Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon Betvictor - 10€ vložte 40€ sázejte

Doba čtení: 1 Min
BETVICTOR 10 40 CZ

Betvictor je jedním z nejoblíbenějších zprostředkovatelů sázek na německém trhu a pro všechny nové zákazníky nabízí kupon na 30€. Abyste získali kupon od Betvictor, musíte se jednoduše řídit následujícími kroky a pomocí kuponu navýšit váš vklad. Jedná se přitom o bonus na první vklad a sázku. Vložíte kupříkladu 10€ a umístíte sázku ve stejné hodnotě 10€ a Betvictor vám k tomu daruje kupon v hodnotě 30€. Pak můžete sázet pomocí 50€. Důležité přitom je mít na zřeteli to, že vaše první sázka je spojena s tímto kuponem. To znamená, že musíte umístit první sázku a příslušný vklad bude navýšen.

KROK 1

Teď se přihlašte přes tento link u Betvictor a aktivujte bonus pod položkou "Aktuální akce"!

KROK 2

Vložte alespoň 10€ a umistěte sázku v hodnotě 10€ při minimální kvótě 2,00!

KROK 3

Poté, co umístíte první sázku, odbdržíte kupon v hodnotě 40€!

1. Klikněte na link a navštivte Betvictor

Abyste získali kupon od zprostředkovatele Betvictor, musíte se zaregistrovat přes naši webovou stránku. Za tím účelem klikněte na výše uvedený link.

2. Zaregistrujte si nové sázkové konto u Betvictor

Klikněte na tlačítko "Nyní si otevřete konto", jak stojí na níže uvedeném obrázku, abyste si přihlásili nové sázkové konto. Zadejte svá osobní data a v několika málo minutách je vyše nové sázkové konto vytvořeno.

3. Vložte alespoň 10€ umístěte sázky za 10€

Když jste dokončili registraci vašeho nového sázkového konta, musíte uskutečnit první vklad. Předtím je velmi důležité: "AKTIVUJTE BONUS PŘI AKTUÁLNÍCH AKCÍCH". O tom, jak vysoký je první vklad, rozhodujete sami. Abyste obdrželi kupon, musíte přesto zvolit alespoň 10€. Teď máte na svém kontu10€ a volíte libovolné sázky v hodnotě 10€, jejichž kvóta je alespoň 2,00 nebo vyšší.

4. Získejte kupon od Betvictor na 30€

Kupon v hodnotě 30€ vám bude připsán po umístění první sázky.

Podmínky kuponu Betvictor

Nabídka platí pouze pro nové zákazníky zprostředkovatele sázek Betvictor, kteří ještě nemají žádné sázkové konto. První sázka musí být umístěna během 7 dní po otevření konta, abyste měli nárok na kupon. První sázka musí vykazovat minimální kvótu 2,00.

Nabídka platí pro následující země: Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lucembursko, Lichtenštejnsko.

Když jste obdrželi kupon ve formě promo cash, musíte jej použít během následujících 30 dní, jinak propadá. Sázky promo cash nemohou být kombinovány se sázkami s reálnými penězi. Vklad promo cash není připočítáván k výhře. Výhra bude vyplacena teprve tehdy, když jste původní obnos bonusu navýšili alespoň 4x ve formě promo cash.