více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Bwin

Největší zprostředkovatel sportovního sázení na světě vám jako novému zákazníkovi nabízí kupon v hodnotě 50€ pro váš první vklad. Bwin vám můžeme ve všech ohledech doporučit. Tato nabídka marně hledá konkurenci a celý produkt sportovního sázení je prostě ŠPIČKOVÝ. Bwin má špičkové kvóty a především velmi mnoho detailních sázek, které každou sportovní událost mohou učinit ještě napínavější. Rozhodněte se ještě dnes pro Bwin a otevřete si nové sázkové konto - vyplatí se v každém případě.

KROK 1

Teď se zaregistrujte přes tento link u Bwin

KROK 2

Vložte alespoň 10€

KROK 3

Získejte kupon v hodnotě až 50€!

Navštivte Bwin přes link na Wettformat

Důležité je, abyste se přihlásili přes výše uvedený link u Bwin, neboť nabídka platí pouze pro nové zákazníky, kteří přicházejí přes Wettformat. Jen tak jste oprávněni získat kupon a můžete si jej nárokovat. Zavedeme vás přímo k nabídce kuponu od Bwin. Klikněte proto následně na "Nyní se zaregistrujte", aby se vám otevřel registrační formulář.

Nahlašte nové sázkové konto Bwin

Teď, když se otevřel přihlašovací formulář, musíte zadat vaše osobní data. Dbejte o to, aby tato data byla správná a nepoužívejte nesprávné údaje, neboť je jinak možné, že vám Bwin kupon neposkytne. Následujte jednoduše kroky na obrazovce a za několik minut je vaše nové sázkové konto vyrobeno.

Podmínky kuponu od Bwin

Podmínky navýšení u kuponu od Bwin jsou relativně jednoduché a také není vůbec těžké je splnit. Musíte jen celý obnos (vklad + kupon) navýšit 3x a to při minimální kvótě 1,70. Při vkladu 10€ musíte tedy 20€ 3x navýšit, tedy umístit sázky v hodnotě 60€ a to vždy při kvótě alespoň 1,70. Nabídka platí pro jednu osobu a jednu domácnost pouze jednou a lze ji uplatnit pouze u sportovních sázek. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. Bwin si vyhrazuje právo kupon dle vlastního uvážení neposkytovat a nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit. Kupon Bwin platí v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Lucembursku.