více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus Intragame 400% gratis

Také Intragame má připravenu velmi dobrou startovní nabídku. A sice 300% bonus až do 40€. To znamená, že si můžete pomocí vkladu v hodnotě jedenkrát 10€ zajistit sázková aktiva v hodnotě celých 40€. Lepší bonus na vklad u Intragame neexistuje, tak jej bezpodmínečně využijte. Stačí kliknout na link a vyplnit formulář. Poté od nás obdržíte kupon Intragame v hodnotě 30€, a tím budete mít sázková aktiva za 40€.

KROK 1

Nyní se přihlašte přes tento link u Intragame!

KROK 2

Vyžádejte si bonus pomocí Intragame Livechat

KROK 3

Na vašem kontu přistane jednoduše 30€!

Navštivte Intragame přes link na Wettformat

Důležité je, abyste navštívili stránku Intragame pomocí akčního linku, neboť jen tak můžete obdržet exkluzivní nabídku. Využijte za tímto účelem v kroku 1 akční link "Nyní se zaregistrujte" - zavedeme vás přímo k Intragame. Klikněte ještě nahoře vpravo na "Nyní se zaregistrujte", abyste mohli otevřít přihlašovací formulář.

Přihlašte nové sázkové konto Intragame

Teď musíte přihlásit nové sázkové konto u Intragame. Vyplňte za tímto účelem registrační formulář a dbejte o to, aby byly vaše údaje správné. Při nesprávných a neúplných údajích se může stát, že nebude moci získat exkluzuvní bonus.

Vyplňte formulář a získejte kupon 30€

Vyplňte tedy formulář uvedený v kroku 2. E-mailová adresa a uživatelské jméno musí být platné, abyste mohli obdržet nabídku. Po krátké ověřovací době od nás obdržíte e-mailem potvrzení, že váš bonus byl zarezervován.

Podmínky kuponu Intragame

Abyste mohli získat nabídku, musíte se přihlásit přes link na Wettformat. Jinak nejste oprávněni získat kupon v hodnotě 30€. Dříve než budete moci zažádat o výplatu, musí být bonus navýšen 10x při minimální kvótě 2,00, a to během 30 dní. Na osobu a domácnost bude vydán jen jeden kupon. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. Intragame si vyhrazuje právo nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit. Intragame si mimoto vyhrazuje právo nabídkku v jednotlivých případech neposkytnout. Než bude bonus zarezervován, Intragame vás vyzve, abyste předali důkaz o identifikaci. Bonus bude vydán teprve poté, až budou předány všechny nezbytné dokumenty.