více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus 27€ od Interwetten jako dárek

Interwetten nabízí speciálně se začátkem bundesligy extrémně silný vkladový bonus. Za vklad pouhých 10€ dostanete k dispozici sázková aktiva za celých 37€. Řiďte se jednoduše uvedenými kroky, abyste mohli získat tento špičkový bonus. Zašleme vám následně kód bonusu e-mailem. Nabídka platí jen pro nové zákazníky, kteří u Interwetten nemají ještě žádné sázkové konto.

KROK 1

Nyní se přihlašte pomocí tohoto linku u Interwetten

KROK 2

KROK 3

Pošleme vám kód bonusu e-mailem!

Přihlašte se pomocí linku na Wettformat u Interwetten

Také u této nabídky je důležité, abyste klikli na výše uvedený červený link v kroku 1, neboť jinak nemůžete obdržet nabídku. Pošleme vás pak přímo na webovou stránku Interwetten, což vás opravňuje ke vkladu 10€ a nárokování nabídky s možností vsadit 37€.

Vyplňte formulář

Abychom věděli, že jste požádali o bonus, je zapotřebí vyplnit formulář v kroku 2. Zadejte jednoduše e-mailovou adresu, se kterou jste se přihlásili u Interwetten, a klikněte na "Poslat". Obdržíme tak váš požadavek a budeme jej také moci zpracovat.

Obdržíte kód bonusu e-mailem

Poté, co jsme přezkoumali váš požadavek, dostanete od nás e-mail s přesným návodem, včetně kódu bonusu od Interwetten, za účelem získání sázkových aktiv ve výši 27€ vedle vašeho vkladu 10€ , takže budete mít k dispozici sumu rovných 37€ sázkových aktiv.

Podmínky vkladu u Interwetten za 10€ při sázení za 37€

Nabídka platí jen pro nové zákazníky, kteří se u Interwetten přihlásili přes Wettformat. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. Interwetten si mimoto vyhrazuje právo kdykoli a bez udání důvodu speciální nabídku ukončit a v jednotlivých případech vůbec neudělovat. Bonus 27€ se skládá ze sázky zdarma v hodnotě 7€ bez vkladu, 100% bonusu od Interwetten do výše 100€, stejně jako z dodatečného sázkového kuponu v hodnotě 10€. Sázka zdarma od Interwetten bez vkladu, stejně jako sázkový kupon v hodnotě 10€ musí být vždy navýšeny 3x při minimální kvótě 1,70. Bonus Interwetten pak musí být navýšen 5x při minimální kvótě 1,70.