více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Cashpoint

Pro všechny nové zákazníky od Cashpoint je nyní okamžitě k dispozici kupon v hodnotě 100€ zdarma jako dárek pro první vklad. Jednoduše se přihlašte a vložte alespoň 10€. Cashpoint zdvojuje sumu ve formě dodatečného kuponu. Vložíte kupříkladu 100€ a můžete umístit sázku s rovnými 200€.To přece není žádný špatný obchod? Takže se hned přihlašte a zajistěte si kupon!

KROK 1

Teď se přihlašte přes tento link u Cashpoint!

KROK 2

Vložte alespoň 10€

KROK 3

Získejte kupon Cashpoint o hodnotě až 100€!

1. Klikntěte na link na Wettformat a přihlašte nové sázkové konto!

Abyste mohli získat kupon Cashpoint, musíte kliknout bezpodmínečně na akční link na Wettformat. Nejlépe využijte nahoře ve třech krocích uvedený link "Nyní se přihlašte". Zavedeme vás pak přímo k registračnímu formuláři od Cashpoint, kde musíte zadat svá osobní data. Dbejte o to, aby byla data správná, neboť se jinak může stát, že vám Cashpoint kupon neudělí. Když jsou zadána všechna data, klikněte na "Nyní se přihlašte".

2. Proveďte první vklad

Teď, když je zaregistrováno vaše nové sázkové konto, čeká vás ještě první vklad, abyste mohli získat kupon Cashpoint. Kupon je platný po vkladu alespoň 10€. Doporučujeme vám, abyste v každém případě výplatu bonusu vyprovokovali a vložili 100€, abyste získali ještě jednou 100€ v podobě kuponu. Tak získáte na základě vkladu 100€ k sázení celých 200€!

3. Podmínky bonusu Cashpoint

Kupon Cashpoint neobdržíte hned po vkladu, nýbrž musíte 8x navýšit vás první vklad ve výši kupř. 100€, což znamená, že musíte umístit sázky v hodnotě 800€ a to při minimální kvótě 2,00. Jakmile budou splněna tato kritéria, dostanete připsán kupon Cashpoint. To dobré je přitom to, že když už kupon jednou obdržíte, můžete si jej také okamžitě nechat vyplatit. Kupon od Cashpoint platí na osobu a domácnost jen jednou. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena a Cashpoint si vyhrazuje právo zvláštní nabídku kdykoli ukončit nebo na základě vlastního uvážení v jednotlivých případech neposkytovat.