Jisté sázky na tenis

V této rubrice naleznete naše surebets na tenis. Surebet je sázka, kterou nelze prohrát. Spočítána je surebet pomocí kvót, které nabízejí zprostředkovatelé na tip1, tipX a tip2. V případě surebets je vklad skrze kvóty tak rozdělen, že je zaručena výhra bez ohledu na to, jak utkání dopadne. K takovému případu dojde tehdy, když jsou kvóty zprostředkovatelů sázení rozdílně ohodnoceny. Spočítáme tyto rozdíly automaticky, abychom vám mohli nabídnout 100% jistou surebet.

Jisté sázky na ATP a WTA v tenise

Jisté sázky existují ve všech sportech, většinou ve fotbale, protože zde umožňují 3-way sázky více možností a rozdílů v kurzech, jako při tenise. V tenise neexistuje žádná remíza, tedy jsou zde pouze dvě možnosti výsledku akce (jde o 2-way sázky). Přesto existují i v tenise jisté sázky. Vypočítáme automaticky z dostupných sázkových kurzů sázkových kanceláří váš konkrétní vklad na Tip 1 a Tip 2, a bez ohledu nato, jaký výsledek bude akce mít, dosáhnete jistou výhru. Významem jisté sázky je sázet bez rizika, a přesto dosáhnout zisku.

Jistá výhra v sportovním sázení na tenis

Jak je možné dosáhnout jistou výhru? Jistý zisk je možný, pouze pokud sázkové kanceláře poskytují na tentýž výsledek téže události výrazně rozdílné kurzy. Čili jejich názory v pravděpodobnosti toho-kterého výsledku se liší. Předpokládejme, že Novak Djokovič hraje proti Jürgenu Melzerovi. Nemusíte být velkým odborníkem na tenis, abyste předpokládal, že Melzer v tomto duelu nemá žádnou šanci vyhrát. Proto bude kurz na Novaka Djokoviče přiměřeně nízký a kurz na Jürgena Melzera určitě vysoký. Sázková kancelář je někdy velkorysá a na vítězství Djokoviče stanoví kurz 1.15, i když realistický by byl 1.01. V tomto příkladu jsme špatnou sázkovou kanceláří a vyhodnotili jsme pravděpodobnost chybně. Jiná sázková kancelář nabízí kurz na výhru Melzera 30.00, což znamená, že je pro tuto společnost velmi nepravděpodobné, že Melzer vyhraje. Předpokládejme, že máme k dispozici sázkový rozpočet 100 €. Ten přerozdělíme v následujícím poměru.

2-way jistá sázka na tenis

Vezmeme si kurz 1.15 a vsadíme na něj 87,68 €. Na kurz 30.00 vsadíme 3,36 €. Pokud nyní vše přepočítáme, zjistíme, že v celkové hodnotě 100 €, můžeme nabýt výhru od 0,80 € do 0,83 €. Částka je poměrně dost nízká, ale konec konců je garantována a bez rizika. Avšak s dobrými jistými sázkami můžete dosáhnout i vyšší výhry. Jaká je nakonec vaše výhra, záleží samozřejmě od výšky vašeho vkladu. Proto doporučujeme v tomto duchu přizpůsobit i váš sázkový rozpočet. Sázet s rozpočtem bez ztrát je lákavou nabídkou.

Menu Menu Tiket (sázenka) (0)

Tiket (sázenka)x

Najděte stávkovou kancelář s nejvyšším kurzem vhodným pro vaše tipy. Kliknutím na tlačítko ho přidáte na svůj tiket.

Kliknutím přidejte kurz na váš tiket (sázenku).


x
Možných je maximálně 5 tipů

Top bonus na sportovní sázení

100% až do €130 100% do výše 150 € 100 % do výše 100 € + 20 € exkluzivní sázka zdarma 100 % do výše 100 € 122 % do výše 100 € 25 % do 50 € 100 % do výše 100 € 100 % bonus do výše 100 € 100 % do výše 100 € 100 % do výše 50 € 100 % do výše 150 €
a Zodpovědné sázení!