více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Betway

Pro všechny nové zákazníky Betway, kteří se přihlásí přes Wettformat je exkluzivně zdarma k dipozici sázkový kupon v hodnotě 5€, jejž získají bez nutnosti vkladu. Jednoduše se přihlašte a začněte sázet! Za několik málo minut budete mít přihlášeno nové sázkové konto u Betway a můžete rovnou umístit vaši první sázku (V SOUČASNOSTI NENÍ K DISPOZICI.)

KROK 1

Přes tento link navštivte Betway (V SOUČASNOSTI NENÍ K DISPOZICI.)

KROK 2

Přihlašte nové sázkové konto Betway

KROK 3

Získejte sázku zdarma za 5€ a začněte sázet!

Navštivte Betway přes link na Wettformat

Abyste si mohli nárokovat tuto nabídku, musíte se přihlásit přes výše uvedený link u Betway. Klikněte jednoduše na tlačítko "Zaveďte mě k Betway" a my vás přivedeme rovnou k nabídce zprostředkovatele sázek. Následně musíte kliknout na tlačítko "Nyní se zaregistrujte".

Zaregistrujte nové sázkové konto u Betway

Teď se otevře registrační formulář, do něhož musíte zadat vaše osobní data. Tato data musí být správná, neboť se jinak může stát, že vám kupon nebude poskytnut.

Poprvé se zalogujte do nového sázkového konta Betway

Kupon v hodnotě 5€ bude u Betway automaticky aktivován, jakmile si přihlásíte nové sázkové konto. Kód za tímto účelem není třeba zadávat. Následně hned vidíte kupon v hodnotě 5€, s jehož pomocí můžete také okamžitě umístit sázku.

Podmínky kuponu Betway v hodnotě 5€

Kupon Betway podléhá splnění určitých podmínek, při nichž je možné jej použít. Nabídka platí jen pro Rakousko, Německo, Švýcarsko, Irsko, Finsko, Lucembursko, Lichtenštejnsko, Norsko, Švédsko a Velkou Británii. Ve všech ostatních zemí není nabídka bohužel k dispozici. Hodnota kuponu činí 5€ a na jednu osobu a domácnost platí pouze jednou. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. Betway si vyhrazuje právo nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit nebo ji v jednotlivých případech vůbec neposkytovat. Je nutné mít na paměti skutečnost, že pokud využijte kupon Betway, nemáte už další nárok na jinou uvítací nabídku. Kupon je platný 90 dní od obdržení. Minimální kvóta činí 1,75 a minimální navýšení je 10x.