Tato nabídka není momentálně aktuální

Poukaz Bethard

Doba čtení: 1 Min
BETHARD 6 bez vkladu

Nejlepší sázky zdarma jsou jen na Wettformat. Proto nás opět těší uvést na start novou nabídku. Tentokrát od poskytovatele sázek Bethard. Bethard poskytuje všem novým zákazníkům, kteří se nově přihlásí přes Wettformat, poukaz Bethard na €6 bez vkladu. To znamená, že můžete jako obvykle nového poskytovatele sázek testovat naprosto bez rizika a přesto vyhrát. Jedná se o poukaz ve formě sázkového kreditu, to znamená, že obnos můžete podle libosti rozdělit a umístit na více sázek. Takže se hned přihlaste a začněte sázet! (V současné době není k dispozici)

KROK 1

Nyní se přihlásit přes tento link u Bethard

KROK 2

Vyplňte formulář!

KROK 3

pošleme ti e-mailem bonusový kód na €6!

Kliknout na akční link poukaz Bethard a navštívit Bethard

Protože se u tohoto poukazu Bethard jedná o exkluzivní nabídku na Wettformat, musíte se přihlásit přes akční link na našich stránkách, abyste mohli obdržet poukaz Bethard. Nejlepší je za tímto účelem využít nahoře uvedený link „Nyní se registrovat“ pod krokem 1. Ten vás přivede přímo k website Bethard, kde pak můžete přihlásit nové sázkové konto. Jakmile pak kliknete na tlačítko, budete přiřazeni k akci a oprávněni k obdržení poukazu v hodnotě €6 bez vkladu. Dávejte bezpodmínečně pozor na to, aby váš prohlížeč akceptoval cookies a abyste mezi kliknutím na link a přihlášením nového sázkového konta nevyvolali ještě jinou website. V takovémto případě by se mohlo stát, že ztratíte přiřazení k akci a nebude moci obdržet poukázku Bethard. Tedy kliknout na link a okamžitě přihlásit nové sázkové konto u Bethard, pak by mělo všechno klapnout a vy si budete moci během několika krůčků zadarmo zajistit sázkový kredit. Link na nové přihlášení u Bethard najdete vpravo nahoře pod „OTEVŘÍT KONTO“.

Přihlásit nové sázkové konto Bethard

Nyní se otevře přihlašovací formulář pro registrování nového sázkového konta Bethard. Celé to trvá, jak jsme již zmínili, jen několik minut. Zvolte si uživatelské jméno u Bethard a zadejte vaše zbývající osobní data. Dávejte pozor na to, aby všechna data byla korektní. Pokud se v přihlášení budou nacházet chyby nebo data budou neúplná, může se stát, že nebudete moci obdržet poukaz Bethard. Zde poskytovatelé sázek vždy velmi důkladně dávají pozor na to, aby všechny údaje souhlasily. Jednoduše postupujte podle 3 kroků v přihlašovacím formuláři Bethard a uzavřete registraci.

Obdržet poukázkový kód Bethard e-mailem

Po krátké době zpracování, která trvá maximálně 72 hodin, ovšem ve většině případů je podstatně kratší, od nás dostanete zaslaný potvrzující e-mail s poukázkovým kódem Bethard.

Podmínky poukazu Bethard

Jako u všech ostatních sázek zdarma a u nabídek poukazů, existují také u poukazu Bethard jistá kritéria, jež musí být splněna, dříve než bude možné nechat si vyplatit dosaženou výhru. Minimální kvóta činí 1.80 a minimální obrat 5x. U poukázky Bethard na €6 musíte tedy umístit sázky v hodnotě €30, a sice při minimální kvótě 1.80. Pokud pak budete mít na vašem sázkovém kontě výhru, budete si ji moci nechat vyplatit. Poukaz Bethard na €6 má platnost 14 dní, poté co jste jej obdrželi. Pokud během této lhůty nebudou splněny podmínky obratu, tak poukaz Bethard propadá. Nabídka platí na jednu domácnost a na jednu IP 1x. Nejsou povoleny vícenásobná sázková konta. Bethard si vyhrazuje právo tuto akci kdykoliv a bez udání důvodů ukončit a v určitých případech neposkytovat.