více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs
Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus 66€ jako dárek od Intertops

Doba čtení: 1 Min

Lépe to jednoduše nejde! Přes Wettformat je nyní k dispozici exkluzivně senzační nabídka. Přihlásíte se, vložíte 25€ a sázíte celých 91€ . To znamená sázkový bonus 66€ při vkladu rovných 25€. Nabídka sestává z vašeho vkladu ve výši 25€, sázky zdarma v hodnotě 6€, 200% bonusu Rookie200 až do výše 50€ stejně jako bonusového navýšení o 10€! Vklady pomocí Skrill a Neteller jsou z nabídky vyňaty.

KROK 1

Nyní se nahlašte přes tento link u Intertops a vložte 25€!

KROK 2

Umístěte sázku ve výši 25€ a pošlete e-mail s předmětem zprávy "WETTFORMAT + ROOKIEBOOST" na adresu deutsch@intertops.eu

KROK 3

Získejte 66€ sázkových aktiv!

Navštivte Intertops přes link na Wettformat

Důležité je, abyste před přihlášením u Intertops využili link na Wettformat. Nejlépe použijte přímo výše uvedený link v rámci tří kroků popisujících daný postup. Ten vás zavede přímo ke zprostředkovateli sázek Intertops.

Přihlašte nové sázkové konto u Intertops

Klikněte jen nahoře na tlačítko "Zaregistrujte se". Poté se otevře následující přihlašovací formulář, do něhož musíte zadat vaše osobní data. Dbejte o to, aby tato data byla správná. Při nesprávných údajích se může stát, že Intertops vám speciální nabídku neposkytne.

Vložte 25€ a umistěte sázku v hodnotě 25€

Bonus se sestává ze tří dílů, abyste mohli získat sázková aktiva v hodnotě 91€. Důležité je, abyste nejdříve umístili sázku v hodnotě 25€. Pak musíte u Intertops Support požádat o bonus.

Vyžádejte si dodatečný bonus u Intetops Support

Teď si musíte vybrat ještě zbytek sázkových aktiv od Intertops. To funguje na základě osobní žádosti pomocí e-mailu. Za tímto účelem pošlete na adresu deutsch@intertops.eu e-mail s předmětem zprávy "ROOKIE200 + WETTFORMAT6 + ROOKIEBOOST". Intertops Support vám následně zarezervuje 66€ sázkových aktiv.

Podmínky bonusu Intertops

Nabídka platí jen tehdy, když se přihlásíte u zprostředkovatele sázek Intertops přes link na Wettformat. Bonus je poskytován na jednu osobu a domácnost pouze jednou. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. Nabídka platí pouze pro nové zákazníky z Německa, Rakouska a Švýcarska. Minimální kvóta činí u všech částí bonusu 1,50 při minimálním navýšení 4x. Intertops si vyhrazuje právo zvláštní nabídku kdykoli a bez udání důvodů ukončit. Vklady pomocí Skrill a Neteller jsou z nabídky vyňaty.