fotbal Wett Tipps mit Analyse

UEFA Liga mistrů

17.07.2018 19:00 (MEZ)
Hapoel Beer Sheva Logo Hapoel Beer Sheva
:
FC Flora Tallinn Logo FC Flora Tallinn
Nad 3,5 gólu

UEFA Liga mistrů

17.07.2018 20:15 (MEZ)
Videoton FC Logo Videoton FC
:
F91 Düdelingen Logo F91 Düdelingen
Tip 1

UEFA Liga mistrů

18.07.2018 19:00 (MEZ)
FC Sheriff Tiraspol
:
Torpedo Kutaissi Logo Torpedo Kutaissi
Tip 1 poločas 1

UEFA Liga mistrů

18.07.2018 19:00 (MEZ)
FK Qarabağ Ağdam Logo FK Qarabağ Ağdam
:
Olimpija Ljublijana Logo NK Olimpija Ljubljana
Pod 2,5 gólu

UEFA Evropská liga

17.07.2018 17:45 (MEZ)
Levski Sofia Logo Levski Sofia
:
FC Vaduz Logo FC Vaduz
Tip 1

UEFA Evropská liga

17.07.2018 18:00 (MEZ)
Honved FC Logo FC Honvéd Budapest
:
Rabotnicki Skopje Logo Rabotnički Skopje
Tip 1

Tipy na Bundesligu

1. Deutsche Bundesliga Logo

Sázíš rád na fotbalové utkání Bundesligy? Zde najdeš všechny naše sázkové tipy!

Přečíst si tipy

Sázkové tipy v nové dimenzi - Sázkový portál SAZENIFORMAT

Sázkový chaos byl včera, vysoce kvalitní obsah a vynikající bonusové nabídky jsou dnes. Pokud jste také jako my opravdoví fanoušci sportovních sázek, pak se budete po první návštěvě na sázkovém portálu znovu vracet zpátky, protože to, co máme, je jedinečné. Zdůrazňujeme, že denně dostanete aktuálně kompaktní ale velice podrobné sázkové tipy pro nadcházející události. Samozřejmě, že král fotbal je hlavním tématem, ale máme rádi nejen fotbal, ale i všechny ostatní sporty. Ok, curling (metaná) přece jen nemusí být. Ale zpět k základnímu – u nás najdete vedle vysoce kvalitních a exkluzivních článků rovněž i nabídky poskytovatelů sportovních sázek, které byste jinak nikde neobdrželi. My mluvíme o nejvyšších sázkách zdarma a bonusových nabídkách při vkladu. Ne 50 nebo 100% u nás to jde nahoru až o 500% a jako člen máte mnohem více dalších výhod, jako jsou sázkové tipy zdarma i pro stávající účty nejenom pro nové zákazníky, chceme vám nabízet i po registraci jedinečné služby.

Sázky Tipy Analýzy

Žádné plaché tlachání, ale redakčně zpracované a kvalitní herní analýzy, to je naše motto. Ne zbytečně zavazujeme zkušené sázkaře, kteří vás každý den zásobují čerstvými zprávami. Aktuální kondice hráčů, sázkové kvóty, co říkají statistiky, jsou nepokoje v týmu či ve vedení? To všechno zahrnujeme do našich sázkových tipů. To rozhodující ale jsou naše dlouholeté zkušenosti, které vám dáváme k dispozici, ale přitom zůstávají kompaktní. Písemná analýza vyúsťuje „k bodu“ - sázkové prognózy včetně doplňujících statistik které jsou založeny výhradně na základě faktů a čísel vyplývajících z posledních her. Vlastní porovnávání statistik včetně všech příslušných statistik u toho samozřejmě nesmí chybět. Všechny aktuální tipy na sportovní sázky naleznete na naši stránce naše sázkové tipy dnes. Pokud je setkání také v našich sázkových hrách zastoupeno, můžete vidět jak naši Wettformátoví sázkaři sází. Také vám ukážeme distribuci tipů, což vám může být rozhodující pomocí.

Wettformat mobilní sázkové tipy

Jsme beznadějně závislí na mobilu a víme, že jste na tom stejně. Většina našich sázek je již zasílána přes náš Mobile Device (mobilní zařízení) pouze z mobilů, takže je samozřejmě také Wettformat pro všechny běžné mobily optimalizován. Naše sportovní sázkové typy jsou i mobilně kompletní se všemi informacemi jako jsou data a fakty k nadcházejícímu zápasu, naše analýzy obsahují sázkové kompaktní prognózy. V návaznosti na to vám ukážeme přehledné porovnání kvót všech u nás zastoupených poskytovatelů sportovních sázek, stejně tak celou řadu statistik týmů které proti sobě nastoupí. Tím pádem můžete naše tipy kdykoliv a kdekoliv vyvolat.

Tipovací soutěž sportovních sázek

Po měsících vývoje to bylo konečně dokázáno živě – Tipovací soutěž na Wettformat. Tipovacích soutěží je jako písku v moři, většinou jsou aplikace a administrace komplikované a časově náročné – ne u nás. Náš cíl byl vyvinout tu nejlepší Tipovací soutěž a jak se nejlépe orientovat než tam, kde my umísťujeme všechny naše sázky? Přesně tak! U poskytovatelů sportovních sázek. Naše tipovací soutěž pracuje v poměru 1:1 jak jste zvyklí u všech bookmakerů na světě. Máte jeden vstup, jednu vlastní sázenku, variabilní vklad a k tomu i možnost kombinovaných sázek s detailním výběrem jako první poločas, nad/pod, nerozhodně znamená žádná sázka, vyhrát 0 nebo dvojitá šance. Díky tomu je možné se v každém okamžiku i těsně před koncem tipovací soutěže zapojit do hry, neboť vysoká kvóta = vysoká výhra a tudíž se můžete rychle dostat na přední výherní místa.

Wettformat mobilní Tipovací soutěž sportovních sázek

I naše Tipovací soutěž je optimalizována pro všechny běžné mobily. Díky tomu si můžete kdykoliv zobrazit vaše aktuální pořadí, můžete umístit vaše nadcházející Sázkové tipy, stejně tak si vzít své výhry – to vše je možné s novou mobilní verzí od Sazeniformat.

Výhry

I zde chceme jasně vyčnívat z davu. Žádné € 5 nebo € 10 sázkové hry, ne, při posledním mistrovství Evropy bylo možno vyzvednout přes € 3200 na výhrách + věcné ceny jako je Apple iPad. Během fotbalové sezóny se tedy můžete stát při každém zápasu velkým výhercem. Začnete s určitým rozpočtem Wettcoins, naší vnitřní měny. Kdo má na konci eventů, zápasu nebo herního dne ten největší počet Wettcoins na svém kontě vyhrává. Jednoduché ne? Vidíte pravidelně aktualizované pořadí a nejlepší část celého příběhu je, že vaše sportovní sázkové tipy jsou zcela automaticky vyhodnocovány. Váš účet na Wettformat navíc k tomu obsahuje i statistiku tipů a průběh sázkových tipů. Tak můžete sledovat jaká je vaše kvóta úspěšnosti. Měřte se s ostatními sázkovými fanoušky a získejte značné výhry. Většina z nich jsou sázkové kupóny známých sázkových kanceláří, ale i my budeme stále opakovaně dávat atraktivní věcné ceny do hry. Je důležité, že budete při hrách zadávat váš příslušný sázkový účet nebo vaše uživatelské jméno, jenom tak můžete obdržet vaše výhry.

Takto vytěžíte nejvíce z vašeho sázkového tipu - poskytovatel sportovních sázek

Pravý zisk pak můžete získat, pokud máte mimo správných sázkových tipů také tolik zabezpečení v podobě sázky zdarma nebo navíc i další bonusy. Že na Wettformat najdete ty nejvyšší nabídky, to je jisté. Nikde jinde nemůžete získat zdarma sázkový bonus bez zálohy od více než 15 poskytovatelů. To dělá celkem (za předpokladu, že ještě nemáte aktivní sázkařský účet) nad € 100 zcela zdarma volně použitelných sázkových tipů. Dalším bodem, kde se velmi silně odlišujeme jsou naše nabídky na vklady. Nezřídka jdou až o 500% nahoru. Tímto si můžete zabezpečit s malým vkladem 5 až 6 krát vyšší hodnotu. Takové nabídky jsou jedinečné a pouze na Wettformat. Často jednáme týdny dlouho, než pro vás získáme novou nabídku. Čím více budete využívat tyto nabídky a čím více se vás připojí do naší sázkové hry, tím více a především lepší nabídky vám můžeme nabídnout v budoucnu. Často udělujeme jen za účast v sázkové hře volné tipy. Po těchto výhodách můžete dlouho hledat jinde, protože neexistují. S aktivním sázkovým účtem na Wettformat si můžete užívat i další výhody jako již zmíněná účast na sázkových hrách zdarma s opravdu vysokými výhrami. Také rozdělujeme v pravidelných odstupech sázky zdarma – prostě jen tak!

Porovnání sázkových kanceláří - žádná jednotná masa – Induvialita se počítá

Každý je jiný a proto má každý jiné potřeby, pokud jde o sportovní sázení. Existují tisíce strategií a filozofií, takže jsme všechny sázkové kanceláře rozdělili do mnoha detailů abychom vám umožnili si vyfiltrovat tu nejlepší nabídku. Bez ohledu na to, jak si vaše hodnoty nastavujete, u nás najdete ty správné nabídky a to jen s několika málo kliknutími. Naše porovnání sázkových kanceláří vám umožní vyhledávat s pomocí filtrů konkrétní opce. Ať už je to nabídka sázek, bonusů, kvóty nebo služby. I když poskytovatel sázek hledá určitou platební metodu, můžete si to u nás zadat. Hledáte sázkovou kancelář která zatím neplatí daně z výhry? My je máme! Hledáš kancelář která nabízí e-sporty a navíc má také vysoké procento bonusu? - u nás ho najdeš! Kromě toho porovnáváme všechna kritéria v přehledné grafice, takže můžete rychle určit, kdo a kde stojí na špičce a tím lehce najdete poskytovatele sázek pro své sportovní sázení.

Noví poskytovatelé sportovních sázek – ti největší bookmakeři nejsou vžy ti nejlepší

Samozřejmě, každý zná ty největší značky, pokud jde o online sportovní sázení, ale často je to tak, že jsou již tak úspěšné, že u nich ustoupí inovace do pozadí. Nový poskytovatel sázek má zdaleka jiný problém. Musí přijít s něčím, co nikdo nemá, nebo být doopravdy lepší v jedné oblasti. Máme rádi rozmanitost, a proto také neustále hledáme nové a zajímavé poskytovatele sázek s poutavými přístupy nebo inovativními nápady. Pokud si projdete náš seznam bookmakerů, pak vám velmi rychle padnou do oka neznámá jména. A to také chceme, protože jsme se poučili ze zkušeností z minulosti, že mnozí údajně malí a nezajímaví poskytovatelé se ukáží jako překvapení. Přitom jsme narazili na bonusové aukce, zcela nové možnosti sázek a funkcí, které jsme dosud nikde neviděli. Naším cílem je získat pro vás sázku zdarma aby jste si mohli dříve než dáte vklad
udělat vlastní obraz.