Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus JoJoBET 400% gratis

Pro všechny, kdo se nyní přihlásí přes Wettformat u zprostředkovatele sázek JoJoBET, je k dispozici velmi silný 300% uvítací bonus. S pouhými 10€ vkladu získáte celých 40€ pro sázení! Jednoduše klikněte na link a přihlašte se u JoJoBET, vyplňte formulář a získáte 30€ extra na sázkové konto.

KROK 1

Nyní se přihlašte pomocí tohoto linku u JoJoBET, vložte 10€ a využijte 100% bonus od JoJoBET!

KROK 2

Vyžádejte si bonus v JoJOBET Livechat!

KROK 3

Získejte dodatečně kupon na 20€!

Navštivte JoJoBET přes link na Wettformat

Abyste mohli využít nabídku, musíte použít akční link na Wettformat. Aby to bylo co nejjednodušší, použijte za tímto účelem link "Nyní se zaregistrujte" v kroku 1. Zavedeme vás potom přímo k zprostředkovateli sázek JoJoBET.

Zaregistgrujte nové sázkové konto JoJoBET

Klikněte vpravo nahoře na "Nyní se zaregistrujte". Pak se otevře registrační formulář, do něhož musíte zadat vaše osobní data. Dbejte o to, aby data souhlasila, neboť při nesprávných údajích neobdržíte nabídku.

Vyplňte formulář

Abychom vám mohli zarezervovat váš exkluzivní bonus, potřebujeme vaše uživatelské jméno pro JoJoBET a e-mailovou adresu. Za tímhle účelem vyplňte jednoduše formulář v kroku 2. Po krátké ověřovací době bude váš 300% bonus zarezervován.

Podmínky pro vklad 10€ a sázení za 40€ u JoJoBET

Abyste mohli využít nabídku, musíte se přihlásit přes link na Wettformat u JoJoBET. Nabídka sestává ze 100% uvítacího bonusu od JoJoBET a dodatečného kuponu v hodnotě 20€. I s vaším vkladem máte pak k dispozici celých 40€ sázkových aktiv. Podmínky pro navyšování vkladu jsou pro bonus a dodatečný kupon stejné s minimální kvótou 2,00 a minimálním navýšením 10x. Kupon 20€ musí být využit během 14 dní, uvítací bonus nemá žádné časové omezení. Na osobu a domácnost bude vydán jen jeden bonus. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. JoJoBET si vyhrazuje právo ukončit kdykoli a bez udání důvodu nabídku. JoJoBET si navíc vyhrazuje právo nabídku v jednotlivých případech neposkytnout. Po registraci vás JoJoBET vyzve, abyste dodali důkaz o vaší identitě. Teprve když budou tyto dokumenty správně dodány, bude bonus zarezervován.


Nejlepší bonus sportovního sázení bez vkladu
Sázková kancelář Bonus Období Obrat Druhy Max. výhra Min. kurz Sázka se počítá k výhře Bonus