více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus JoJoBET 400% gratis

Pro všechny, kdo se nyní přihlásí přes Wettformat u zprostředkovatele sázek JoJoBET, je k dispozici velmi silný 300% uvítací bonus. S pouhými 10€ vkladu získáte celých 40€ pro sázení! Jednoduše klikněte na link a přihlašte se u JoJoBET, vyplňte formulář a získáte 30€ extra na sázkové konto.

KROK 1

Nyní se přihlašte pomocí tohoto linku u JoJoBET, vložte 10€ a využijte 100% bonus od JoJoBET!

KROK 2

Vyžádejte si bonus v JoJOBET Livechat!

KROK 3

Získejte dodatečně kupon na 20€!

Navštivte JoJoBET přes link na Wettformat

Abyste mohli využít nabídku, musíte použít akční link na Wettformat. Aby to bylo co nejjednodušší, použijte za tímto účelem link "Nyní se zaregistrujte" v kroku 1. Zavedeme vás potom přímo k zprostředkovateli sázek JoJoBET.

Zaregistgrujte nové sázkové konto JoJoBET

Klikněte vpravo nahoře na "Nyní se zaregistrujte". Pak se otevře registrační formulář, do něhož musíte zadat vaše osobní data. Dbejte o to, aby data souhlasila, neboť při nesprávných údajích neobdržíte nabídku.

Vyplňte formulář

Abychom vám mohli zarezervovat váš exkluzivní bonus, potřebujeme vaše uživatelské jméno pro JoJoBET a e-mailovou adresu. Za tímhle účelem vyplňte jednoduše formulář v kroku 2. Po krátké ověřovací době bude váš 300% bonus zarezervován.

Podmínky pro vklad 10€ a sázení za 40€ u JoJoBET

Abyste mohli využít nabídku, musíte se přihlásit přes link na Wettformat u JoJoBET. Nabídka sestává ze 100% uvítacího bonusu od JoJoBET a dodatečného kuponu v hodnotě 20€. I s vaším vkladem máte pak k dispozici celých 40€ sázkových aktiv. Podmínky pro navyšování vkladu jsou pro bonus a dodatečný kupon stejné s minimální kvótou 2,00 a minimálním navýšením 10x. Kupon 20€ musí být využit během 14 dní, uvítací bonus nemá žádné časové omezení. Na osobu a domácnost bude vydán jen jeden bonus. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. JoJoBET si vyhrazuje právo ukončit kdykoli a bez udání důvodu nabídku. JoJoBET si navíc vyhrazuje právo nabídku v jednotlivých případech neposkytnout. Po registraci vás JoJoBET vyzve, abyste dodali důkaz o vaší identitě. Teprve když budou tyto dokumenty správně dodány, bude bonus zarezervován.


Alle Wettanbieter

Sázkové kanceláře - Německo

Sázkové kanceláře - Rakousko

Sázkové kanceláře - Švýcarsko

Nejlepší sázkový bonus bez vkladu
Sázková kancelář   Detaily kuponu  
1 150 Kč zdarma
za registraci
Podmínky
Tipsport Recenze kupónu Recenze
  • bez nutnosti vkladu
  • připsán na konto sázkaře v Netech, platí podmínky Tipkonta
  • 1 Kč = 1 Net
  • bonusem je možné disponovat v trvalém Uživatelském kontu, nelze jej tedy využít v Dočasném uživatelském kontu
Zobrazit kupón
2 200 Kč zdarma
za registraci
Podmínky
  • bez nutnosti vkladu
  • připsán na konto sázkaře v Goldenech
  • 1 Kč = 1 Golden
  • tento bonus je určen pouze pro úhradu vsazených tiketů nebo dalších služeb, které je možné nakoupit za Goldeny v souladu s podmínkami Golden Clubu – není možné jej vybrat v korunách z Herního účtu
Zobrazit kupón