více
WETTFORMAT de BETTINGFORMAT en ZAKLADYFORMAT pl APUESTAFORMAT es SCOMMESSEFORMAT it ФОРМАТСТАВОК ru STAVKOVANIEFORMAT sk BAHİSFORMAT tr SAZENIFORMAT cs

Bonus b-Bets 400% zdarma

U b-Bets je nyní k dispozici jedna z nejlepších nabídek sázkových vkladů. Pomocí pouhých 10€ si můžete zajistit sázková aktiva v hodnotě skvělých 55€. Tento bonus sestává ze sázky zdarma v hodnotě 5€ bez vkladu a čtyřsetprocentního bonusu na první vklad. Více lze dosáhnout jen stěží, proto si bezpodmínečně zajistěte tento bonus!

KROK 1

Nyní se zaregistrujte pomocí tohoto linku u b-Bets a vložte 10€

KROK 2

Zvolte 400% bonus v sázkovém kontu

KROK 3

Dodatečně si vyžádejte sázku zdarma za 5€!

Přihlašte se pomocí linku na Wetformat u b-Bets

Tato zvláštní akce platí jen pro nové zákazníky a ne pro již stávající zákazníky b-Bets. Proto je nezbytné, abyste se přihlásili přes link na Wettformat u b-Bets. Jen tak můžete využít tuto nabídku. Klikněte jednoduše v kroku 1 na link "Teď se zaregistrujte". Zavedeme vás přímo na přihlašovací formulář b-Bets.

Vložte 10€ a využijte 400% bonus

Když je nyní přihlášeno vaše sázkové konto, můžete využít první nabídku a sice 400% bonus vkladu. Vložte proto nejdříve 10€ a zvolte na stránce vkladu na vašem sázkovém kontu jednoduše příslušný bonus. Ten si můžete navolit pomocí tlačítka "Tickbox".

Dodatečně si vyžádejte sázku zdarma za 5€

Abyste se dostali na celkové sázkové aktivum 55€, musíte ještě požádat o sázku zdarma v hodnotě 5€. Vyplňte za tímto účelem jednoduše formulář v kroku 3. Váš požadavek zpracujeme co možná nejrychleji. Zpravidla by se tak mělo stát během 72 hodin, může to ale v jednotlivých případech trvat o něco déle.

Podmínky b-Bets pro vklad 10€ a sázku 55€

Tato nabídka platí jen pro nové zákazníky, kteří se pomocí nabídkového linku přihlásí na Wettformat u b-Bets a předtím neměli u b-Bets žádné sázkové konto. Nabídka je poskytována pouze na jednu osobu, domácnost a internetovou adresu. Vícenásobná přihlášení nejsou povolena. Tato nabídka vkladu je platná pouze pro nové zákazníky z Německa, Rakouska, Švýcarska, Nizozemska, Švédska, Norska, Finska a Lucemburska. B-Bets si vyhrazuje právo nabídku kdykoli ukončit a v jednotlivých případech neposkytovat.