více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Kupon 18bet

Pouze na portálu Wettformat je k dispozici exkluzivně od 18bet kupon bez vkladu! Abyste kupon 18bet obdrželi, musíte se přihlásit přes link na Wettformat u zprostředkovatele sázek 18bet - jen tak se kvalifikujete pro tuto nabídku. Využijte za tímto účelem návod dle níže uvedených kroků jeden za druhým a link pro přihlášení v kroku 1! Tak získáte jen za přihlášení celých 10€ zdarma k sázení! (AKTUÁLNÉ NENÍ K DISPOZICI)

KROK 1

Nyní se přihlašte u 18bet pomocí tohoto linku! (AKTUÁLNÉ NENÍ K DISPOZICI)

Krok 2

KROK 3

Na tvém sázkovém kontu přistane automaticky 10€!

Navštivte 18bet přes link na Wettformat

Aby ses mohl kvalifikovat pro nabídku, musíš se přihlásit přes nabídkový link na Wettformat. Jinak není možné, abys obdržel sázku zdarma. Nejlépe za tím účelem využij link v kroku 1, kde stojí "Nyní se zaregistrujte" - zavedeme tě přímo k 18 bet.

Přihlašte nové sázkové konto 18bet

Teď jsi se úspěšně dostal na webovou stránku zprostředkovatele sázek 18bet a můžeš si otevřít nové sázkové konto. Klikni proto nahoře v liště menu na "Nyní se přihlásit" a otevře se přihlašovací formulář. Zadej teď tvá osobní data a následně klikni na "Zaregistrovat se" - ujisti se, že tebou zadaná data jsou také správná, jinak kupon 18bet neobdržíš.

Získejte 10€ a dejte se do sázení

Poté, co bylo tvé konto úspěšně otevřeno, může to po registraci trvat až 72 hodin, dokud nebude zarezervována sázka zdarma. Pak můžeš okamžitě a bez rizika umístit u 18bet své první sázky pomocí 10€ a přirozeně také i získat výhru.

Podmínky kuponu 18bet

Sázku zdarma můžeš získat jen tehdy, pokud se u bet18 přihlásíš pomocí linku na Wettformat. Nabídka je platná od 15.07. 2016 do 31.12. 2016. Sázka zdarma má hodnotu 10€ a bude na tvém novém sázkovém kontě zarezervována během maximálně 48 hodin. Minimální navýšení vkladu je 10x při minimální kvótě 1,80. Pokud budou umístěny sázky s využitím bonusu při minimální kvótě, může to být hodnoceno jako manipulace s bonusem a bonus bude škrtnut.