněte sázet a vyhrajte

Když jste výše uvedené kroky všechny učinili, můžete umístit zcela bez rizika vaši sportovní sázku v hodnotě 7€ a vyhrát.

Podmínky bonusu kuponu na 7€ od ComeOn

Přirozeně musíte splnit také jisté podmínky bonusu od ComOn, než budete moci dostat proplacenu vaši případnou výhru. Kupon od ComeOn musí být na sportovní sázku použit 6x, přičemž minimální kvóta činí 2,00. Kvóta je ve srovnání s nabídkami jiných zprostředkovatelů sázení o něco vyšší, na druhé straně nedostanete od téměř žádného zprostředkvatele 7€. Běžná hodnota kuponu činí 5€, což kvótu opět poněkud relativizuje. Vklad kuponu od ComeOn sám o sobě tedy není započítán do výhry. To znamená, že pokud vsadíte 7€ na kvótu 2,00, bude vám vyplacena výhra 7€ a ne 14€, neboť obnos kuponu bude odečten. Kupon ComOn platí na osobu a domácnost pouze jednou. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. ComeOn si navíc vyhrazuje právo nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit nebo v jednotlivých případech kupon neposkytnout. Kupon v hodnotě 7€ od ComeOn platí jen pro Rakousko, Německo a Švýcarsko. Kupon musí být využit do 31. prosince 2015, jinak propadá.

Získejte dodatečně bonus 100€ od ComeOn

Když jste využili kupon v hodnotě 7€, máte vedle toho možnost nárokovat si vkladový bonus. ComeOn zde nabízí dvě rozdílné alternativy. Na jedné straně můžete nárokovat neuvěřitelně vysoký 400% bonus až do výše 40€, na druhé straně klasický 100% bonus do výše 100€, což platí pro ty fanoušky sázení, kteří vloží více nežli 10€.

Podmínky bonusu ComeOn

Platí stejné podmínky jako u kuponu v hodnotě 7€ až na to, že 100% bonus může být u sportovních sázek navýšen až do hodnoty 100€ 5x a 400% bonus až do výše 40€ 8x. Minimální vklad činí 10€ a nabídka platí jen u vkladů uskutečněných ppmocí kreditní karty, okamžitého převodu, bankovního převodu a EPS.


Alle Wettanbieter

Sázkové kanceláře - Německo

Sázkové kanceláře - Rakousko

Sázkové kanceláře - Švýcarsko

Nejlepší sázkový bonus bez vkladu
Sázková kancelář   Detaily kuponu