Jisté sázky

Každý, kdo sází, to dělá proto, aby vyhrál. Co tedy může být lepšího nežli sázka, kterou nelze prohrát, tzv. surebet. Přijít na stopu těchto sázek na trhu není vždy snadné. Z toho důvodu propočítává SAZENIFORMAT vždy automaticky všechny jisté sázky, které se právě objeví na trhu a to v reálném čase. Náš kalkulátor jistých sázek zahrnuje výlučně sázkové kanceláře, které jsou na našem seznamu a proto jsou i důvěryhodné a naprosto seriózní. Naše propočty počítají se základním vkladem 100 €. Ten musí být ve stanoveném poměru vsazen u bookmakerů na našem seznamu na tipy 1, X a 2, aby tak byla zaručena 100 % jistá sázka.

Lesedauer: 1 min
1xbet Logo
100 % do výše 130 € + 300 bonusových bodů EXKLUZIVNĚ Nejlepší kurzy na 1xbet pro jisté sázky, bonusový kód: 1x23859 Zaregistrovat se teď
22bet Logo
122 % do výše 100 € EXKLUZÍVNĚ Bonusový kód: WF100 Zaregistrovat se teď
Campobet Logo
100 % do výše 150 € EXKLUZÍVNĚ Bonusový kód: WF150 Zaregistrovat se teď

Přepočítáme vám všechny dostupné jisté sázky tak, že vždy vyhrajete!

S našimi jistými sázkami vždy vyhrajete. Jak je ale něco takového možné? Každá sázková kancelář si vypočítává své sázkové kurzy sama. To je možné z toho důvodu, že je zohledněn trh se sázkami a množství další faktorů. Přitom jsou využity rozsáhlé statistiky, stejně jako aktuální forma mužstev a hráčů, jež se spolu střetnou. Kombinace všech těchto faktorů pak dává vstupní pravděpodobnost, která se odráží ve výši sázkového kurzu. Jestliže proti sobě ku příkladu hraje Bayern Mnichov a některé z mužstev třetí ligy, je kurz na vítězství Bayernu velmi nízky, kurz na vítězství třetiligového mužstva naopak velmi vysoký, neboť pravděpodobnost takového vítězství je velmi malá. Jednotlivé sázkové kanceláře ovšem mají v ohledu na výsledek utkání rozdílné kurzy. Jen velmi zřídka jsou sázkové kurzy stejné a právě tady se do toho vkládáme my. Srovnáváme všechny sázkové kurzy sázkových kanceláři na našem seznamu, které jsou k dispozici a propočítáváme takové kombinace sázek, které umožňují surebet nebo 100 % jistou sázku.

Na výsledku nezáleží

U sázky na jistotu na výsledku zápasu vůbec nezáleží, neboť bez ohledu na to, zda nakonec vyhrál tip 1, X nebo 2, vyhráváte v každém případě, pokud dbáte o námi doporučené rozdělení vkladu. Naše doporučení musí být přesně dodržena, neboť již malá odchylka surebet deformuje a ta pak už nefunguje.

Takhle uspějete s jistou sázkou

Naše sázky na jistotu aktualizujeme průběžně, neboť sázkový trh je ustavičně v pohybu a bookmakeři vysedávají 24 hodin denně před počítači, aby mohli nabídnout co nejjistější a nejlepší kurzy. Z toho důvodu vám doporučujeme, abyste si u nejlepších sázkových kancelářích otevřeli sázkové konto předem a když začnete hledat surebets, abyste tak již měli na obrazovce příslušné sázkové konto otevřené. To šetří čas a právě o to u surebets jde. Právě když je kurz výhodný. Pozdější aktualizace kurzů vám může zmařit plány. Zkontrolujte proto vždy, zda námi doporučen sázkový kurz je také skutečně stále ještě k dispozici.

Výše sázky na jistotu

Jisté sázky zpravidla dopadají tak, že se jistá výhra pohybuje mezi 0,5 a 5 %. Výše výhry pak závisí na základním vkladu, který je umístěn na sázku. Aby surebet také přinesla nějaký výsledek, je zapotřebí vklady velmi přesně rozdělit. Většinou je nutné sázky umístit u dvou, někdy i tří různých sázkových kancelářích. Další nutností je to, aby u všech sázkových kancelářích, které na surebets využíváte, byla výhra také skutečně vyúčtována. Pokud by tomu tak z nějakého důvodu nebylo, pak jistá sázka padá. Proto vám doporučujeme, abyste v případě jistých sázek nakládali se vklady spíše umírněně a jednotlivé sázky umisťovali jen u seriózních společností, kteřé jsou na našem seznamu. Protože jen tak si můžete být jisti, že dosáhnete výhry.

nach oben