Kupon b-Bets

Doba čtení: 1 Min

Chcete pomocí vlastní měny vydražit při aukcích nejlepší nabídky bonusů? To zní nově, je to ale u zprostředkovatele sázek b-Bets právě to, co je možné. Abyste se mohli s jedinečným systémem b-Bets blíže seznámit, je nyní k dispozici exkluzivně na portálu Wettformat sázka zdarma za 5€ bez vkladu. Stačí se jednoduše přihlásit a začít sázet!

KROK 1

Nyní se přihlašte pomocí tohoto linku u b-Bets!

KROK 2

KROK 3

Získejte k sázení 5€!

NEBO vložte 10€ a sázejte s 55€!

Získejte jednu z nejlepších nabídek vkladů u b-Bets. Pomocí pouhých 10€ získejte pro sázení 55€!

K nabídce

Zaklikněte akční link na Wettformat a navštivte b-Bets

Aby mohla být nabídka připsána ve prospěch vašeho sázkového konta, musíte být zařazeni do této exkluzivní akce a to je možné jen tehdy, pokud využijete výše uvedený link v kroku 1. Tento vás zavede přímo na webovou stránku b-Bets a tím jste se také kvalifikovali k tomu, abyste obdrželi kupon v hodnotě 5€.

Zaregistrujte nové sázkové konto u b-Bets!

Teď si musíte také přihlásit nové sázkové kontu u b-Bets a to je možné pomocí tlačítka "Zaregistrovat se" na úvodní stránce nahoře uprostřed (červené tlačítko). Poté se otevře formulář, do kterého musíte zadat svá osobní data. Dbejte o to, aby vámi zadaná data byla správná, neboť neúplné přihlášení nebo zjevně nesprávné údaje v sázkovém kontu mohou vést k tomu, že nebudete moci získát startovní aktiva. Nové sázkové konto je u b-Bets zaregistrováno během několika minut. Správná musí být také e-mailová adresa, neboť tato bude ještě prověřena.

Získejte sázkové aktivum 5€ a vyzkoušejte b-Bets

Po krátké ověřovací době vás budeme informovat o úspěšné rezervaci vašich startovních aktiv u b-Bets. Pak můžete zcela bez rizika vyzkoušet tohoto nového inovativního zprostředkovatele sázek. Věnujte přitom bezpodmínečně pozornost systému bidbets, s jehož pomocí můžete vydražit speciální nabídky bonusů. To znamená, že pomocí vkladů stejně jako umístěných sázek shromažďujete tzv. bidbets, což je interní měna u b-Bets a můžete tak pod Auctions vydražit mnoho rozličných nabídek bonusů a speciálů podobně jako v aukci.

Podmínky kuponu b-Bets

Nabídka je platná pro nové zákazníky z Německa, Rakouska, Švédska, Norska, Finska, Nizozemska a Švýcarska. Obnos kuponu, tedy 5€, musí být navýšena 16x při minimální kvótě 1,80. Maximální možná výhra činí 50€. Maximální vklad, který můžete učinit na jednu sázku, který je také mezi podmínkami pro navyšování vkladů, je 30% stavu konta přes uzavřením sázky. Jestliže kupř. stav vašeho konta čini 10€, můžete vkládat maximálně 3€, abyste dále splnili podmínky pro navyšování sázky. Sázení s vyšší hodnotou může být pokládáno za bonusový podvod. Normální bonus vkladu může být dodatečně využit pro sázku zdarma za 5€. Po obdržení kuponu b-Bets, máte 30 dní na to, abyste splnili podmínky. Poté kupon propadá včetně nenavýšených výher. Vklad je součástí výhry. Na osobu, domácnost a internetovou adresu je platný jen jeden kupon. Mít více kont u b-Bets není dovoleno. B-Bets si vyhrazuje právo tuto akci bez udání důvodů kdykoli ukončit. B-Bets si mimoto vyhrazuje právo v jednotlivých případech kupon neposkytovat.