Tato nabídka není momentálně aktuální

Bonus bet at home - 25€ jako dárek!

Doba čtení: 1 Min
BET AT HOME 10 VLOZITE 40 SAZEJTE

Kdo u bet at home nemá ještě žádné sázkové konto, tomu klademe na srdce, aby usiloval o tuto exkluzivní nabídku. Musíte jen vložit 10€ a získáte na sázení celých 40€! Funguje to zcela jednoduše. Řiďte se předepsanými kroky a začněte sázet u bet at home! Toto je s velkým odstupem nejlepší vkladový bonus pro všechny, kdo chtějí začít s malým obnosem. Při vkladu 10€ odpovídá tento bonus 300% vkladovému bonusu! Lépu už to nejde!

KROK 1

Nyní se pomocí tohoto linku přihlašte u bet at home a vložte přes 10€

KROK 2

KROK 3

Pošleme vám kupoln e-mailem!

Přihlašte se přes link na Wettformat u bet at home

Zcela rozhodující je to, abyste se přihlásili přes náš akční link u bet at home, neboť jen tak můžete získat tento nový bonus. Jen když na link správně kliknete, může být nabídka uvolněna, takže o to bezpodmínečně dbejte!

Vložte 10€ a použijte kód bonusu FIRST nebo PAYPAL

Když bylo vaše nové sázkové konto zaregistrováno, musíte uskutečnit první vklad. Abyste využili nabídku tak, jak je popsána, musíte vložit 10€ a získáte celých 40€ jako bonus k tomu. Důležité je, abyste 50% bonus až do hodnoty 100€ využili pomocí kódu FIRST! Při vkladu přes PayPal získáte 100% bonus až do hodnoty 50€, takže máte k sázení 45€! V položce správa konta klikněte na Uvolnit bonus a zadejte kód bonusu FIRST nebo paypal. Díky tomuto kroku si opatříte prvních 5€, popř. bonus v hodnotě 10€. Dalších 25€ získáte od nás jako sázkový kupon.

Vyplňte formulář

Důležité je, abyste PO vkladu 10€ vyplnili nahoře uvedený formulář. Zašlete nám číslo vašeho sázkového konta a my je co nejrychleji zkontrolujeme. Zpravidla to trvá do následujícího pracovního dne. Dbejte o to, abyste číslo sázkového konta zadali správně, neboť jen platná čísla sázkového konta mohou obdržet bonus. Při nesprávném čísle bude bonus odmítnut.

Získejte sázková aktiva ve výši 40 nebo 45€

Poté, co byl vyplněn formulář, vám co možná nejrychleji po ověření zašleme váš bonus e-mailem. Bonus vypadá takto: bet at home nabízí všeobecně 50% vkladový bonus až do hodnoty 100€ s kódem bonusu FIRST. Aktuálně je k dispozici na základě kódu bonusu "PAYPAL" a vkladové metody 100% bonus až do hodnoty 50€. Ten můžete přímo uplatnit a získáte tak 5€, popř. 10€ sázkových aktiv. Od nás dostanete následně extra zasláno 25€ jako sázkový kupon od bet at home. Tak se dostanete na sumu rovných 40€ popř. 45€ při vkladu pouhých 10€ .

Podmínky

Také při této nabídce je zapotřebí splnit určité podmínky. Přečtěte si je proto důkladně, aby se zabránilo nedorozuměním. Klasický vkladový bonus bet at home FIRST je spojen s minimální kvótou 1,70 a minimálním 4x navýšením. Jako bonus zde bude brán váš první vklad, tedy 10€ + bonus 5€ popř. 10€. Dodatečně od nás dostanete zaslána e-mailem sázková aktiva v hodnotě 25€ ve formě kupónového kódu. Tyto oba kupony musí být pak jen 3x navýšeny při minimální kvótě 1,50. Mějte přitom na paměti, že bet at home změnil podmínky poskytnutí kuponu. Můžete si vybrat vždy pouze jeden kupon poté, co jste využili předchozí. Teprve když je kupon navýšen nebo prohrán, vstupuje v platnost další. Tato nabídka je platná jen v Německu, Rakousku a Švýcarsku.