Wettformat - O nás

Doba čtení: 1 Min

05.06.2015 - Portál o sportovních sázkách Wettformat vám nabízí vše, co potřebujete k úspěšnému sázení. Naším cílem je našim návštěvníkům a členům dodávat kompletní a denně aktualizované informace k událostem ve světě sázek.

Nejlepší sázkové tipy Wett Tips

V sekci sázkových tipů Wett Tipps vám dodáváme informace okolo každodeních událostí ze sportovního sázení s interně rešeršovanými sázkovými tipy Wett Tipps. Orientujeme se přitom na mezinárodní sázkový trh a využíváme naše dlouholeté zkušenosti, abychom vám sázení zjednodušili. Přitom se soustřeďujeme na německou Bundesligu, stejně jako na špičkové fotbalové ligy v zahraničí.

Správný zprostředkovatel sázek

Jakýý bookmaker je ten správný a jaký sportovní bonus se nejlépe hodí k mým požadavkům? Tyto otázky nás mimo jiné zajímají v ohledu na bookmakery. Abych mohli vyhodnotit, zda určitý bookmaker pracuje seriozně a fair, jsou k tomu zapotřebí intenzivní rešerše, kterých vás rádi ušetříme. Zkoumáme podrobně každého bookmakera a testujeme je na základě nejrůznějších kritérií, abychom vám dodali ucelený přehled a vy jste se mohli rozhodnout pro bookmakera, který by vám vyhovoval. Přitom klademem důraz na aktuální nabídku sázek, nabízené kvóty, akční nabídky bonusů a přirozeně také na zákaznický servis a zákaznickou spokojenost. Na našem seznamu není každý bookmaker, nýbrž jen ti, kteří splňují také naše kritéria a které můžeme doporučit na základě intenzivních rešerší. V sekci bookmaker najdete mimoto náš livestreamový kalendář, který obsahuje seznam všech fotbalových lifestreamů, jež jsou k dispozici, stejně jako srovnání kvót, které jsme sami vytvořili.

Tippspiel

Jste dobří sázkaři? Pak se u nás přihlašte a zúčastněte se našeho sázení Tippspiel, probíhajícího každý týden, a získejte špičkové výhry, jako je sázkový kupon zdarma nebo úžasné věcné ceny. Jako člen Wettformat dostanete navíc exkluzivní nabídky bonusů, stejně jako kupony zdarma. V případě dotazů se můžete kdykoli obrátit na náš podpůrný tým Support přes adresu office@wettform.at. Náš tým se vám přihlásí co možná nejrychleji.