Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Betworld

Doba čtení: 1 Min

Těší nás, že vám můžeme nabídnout okamžitě sázku zdarma 5€ bez vkladu také od zprostředkovatele sázek Betworld. To jediné, co pro to musíte udělat, je přihlášení nového sázkového konta přes Wettformat tak, že použijete dole uvedený link, abyste se dostali na Betworld. Tímto způsobem můžete zcela zdarma a bez rizika vyzkoušet nabídku sportovního sázení ještě předtím, než sami uskutečníte vklad. Když se rozhodnete pro platbu, pak vám skutečně doporučujeme stoprocentní uvítací bonus v hodnotě až 100€, který vaše startovací aktiva zcela jednoduše zdvojnásobí.

KROK 1

Teď se přihlašte pomocí tohoto linku u Betworld!

KROK 2

KROK 3

Na tvém novém sázkovém kontu přistane 5€!

Využijte akční link na Wettformat

Pro tuto nabídku je nutné, abyste se dostali od Wettformat k zprostředkovateli sázek a byli jste tak přiřazeni k zvláštní akci. To nejlépe funguje tak, že použijete výše uvedený akční link v kroku 1 "Teď se registrovat!" Zavedeme vás pak přímo ke zprostředkovateli sázek Betworld, kde můžete přihlásit své nové sázkové konto. Klikněte jednoduše nahoře na žluté tlačítko "Registrovat", abyste otevřeli přihlašovací formulář.

Nahlašte nové sázkové konto Betworld

Nyní se otevřel přihlašovací formulář a vy musíte zanést svá osobní data. Dbejte o to, aby vaše údaje byly správné, neboť se jinak může stát, že váš kupon Betworld nebude zarezervován. Nakonec musíte ještě akceptovat všeobecné podmínky a kliknout na "Teď se zaregistrovat", abyste uzavřeli přihlášení. Tak je vaše nové sázkové konto Betworld kompletně přihlášeno a připraveno pro vaše první sázení.

Vyplňte formulář a vyžádejte si kupon Betworld

Abychom věděli, že byste rádi získali kupon Betworld, musíte nám sdělit vaše uživatelské jméno Betworld, stejně jako platnou e-mailovou adresu. Na tuto e-mailovou adresu vám pošleme následně také potvrzení, stejně jako kód kuponu pro vaši sázku zdarma za 5€, proto i zde bezpodmínečně dbejte o to, aby byla vaše e-mailová adresa platná a správně uvedená.

Získejte kupon Betworld na 5€

Po krátké ověřovací době obdržíte od nás potvrzení sázky zdarma, stejně jako kód kuponu, který potom musíte zadat ve vašem sázkovém kontě Betworld.

Podmínky kuponu Betworld

Kupon platí jen pro nové zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska. Na osobu, domácnost a internetovou adresu je vydáván pouze jeden kupon. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. Nabídka je platná pouze tehdy, když jste se správně přihlásili přes akční link na Wettformat u zprostředkovatele Betworld. Minimální navýšení vkladu je 5x a to při minimální kvótě 1,70. Betworld si vyhrazuje právo, akci kdykoli a bez udání důvodů ukončit, stejně jako v individuálních případech neposkytovat.